(function(w,d,s,l,i){w[l]=w[l]||[];w[l].push({'gtm.start': new Date().getTime(),event:'gtm.js'});var f=d.getElementsByTagName(s)[0], j=d.createElement(s),dl=l!='dataLayer'?'&l='+l:'';j.async=true;j.src= 'https://www.googletagmanager.com/gtm.js?id='+i+dl;f.parentNode.insertBefore(j,f); })(window,document,'script','dataLayer','GTM-P2CVN7S'); window.dataLayer = window.dataLayer || []; function gtag(){dataLayer.push(arguments);} gtag('js', new Date()); gtag('config', 'UA-185275571-1');
Opinie klientów

Zamawiamy w sklepie od dawna! Zawsze świetne produkty i super dostawa!

Klient z Allegro

Dziękuję serdecznie za idealne podejście do transakcji i super bezpiecznie zapakowaną przesyłkę!

Klient z Allegro

Po raz kolejny jestem bardzo zadowolona

Klient z Allegro

Lista produktów marki Sidolin

Wszystkich produktów: 1

Pokazano 1-1 z 1 pozycji

Sidolin , a dokładniej Sidolin Streifenfrei, to niemiecka marka należąca do światowego koncernu Henkel. Firma ta uważana jest za jednego z największych producentów chemii gospodarczej na świecie. Asortyment Sidolin stanowią przede wszystkim płyny do czyszczenia powierzchni szklanych. Cechują się one wysoką skutecznością oraz długotrwałym połyskiem, a także tym, że wyczyszczona powierzchnia nie będzie posiadać żadnych smug.

Sidolin – marka o ambitnym i jasno sprecyzowanym celu

Sidolin to marka, która pragnie stać się liderem zrównoważonego rozwoju. Dokłada ona wszelkich starań, aby wszystkie prowadzone przez nią operacje biznesowe następowały w sposób odpowiedzialny i zrównoważony. Tym samym Sidolin dba równocześnie o swój dalszy rozwój i ekonomiczny sukces.

Ze względu na specyfikę działania firmy zdefiniowano sześć najważniejszych obszarów odpowiedzialności, które stanowią podstawę działań marki Sidolin. Powstały one na myśl o realizacji strategii zrównoważonego rozwoju, kierującego się hasłem „Więcej za mniej”.

Sidolin pragnie osiągnąć „więcej” w dziedzinie postępu społecznego, bezpieczeństwa i zdrowia oraz efektywności działania. Dodatkowo w kwestiach klimatu i energii, surowców i odpadów, a także wody i ścieków. Głównym celem Sidolin jest ograniczenie śladu ekologicznego swojej działalności i produktów.

Wartości, które tworzą podstawę działań Sidolin

Do sześciu składowych, które tworzą odpowiedzialność marki Sidolin, zaliczane są:

  • Skuteczność działania - skuteczność i jakość działania stanowią podstawę do osiągnięcia sukcesu. Marka tworzy produkty, które są coraz skuteczniejsze i wygodniejsze w użyciu oraz dzięki którym konsumenci mogą działać i żyć w sposób bardziej odpowiedzialny.
  • Zdrowie i bezpieczeństwo – Sidolin dąży do tego, aby zakłady produkcyjne były zdrowymi i bezpiecznymi miejscami pracy. Marka wprowadziła na rynek wyroby bezpieczne dla zdrowia konsumentów i środowiska naturalnego. Produkty Sidolin poprawiają warunki higieniczne, a dzięki temu doprowadzają do ochrony zdrowia ludzi na całym świecie.
  • Postęp społeczny - Sidolin, jako lokalny pracodawca i partner handlowy tworzy miejsca pracy, przyczyniając się do rozwoju regionalnego. Jego asortyment odpowiada potrzebom lokalnych konsumentów. Marka zapewnia swoim pracownikom i klientom możliwość ciągłego rozwoju, jak również ceni sobie różnorodność swojego zespołu.
  • Energia i klimat – efektywne gospodarowanie energią, ograniczanie jej zużycia w produkcji i transporcie to cechy, które charakteryzują Sidolin. Dla swoich klientów marka tworzy energooszczędne produkty i technologię. To wszystko przekłada się na zmniejszenie emisji gazów cieplarnianych.
  • Surowce i odpady – stosowane przez Sidolin technologie produkcji pozwalają oszczędzić zasoby, a opakowania są tak pakowane, aby zużywały jak najmniej materiałów i przyczyniały się do powstawania mniejszej ilości odpadów. Sidolin opracowuje także coraz wydajniejsze formuły produktów, co umożliwia zmniejszyć ich dozowanie.
  • Woda i ścieki – zmniejszenie zużycia wody w procesach produkcji i w trakcie powstawania produktów, sprawia, że są one zoptymalizowane pod względem biodegradowalności. Ścieki przemysłowe w fabrykach Sidolin są uzdatniane z użyciem najnowocześniejszych technologii oraz profesjonalnie utylizowane.

Sidolin to marka stworzona w trosce o jakość życia i środowisko

Sidolin pragnie, aby jego produkty były bezpieczne i czyniły życie lepszym. To wszystko jest możliwe dzięki zastosowanym innowacjom. W związku z tym, że rozwój jest siłą napędową innowacji Sidolin i stanowi o przewadze marki nad konkurencją dziś i w przeszłości, chce ona oferować wysokiej jakości i coraz bardziej zaawansowane produkty. Dlatego zgodnie z nową strategią Sidolin, każdy produkt, który zostanie wprowadzony na rynek, powinien przyczynić się do realizacji zasad zrównoważonego rozwoju w minimum jednym z sześciu wyżej wymienionych aspektów.

Co więcej, nowa strategia dotycząca opakowań zakłada graniczenie zużycia oraz wzrost wykorzystania materiałów pochodzących z recyklingu. Sidolin postanowił sobie, iż do 2025 roku 100% opakowań produktów będzie w pełni zdatnych do recyklingu, ponownego zużycia lub kompostowania. Jest to ambitny cel, ale możliwy do osiągnięcia.

Produkty marki Sidolin, które warto mieć w swoim domu

Do głównych przedstawicieli z grupy produktów marki Sidolin, zaliczane są:

  • Sidolin Streifenfrei Cristal 2w1 – jest to płyn do mycia szyb, luster oraz innych powierzchni szklanych. Dzięki zawartości alkoholu doskonale usuwa zabrudzenia, nie pozostawiając uciążliwych smug. Tym samym tworzy warstwę ochronną, która zapobiega parowaniu szyb i luster. Co więcej, środek nadaje powierzchniom krystaliczny połysk.
  • Sidolin Streifenfrei Pro Nature - jest środkiem do mycia luster, szyb, okien i podobnych im powierzchni. Składa się w 99,9% z naturalnych składników. Produkt pozostawia łagodny zapach i zapewnia wspaniały połysk. Co więcej, Sidolin Pro Nature wyróżnia się naturalnym pH.