(function(w,d,s,l,i){w[l]=w[l]||[];w[l].push({'gtm.start': new Date().getTime(),event:'gtm.js'});var f=d.getElementsByTagName(s)[0], j=d.createElement(s),dl=l!='dataLayer'?'&l='+l:'';j.async=true;j.src= 'https://www.googletagmanager.com/gtm.js?id='+i+dl;f.parentNode.insertBefore(j,f); })(window,document,'script','dataLayer','GTM-P2CVN7S'); window.dataLayer = window.dataLayer || []; function gtag(){dataLayer.push(arguments);} gtag('js', new Date()); gtag('config', 'UA-185275571-1');

Soupline

Opinie klientów

Zamawiamy w sklepie od dawna! Zawsze świetne produkty i super dostawa!

Klient z Allegro

Dziękuję serdecznie za idealne podejście do transakcji i super bezpiecznie zapakowaną przesyłkę!

Klient z Allegro

Po raz kolejny jestem bardzo zadowolona

Klient z Allegro

Lista produktów marki Soupline

Wszystkich produktów: 5
Pokazano 1-5 z 5 pozycji

Soupline

Soupline to marka, tworzy płyny do płukania, które pozwalają upiększyć życie klientów, dodając do codzienności odrobinę słodyczy i miłości. Stworzone z miłością we Francji w Compiegne i Rillieux pod Lyonem płyny do płukania Soupline, są obecne na rynku francuskim już od ponad 50 lat. Dzięki płynom do płukania tkanin każde pranie staje się miękkie oraz cechuje się pysznymi, świeżymi i subtelnymi zapachami. Poza nadawaniem miękkości i świeżości praniu Soupline pomaga zachować dobrą kondycję włókna, a tym samym sprawia, że ulubione ubrania są dłużej w dobrym stanie.

Historia marki Soupline

Poniżej przedstawiony został zarys historyczny działalności marki Soupline:

  • 1960s – od lat 60. Soupline wnosi miękkości do niemal każdego francuskiego domu dzięki powszechnemu zmiękczaczowi tkanin.
  • 1980s – na początku lat 70. Soupline pozwolił każdemu na ucieczkę do natury dzięki swoim płynom do zmiękczania tkanin o naturalnych i autentycznych zapachach, w tym kultowemu Soupline Lavande.
  • 1980s – Soupline nieustannie wspiera francuskie gospodarstwa domowe, wnosząc na co dzień odrobinę słodyczy i miłości dzięki swoim produktom. Co więcej, w latach osiemdziesiątych Soupline zmienia format swoich butelek dla większej wygody i dla uczynienia codziennego dnia słodszym i bardziej przyjemnym.
  • 1990s – w trosce o ochronę środowiska i świat pełen miękkości, Soupline tworzy Eko-wkłady, co przekłada się na mniejsze wykorzystanie plastiku.
  • 2002 r. – w związku z tym, że miękkość Soupline jest zauważalna wszędzie, firma wprowadza na rynek w 2002 roku torby do szafek, które pozwalają praniu zachować świeżość nawet kilka dni po praniu.
  • 2008 r. – Soupline Moments Magiques wprowadza w 2008 roku jeszcze więcej komfortu, miękkości i długotrwałej świeżości do ubrań na ciepłe dni.
  • 2010 r. – w tym roku koncentraty Soupline, których nie można przegapić, zmieniają format, aby ułatwić codzienne życie rodziców małych pociech.
  • 2016 r. – aby zapewnić jak najlepsze wsparcie francuskim gospodarstwom domowym, Soupline w 2016 roku oferuje produkt o nazwie Soupline Sain Complet. Jest to preparat, który zapewnia największą miękkość, łatwe prasowanie, jak również przyczynia się do zachowania koloru i zmniejszenia mechacenia.
  • 2018 r. – w tym roku Soupline postanawia dostarczyć swoim klientom płyn do zmiękczania tkanin, który wyróżnia się spośród pozostałych – z Supreme Perfumes. Wyszukane perfumy inspirowane są największymi domami perfumeryjnymi.

Płyn do płukania od Soupline - dlaczego warto go mieć w swoim domu?

Dzięki płynom do płukania tkanin Soupline każde pranie staje się gestem dbałości o całe pranie, a także odrobiną miękkości dla całej rodziny. Zastosowanie płynu do zmiękczania tkanin Soupline podczas prania pozwala uzyskać niewiarygodnie miękkie pranie oraz długotrwałą świeżość. Soupline doskonale zdaje sobie sprawę z tego, że słodycz to tylko szczęście, tak więc przyjemnością jest móc dzielić się nią z innymi.

W czasie prania włókna odzieży są często uszkadzane. Mechaniczne obracanie ubrań podczas prania i wirowania, zmieniające się temperatury wody w czasie cyklu, jak również twardość wody to czynnik, które mogą przyczynić się do powstania szorstkości tkanin. Aby zabezpieczyć ubrania podczas prania, warto zastosować płyn do zmiękczania do tkanin Soupline, który osadza się na włóknach, aby je chronić.

Płyny do płukania Soupline są przebadane dermatologicznie, doskonale nadają się do stosowania w przypadku delikatnej i wrażliwej skóry. Subtelny i orzeźwiający zapach jest o wiele dłużej wyczuwalny w przypadku płynu Soupline, niż w przypadku stosowania innych produktów. W zależności od wybranego produktu zapach może być bardziej intensywny lub delikatny. Płyn do płukania Soupline to doskonała propozycja dla osób, które oczekują niezawodności, wysokiej jakości oraz miękkich i świeżych ubrań na długi czas.

Filtruj według