(function(w,d,s,l,i){w[l]=w[l]||[];w[l].push({'gtm.start': new Date().getTime(),event:'gtm.js'});var f=d.getElementsByTagName(s)[0], j=d.createElement(s),dl=l!='dataLayer'?'&l='+l:'';j.async=true;j.src= 'https://www.googletagmanager.com/gtm.js?id='+i+dl;f.parentNode.insertBefore(j,f); })(window,document,'script','dataLayer','GTM-P2CVN7S'); window.dataLayer = window.dataLayer || []; function gtag(){dataLayer.push(arguments);} gtag('js', new Date()); gtag('config', 'UA-185275571-1');
Opinie klientów

Zamawiamy w sklepie od dawna! Zawsze świetne produkty i super dostawa!

Klient z Allegro

Dziękuję serdecznie za idealne podejście do transakcji i super bezpiecznie zapakowaną przesyłkę!

Klient z Allegro

Po raz kolejny jestem bardzo zadowolona

Klient z Allegro

Lista produktów marki Dylon

Przepraszamy za niedogodności.

Wyszukaj ponownie to co szukasz

Dylon

Dylon to przede wszystkim marka produkująca barwniki do tkanin o wysokiej jakości. Wraz z rozwojem i wieloletnim doświadczeniem, poza barwnikami do tkanin, marka Dylon zdecydowała się wprowadzić na rynek szeroką ofertę produktów do pielęgnacji tkanin, od środków ułatwiających prasowanie, aż po odplamiacze.

Historia marki Dylon

Marka Dylon od ponad 70 lat produkuje barwniki do tkanin użytku domowego. Zespół Dylon składa się z oddanych ekspertów ds. badań i rozwoju, którzy nieustannie pracują nad nowymi rozwiązaniami, mającymi na celu ulepszenie obecnych produktów oraz zapewnienie prostych i łatwych sposobów dodawania kolorów do wszystkich tkanin. Marka Dylon gwarantuje fantastyczne efekty kolorystyczne. Co więcej, Dylon obiecuje, że w przypadku jakichkolwiek problemów z produktami tej maki, zespół ekspertów będzie zawsze pod ręką.

Historia działalności marki Dylon prezentuje się następująco:

  • 1940 s - w 1946 roku firma Dylon („Dyes of London”) została założona przez dwóch młodych przedsiębiorców, Lucę Purbeck i Petera Samuela, którzy zaczęli sprzedawać kolorowe barwniki z garażu w centrum Londynu. Od tych skromnych początków marka Dylon rozwijała się w powojennej Wielkiej Brytanii, produkując barwniki do tkanin, które miały rozjaśnić domy, szafy i nastrój rodzin w całym kraju.
  • 1950 s – główny rozwój firmy miał miejsce w latach pięćdziesiątych XX wieku. W ciągu kilku następnych dziesięcioleci Dylon wszedł na rynek światowy, sprzedając kolorowe barwniki do ponad 70 krajów na całym świecie.
  • 1960 s – huśtające się lata sześćdziesiąte były dla Dylon szczytowym momentem. To była prawdopodobnie najbardziej kolorowa część ubiegłego wieku. Wystawy ekspozycyjne w szykownym butiku Dylon Edgware Road nieustannie się zmieniały, wprowadzając pomysły na inspirację do tego stylowego zestawu, podczas gdy nastolatki tworzyły własne stroje, skracały hemliny, farbowały koszuli oraz ubierały nowe, ekscytujące kolory.
  • 1980 s – marka Dylon wprowadziła innowacje w latach siedemdziesiątych i osiemdziesiątych, a dokładni wprowadzając na rynek szeroką ofertę produktów do pielęgnacji tkanin, od środków ułatwiających prasowanie po odplamiacz, dzięki któremu kolory wciąż wyglądają jak nowe. W 1979 roku nawet Grace Kelly wyraziła prawdziwe zainteresowanie ofertą Dylon na międzynarodowej wystawie w Monte Carlo.
  • 1990 s – w latach dziewięćdziesiątych Dylon był zdecydowanym faworytem w programie telewizyjnym „Przebieralnie”, z którego korzystali tacy jak Laurence llewelyn-Bowen. W tym czasie Dylon kontynuował wprowadzanie innowacji, poprzez puszczenie na rynek super wygodnego produktu Dylon Wash & Dye.
  • Obecnie – ostatnimi laty Dylon ponownie zyskuje na popularności, ponieważ ludzie decydują się na dawać swoim rzeczom drugie życie. Recykling domowy to istotna sprawa i ludzie wolą coś zmienić, niż po prostu wyrzucać swoje rzeczy do śmieci. W dzisiejszych czasach dla wielu ludzi kluczowa jest możliwość wyrażenia swojego indywidualizmu, a dzięki barwnikom do tkanin Dylon ludzie mogą wyrazić siebie za pomocą jedynie kolorowych ubrań lub tekstyliów domowych.

Środki do pielęgnacji tkanin od Dylon

Głównymi przedstawicielami środków przeznaczonych do pielęgnacji tkanin marki Dylon, są:

  • Dylon proszek do firan, wybielacz w saszetkach – jest to proszek do prania firan i zasłon w saszetkach. Wybiela oraz odświeża biel materiału. Świetnie nadaje się do tkanin syntetycznych i bawełnianych.
  • Dylon Black chusteczki do czarnego prania – jest to produkt przeznaczony do prania czarnych rzeczy. Przywraca ubraniom głębie i intensywność czerni oraz ciemnych kolorów. Chusteczki chronią przed blaknięciem i co najważniejsze – są łatwe w użyciu.
  • Dylon White proszek z odplamiaczem - jest to proszek w saszetkach do prania białych tkanin z odplamiaczem. Odświeża i wybiela oraz usuwa uporczywe plamy. Jest skuteczny już w 30 stopniach, a saszetki są wygodne w użyciu.