(function(w,d,s,l,i){w[l]=w[l]||[];w[l].push({'gtm.start': new Date().getTime(),event:'gtm.js'});var f=d.getElementsByTagName(s)[0], j=d.createElement(s),dl=l!='dataLayer'?'&l='+l:'';j.async=true;j.src= 'https://www.googletagmanager.com/gtm.js?id='+i+dl;f.parentNode.insertBefore(j,f); })(window,document,'script','dataLayer','GTM-P2CVN7S'); window.dataLayer = window.dataLayer || []; function gtag(){dataLayer.push(arguments);} gtag('js', new Date()); gtag('config', 'UA-185275571-1');
SPLAT Biocalcium Naturalna Pasta Wzmacniająca Szkliwo 125g
SPLAT Biocalcium Naturalna Pasta Wzmacniająca Szkliwo 125g
Splat

Splat Biocalcium Naturalna Pasta Wzmacniająca Szkliwo 125g

Warianty:

Na magazynie

Cena Brutto

15,99 zł
2

Tylko oryginalne produkty
Wysyłka od 10 zł
Możliwość zwrotu do 14 dni

Informacje szczegółowe

  • Marka
    Splat
  • Kraj pochodzenia
    Rosja
  • Waga [g]
    125
Opis produktu

Pasta do mycia zębów SPLAT Professional Biocalcium.

Naturalne enzymy rozbijają płytkę nazębną w trudno dostępnych miejscach. Olejki eteryczne z anyżu, grejpruta, mięty pipeprzowej i tymianku odświeżają oddech. Aktywny wapń i technologia Innovative BIO Sp.White System® z hydroksyapatytem wzmacnia zęby, poleruje szkliwo zapewniając połysk i gwarantuje zdrową pielęgnację jamy ustnej. Duża zawartość tych skłądników umożliwa remineralizację szkliwa i pomaga zmniejszyć nadwrażliwość zębów.

Pasta nie zawiera: SLЕS, fluoru, chlorheksydyny, PEG, alkoholu,sacharyny, sztucznych barwników i aromatów.

Producent

Splat to rosyjska marka produktów do higiemy jamy ustnej. Obecnie SPLAT dystrybuuje swoje produkty w 28 krajach na całym świecie i jest właścicielem 10 rosyjskich i międzynarodowych patentów. Na sukces marki pracują wykwalifikowani specjaliści, którzy w specjalistycznych laboratoriach pracują nad stworzeniem unikalnych mieszanek. Badania nad skutecznością prowadzone są jednocześnie w Rosji, Japonii i krajach Unii Europejskiej, co pozwala stworzyć produkty o najwyższym standardzie jakości.

Pasty do zębów SPLAT są wolne od szkodliwych substancji, takich jak triklosany, chlorheksydyny, SLSy, alkohol czy gluten, dzięki czemu zapewniają maksimum bezpieczeństwa przy ich stosowaniu.


Zobacz wszystkie produkty Splat
Splat

Ten produkt nie ma jeszcze opinii. Bądź pierwszy i oceń go!

Opinie klientów