(function(w,d,s,l,i){w[l]=w[l]||[];w[l].push({'gtm.start': new Date().getTime(),event:'gtm.js'});var f=d.getElementsByTagName(s)[0], j=d.createElement(s),dl=l!='dataLayer'?'&l='+l:'';j.async=true;j.src= 'https://www.googletagmanager.com/gtm.js?id='+i+dl;f.parentNode.insertBefore(j,f); })(window,document,'script','dataLayer','GTM-P2CVN7S'); window.dataLayer = window.dataLayer || []; function gtag(){dataLayer.push(arguments);} gtag('js', new Date()); gtag('config', 'UA-185275571-1');
Opinie klientów

Zamawiamy w sklepie od dawna! Zawsze świetne produkty i super dostawa!

Klient z Allegro

Dziękuję serdecznie za idealne podejście do transakcji i super bezpiecznie zapakowaną przesyłkę!

Klient z Allegro

Po raz kolejny jestem bardzo zadowolona

Klient z Allegro

Lista produktów marki Nicols

Przepraszamy za niedogodności.

Wyszukaj ponownie to co szukasz

Nicols – marka podbijająca świat

Nicols to nazwa marki, która od wielu lat cieszy się dużą popularnością na Europejskim rynku. Coraz więcej użytkowników również w Polsce pragnie korzystać ze środków najwyższej jakości, które ułatwiają zachowanie czystości w każdym domu. Oferta marki zawiera zarówno gąbki, jak i specjalne ściereczki, które powstały z wyjątkowego materiału, czyli mikrofibry. Warto również wspomnieć o odświeżaczach powietrza oraz środkach niezbędnych do dbania o idealną czystość toalet w domowym zaciszu.

Marka Nicols wykorzystuje swoje ponad 75-letnie doświadczenie w produkcji środków czystości, które cały czas poddawane zostają modyfikacjom i zmianom na lepsze. Główna siedziba firmy mieści się w Belgii. Jednak wraz z biegiem czasu i zwiększeniem popularności, ich zakłady produkcyjne powstały również we Francji oraz Polsce (a dokładnie w Trawnikach obok Lublina). To właśnie w Trawnikach znajduje się centrum badawczo-rozwojowe, które umożliwia tworzenie najlepszej jakości produktów i kontrolowanie składu.

Jak kształtowała się historia marki Nicols?

Firma Nicols istnieje już od 1890 roku, czyli wiąże się z całkiem długą historią oraz wieloma wydarzeniami, które wpłynęły na uzyskanie najlepszej jakości produktów, które oferowane są w tak wielu krajach na całym świecie. Historia rozpoczyna się na niewielkiej greckiej wyspie, nazwanej Kalimnos na Morzu Śródziemnym, które stanowiło idealne miejsce do łowienia naturalnych gąbek. Kilka lat później, a dokładnie w roku 1898 pierwszy właściciel firmy zdecydował się spróbować szczęścia w Belgii i to właśnie tam wraz ze swoim bratem zajęli się produkcją gąbek morskich. Wraz z upływem czasu firma nie miała sobie równych i sprzedawała największe ilości gąbek w całej Europie.

Nieco później, a dokładnie w latach 50.-70. Marka Nicols zajęła się produkcją gąbek wykonanych z celulozy oraz materiałów syntetycznych. Zaangażowanie firmy, ciężka praca oraz zapał sprawiły, że marka odnosiła coraz większe sukcesy i stawała się bardzo popularna. W roku 1975 miało miejsce otwarcie kolejnego zakładu produkcyjnego, który mieścił się na obszarze Francji, a dokładnie w Braine l’Alleud. W 1893 roku w ofercie firmy znalazły się również produkty przeznaczone do walki z molami oraz kostki toaletowe.

W latach 90. nastąpił kolejny przełom w działalności firmy, a mianowicie zapadła decyzja o wdrożeniu do oferty środków czystości do toalet oraz odświeżaczy powietrza. W 1995 roku powstały pierwsze zakłady produkcyjne w Polsce – to zarazem największa pod względem gabarytów hala produkcyjna marki Nicols. Od 2006 roku ma miejsce także dystrybucja środków o działaniu owadobójczym oraz elektrycznych odświeżaczy powietrza. Kolejny sukces wiąże się z otwarciem kolejnego oddziału, który mieści się we Włoszech.

Jakie produkty można obecnie znaleźć w ofercie marki Nicols?

Oferta marki Nicols została stworzona w taki sposób, żeby w domu panował nienaganny porządek i jednocześnie było bezpiecznie. Można kupić ściereczki do podłogi wykonane z mikrofibry, przy pomocy których można wyczyścić zarówno panele, jak i płytki oraz drewno. Wyjątkowa struktura umożliwia pozbywanie się kurzu, zanieczyszczeń, a nawet tłuszczu. Przy tym sprzątanie nie wiąże się z dużym wysiłkiem. W dalszej kolejności należy wspomnieć o druciakach, które idealnie nadają się do mycia przypalonych naczyń. Można je używać codziennie, gdyż nie niszczą garnków czy patelni. Warto zaznaczyć, że nie rdzewieją, a do tego skracają czas mycia naczyń. Na uwagę zasługują również środki odświeżające, które pachną bardzo atrakcyjnie, a do tego charakteryzuje je trwałość i wytrzymałość.