(function(w,d,s,l,i){w[l]=w[l]||[];w[l].push({'gtm.start': new Date().getTime(),event:'gtm.js'});var f=d.getElementsByTagName(s)[0], j=d.createElement(s),dl=l!='dataLayer'?'&l='+l:'';j.async=true;j.src= 'https://www.googletagmanager.com/gtm.js?id='+i+dl;f.parentNode.insertBefore(j,f); })(window,document,'script','dataLayer','GTM-P2CVN7S'); window.dataLayer = window.dataLayer || []; function gtag(){dataLayer.push(arguments);} gtag('js', new Date()); gtag('config', 'UA-185275571-1');
SPLAT ULTRACOMPLEX Pasta do Zębów Wrażliwych 100ml
Splat

Splat Ultracomplex Pasta do Zębów Wrażliwych 100ml

Warianty:

Na magazynie

Cena Brutto

11,99 zł
2

Tylko oryginalne produkty
Wysyłka od 10 zł
Możliwość zwrotu do 14 dni

Informacje szczegółowe

  • Marka
    Splat
  • Kraj pochodzenia
    Rosja
  • Pojemność [ml]
    100
Opis produktu

Wielofunkcyjna pasta do zębów delikatnie wybiela wrażliwe zęby, dba o zdrowie dziąseł i zapewnia wyjątkowo świeży oddech. 

Bioaktywny wapń i hydroksyapatyt skutecznie wzmacniają zęby, zwiększając w ten sposób gęstość szkliwa. Naturalny enzym z papai w połączeniu z PVP niszczą kamień nazębny. Jony potasu i cynku zmniejszają wrażliwość zębów i działają kojąco na dziąsła. System Sp.White delikatnie wybiela i poleruje szkliwo, nadając mu niezwykły blask. 

Co najmniej jeden na pięciu dorosłych na świecie cierpi z powodu nadwrażliwości zębów. Objawia się to odczuwaniem bólu podczas spożywania zimnych, gorących, kwaśnych lub słodkich potraw, a także podczas mycia zębów. Do przyczyn takiego stanu rzeczy należą: wady zgryzu, zapalenia dziąseł, konsekwencje zabiegów stomatologicznych, patologiczne ścieranie się zębów, nadmierne spożycie kwaśnych produktów, używanie słabej jakości szczoteczek do zębów i intensywnie ścierających past oraz ścieranie się szkliwa wynikające z nieodpowiedniej techniki mycia zębów.

Producent

Splat to rosyjska marka produktów do higiemy jamy ustnej. Obecnie SPLAT dystrybuuje swoje produkty w 28 krajach na całym świecie i jest właścicielem 10 rosyjskich i międzynarodowych patentów. Na sukces marki pracują wykwalifikowani specjaliści, którzy w specjalistycznych laboratoriach pracują nad stworzeniem unikalnych mieszanek. Badania nad skutecznością prowadzone są jednocześnie w Rosji, Japonii i krajach Unii Europejskiej, co pozwala stworzyć produkty o najwyższym standardzie jakości.

Pasty do zębów SPLAT są wolne od szkodliwych substancji, takich jak triklosany, chlorheksydyny, SLSy, alkohol czy gluten, dzięki czemu zapewniają maksimum bezpieczeństwa przy ich stosowaniu.


Zobacz wszystkie produkty Splat
Splat

Ten produkt nie ma jeszcze opinii. Bądź pierwszy i oceń go!

Opinie klientów