(function(w,d,s,l,i){w[l]=w[l]||[];w[l].push({'gtm.start': new Date().getTime(),event:'gtm.js'});var f=d.getElementsByTagName(s)[0], j=d.createElement(s),dl=l!='dataLayer'?'&l='+l:'';j.async=true;j.src= 'https://www.googletagmanager.com/gtm.js?id='+i+dl;f.parentNode.insertBefore(j,f); })(window,document,'script','dataLayer','GTM-P2CVN7S'); window.dataLayer = window.dataLayer || []; function gtag(){dataLayer.push(arguments);} gtag('js', new Date()); gtag('config', 'UA-185275571-1');
Opinie klientów

Zamawiamy w sklepie od dawna! Zawsze świetne produkty i super dostawa!

Klient z Allegro

Dziękuję serdecznie za idealne podejście do transakcji i super bezpiecznie zapakowaną przesyłkę!

Klient z Allegro

Po raz kolejny jestem bardzo zadowolona

Klient z Allegro

Lista produktów marki Yope

Przepraszamy za niedogodności.

Wyszukaj ponownie to co szukasz

Yope

Yope jest marką środków czystości i kosmetyków, która dba o swoich klientów i ich domy. Powstała jako rezultat poszukiwania produktów codziennego użytku – niebanalnie pachnących, przyjaznych dla środowiska i ludzi. A wszystko po to, by dać radość z codziennej pielęgnacji.

Produkty marki Yope – co je wyróżnia?

Produkty marki Yope wyróżniają się tym, że:

  • Są dobrej jakości – producenci szukają odpowiedniej konsystencji i starannie dobierają najlepszej jakości składniki tak, aby produkty wyróżniały się dopracowanymi recepturami.
  • Cechują się niezwykłą łagodnością – samo ich stosowanie zapewnia uczucie przyjemności. Są one delikatne dla skóry, rozpieszczają i pielęgnują.
  • Są naturalne – receptury preparatów Yope składają się w ponad 90% z naturalnych składników najwyższej jakości. Nie zawierają potencjalnie niebezpiecznych dla skóry składników.
  • Niepowtarzalnymi zapachami – stosując je, można poznać wyszukane i nieoczywiste kompozycje zapachowe. Bywa, iż są bardzo proste, jednak w większości cechują się wielowarstwowością.
  • Ciekawym designem – opakowania produktów to świat wykreowany przy pomocy przyjaznych rysunków. Z etykiet spoglądają zwierzątka, które zostały stworzone specjalnie dla marki Yope.
  • Dbają o środowisko – butelki Yope nadają się do recyklingu, jest również linia opakowań do ponownego napełniania. Marka korzysta ze składników z certyfikatem EcoCert, a ich środki czyszczące mają certyfikat Ecolabel.
  • Przyjazną ceną – marka Yope dąży do tego, aby produkty były dobrej jakości, powszechnie dostępne, skuteczne, a zarazem niedrogie.
  • Innym spojrzeniem – oferta marki Yope zawiera kosmetyki do pielęgnacji ciała, dla dzieci, delikatną dla dłoni linię kuchenną i ekologiczne środki czystości. Tworzy ona zwykłe produkty według zupełnie nowych reguł.
  • Produkty nie są testowane na zwierzętach – żaden z kosmetyków marki Yope, ani żaden z ich składników nie był testowany na zwierzętach. Stąd na etykietach produktów znajduje się certyfikat Fundacji Viva.

Yope mydło naturalne

Od początku było oczywiste, iż mydła Yope nie mogą zawierać żadnych potencjalnie drażniących, uczulających i przesuszających skórę składników. Producenci chcieli stworzyć kosmetyk, który będzie tak bezpieczny, jak hipoalergiczne mydło w płynie. A jego skład będzie w pełni naturalny. I taki plan udało im się zrealizować w 98%. Zawarte w produkcie Yope mydło ekstrakty botaniczne pochodzą z najlepszych upraw, a naturalne substancje myjące zostały zaakceptowane przez najbardziej rygorystyczne instytucje certyfikujące. Co więcej, marka Yope korzysta czasem z bezpiecznych, ale syntetycznych kompozycji zapachowych. Chcą, aby Yope mydło cechowało się nieoczywistym aromatem. Takie zapachy szukane są w przyrodzie, jednak niestety nie wszystkie z nich da się naturalnie pozyskać np. świeży aromat minerałów, pudrowo-słodki zapach mleka czy soli – tutaj konieczne jest stworzenie ich w laboratorium.

Yope balsam – czy jest to najlepszy balsam do ciała?

Najlepszy balsam do ciała to taki, który stosowany jest regularnie. Aby skóra była miękka, zdrowa, elastyczna i gładka, konieczna jest codzienna pielęgnacja. Od tej zasady nie ma żadnych wyjątków, ponieważ wszystkie typy skóry, również ta tłusta, potrzebują nawilżenia. Yope balsam dostępny jest w wielu różnych wariantach: odżywczy, kojący, antycellulitowy, wyszczuplający, brązujący, rozświetlający, czy też naturalny. Balsamy Yope zawierają w sobie takie składniki jak: masło Thea, oleje z oliwek, oleje z kwiatów nagietka, tsubaki, kokosowy, arganowy, kojący, żel z aloesu, witaminę E i glicerynę roślinną. Co więcej, każdy Yope balsam jest również wzbogacony o cenne wyciągi roślinne, takie jak np. ekstrakt z figi (w balsamie regenerującym), ekstrakt z wanilii i cynamonu (w balsamie wzmacniającym), czy ekstrakt z werbeny (w balsamie kojącym).

Yope żel pod prysznic – produkt o delikatnym działaniu

Długie kąpiele w wannie znacząco przesuszają skórę. W związku z tym zaleca się wybierać prysznic jako metodę umycia ciała. Aby zabieg ten przebiegł sprawnie, należy stosować letnią wodę i delikatny żel, który nie narusza naturalnej warstwy ochronnej skóry. Yope żel pod prysznic jest właśnie takim kosmetykiem. Zawiera on Cocamidopropyl Betaine, a więc składnik myjący, który pozyskiwany jest z olejów roślinnych, który nie tylko sam w delikatny sposób oczyszcza, ale również łagodzi działanie innych detergentów. Został on zaopiniowany jako bezpieczny w ramach europejskiego projektu Human and Enviromental Risk Assessment.