(function(w,d,s,l,i){w[l]=w[l]||[];w[l].push({'gtm.start': new Date().getTime(),event:'gtm.js'});var f=d.getElementsByTagName(s)[0], j=d.createElement(s),dl=l!='dataLayer'?'&l='+l:'';j.async=true;j.src= 'https://www.googletagmanager.com/gtm.js?id='+i+dl;f.parentNode.insertBefore(j,f); })(window,document,'script','dataLayer','GTM-P2CVN7S'); window.dataLayer = window.dataLayer || []; function gtag(){dataLayer.push(arguments);} gtag('js', new Date()); gtag('config', 'UA-185275571-1');
SOMAT Henkel Sól do Zmywarki 1,2kg NIEMCY
SOMAT Henkel Sól do Zmywarki 1,2kg NIEMCY
Somat

Somat Henkel Sól do Zmywarki 1,2kg

Na magazynie

Cena Brutto

7,79 zł
2

Tylko oryginalne produkty
Wysyłka od 10 zł
Możliwość zwrotu do 14 dni

Informacje szczegółowe

  • Marka
    Somat
  • Kraj pochodzenia
    Niemcy
  • Waga [g]
    1200
Opis produktu

Somat Spezial Salz o pojemności 1,2 kg to wysokiej jakości, niemieckiego pochodzenia sól do zmywarek. Somat Salz to całkowicie czysta, wysokiej jakości sól próżniowa, której grube granulki nie zlepiają się i idealnie rozpuszczają się w wodzie. Stosując sól Somat masz pewność, że prawidłowe funkcjonowanie systemu zmiękczania wody jest aktywne podczas każdego mycia. Dzięki temu Twoje naczynia są lepiej wyczyszczone, a szkodliwe złogi wapnia nie będą już dręczyć Twojego urządzenia.

Somat Spezial Salz to doskonałe rezultaty ochrony każdej zmywarki.

Producent

Somat to niemiecka marka należąca do firmy Henkel. Marka od ponad 50 lat na pierwszym miejscu stawia potrzeby konsumentów. W swojej ofercie posiada szeroką gamę środków myjących oraz dodatków, produkty wyróżniają się innowacyjnością i niemiecką jakością.


Zobacz wszystkie produkty Somat
Somat

Ten produkt nie ma jeszcze opinii. Bądź pierwszy i oceń go!

Opinie klientów