(function(w,d,s,l,i){w[l]=w[l]||[];w[l].push({'gtm.start': new Date().getTime(),event:'gtm.js'});var f=d.getElementsByTagName(s)[0], j=d.createElement(s),dl=l!='dataLayer'?'&l='+l:'';j.async=true;j.src= 'https://www.googletagmanager.com/gtm.js?id='+i+dl;f.parentNode.insertBefore(j,f); })(window,document,'script','dataLayer','GTM-P2CVN7S'); window.dataLayer = window.dataLayer || []; function gtag(){dataLayer.push(arguments);} gtag('js', new Date()); gtag('config', 'UA-185275571-1');

Tapicerka

Opinie klientów

Zamawiamy w sklepie od dawna! Zawsze świetne produkty i super dostawa!

Klient z Allegro

Dziękuję serdecznie za idealne podejście do transakcji i super bezpiecznie zapakowaną przesyłkę!

Klient z Allegro

Po raz kolejny jestem bardzo zadowolona

Klient z Allegro
Wszystkich produktów: 31
Pokazano 1-24 z 31 pozycji

Płyn do czyszczenia tapicerki

Słodkie napoje, czekoladki, kanapki, cukierki – czyszczenie tapicerki samochodowej to bez wątpienia spore wyzwanie. Co więcej, tapicerka w długo niewietrzonym aucie zaczyna śmierdzieć oraz cechuje się dużą chłonnością wilgoci. Czyszczenie takiej tapicerki jest dość skomplikowanym procesem i stanowi spore wyzwanie. Na szczęście na rynku dostępne są najróżniejsze kosmetyki samochodowe, takie jak np. płyn do czyszczenia tapicerki czy proszek do czyszczenia tapicerki, które ułatwią jej czyszczenie.

Proszek do czyszczenia tapicerki czy płyn do czyszczenia tapicerki – specyfika produktów

Wybór metody czyszczenia jest zależny od wielu istotnych czynników, między innymi od stopnia zabrudzenia oraz oczekiwanego efektu. Można zdecydować się także na pranie ekstrakcyjne wykonane przez profesjonalną firmę lub wykonać je samodzielnie. Ważnym elementem jest odpowiedni środek do czyszczenia tapicerki samochodowej – tylko dzięki niemu można uzyskać zadowalający efekt. Na naszej stronie dostępne są takie produkty jak płyn do czyszczenia tapicerki oraz proszek do czyszczenia tapicerki. Produkty te zawierają w składzie rozpuszczalniki i substancje zwilżające, które świetnie poradzą sobie z trudnymi zabrudzeniami. Płyn do czyszczenia tapicerki jest silnym środkiem do czyszczenia. Efektywnie eliminuje brud oraz plamy z głębszych warstw tkaniny, co sprawia, że siedzenia materiałowe, tapicerka winylowa, obicia i dywaniki wyglądają jak nowe. Co więcej, płyn do czyszczenia tapicerki gwarantuje doskonały efekt czyszczenia. W przypadku pojedynczych plam można go również stosować jako odplamiacz.

Proszek do czyszczenia tapicerki cechuje się wydajnością – jest on najtańszym w użyciu rodzajem detergentu do tapicerki samochodowej. Środek do czyszczenia tapicerki samochodowej w formie proszku świetnie poradzi sobie z plamami powstałymi na materiałowej tapicerce i nie tylko. Wielu producentów zapewnia, że proszek do czyszczenia tapicerki czyści plamy mocno zaschnięte oraz tłuste. Dodatkowo nie pozostawia przy tym białych nalotów i śladów, nawet na czarnych tkaninach.

Podczas podróży zawsze warto mieć pod ręką dobry środek do czyszczenia tapicerki samochodowej (płyn lub proszek do czyszczenia tapicerki, bądź ściereczki do tkanin i tapicerki). W trasie najwygodniejsze są ściereczki, które służą do ekspresowego czyszczenia. Pomogą w szybkim pozbyciu się plam powstałych nagle w czasie jazdy samochodem (np. rozlany sok). Są bezpieczne dla wszystkich powierzchni w samochodzie, a zarazem eliminują trudne zabrudzenia.

Środek do czyszczenia tapicerki samochodowej – zastosowanie

Po zakupie każdego nowego produktu niezależnie czy jest to płyn do czyszczenia tapicerki, czy proszek do czyszczenia tapicerki, należy dokładnie sprawdzić jego działanie, wykonując test na niewidocznej powierzchni. To najlepszy sposób na to, aby uniknąć niespodziewanych, szkodliwych efektów. Przy szczególnie trudnych zabrudzeniach rekomenduje się postawić na płyn do czyszczenia tapicerki oraz odplamiacz 2 w 1. Należy nanieść jego niewielką ilość na odkurzoną powierzchnię, trzymając dozownik w odległości około 20 cm. Aby środek o czyszczenia tapicerki samochodowej zaczął działać, konieczne jest odczekania kilku minut. Dzięki temu głębiej wniknie on w strukturę włókna i usunie nawet długo już istniejące zabrudzenia. Kolejno zaleca się wyczyścić tapicerkę przy użyciu wilgotnej gąbki. W przypadku, gdy jest to konieczne, należy powtórzyć tę czynność.

Na podobnej zasadzie stosuje się uniwersalny płyn do czyszczenia tapicerki w aerozolu, także pamiętając o wykonaniu testu. Tapicerkę należy czyścić systematycznie. Nie zaleca się czekać, aż zabrudzenia same się pojawią. Warto regularnie odkurzać wnętrze samochodu i usuwać na mokro świeżo powstałe zabrudzenia.

Produkty do czyszczenia tapicerki samochodowej – dlaczego warto w nie inwestować?

Niezależnie od rodzaju materiału, tapicerka samochodowa zmienia kolor i szybko się brudzi. Nawet gdy kierowca systematycznie odkurza wnętrze, kurz bardzo szybko wnika we włókna foteli. Natomiast brud w odsłoniętych miejscach jest utrwalany przez wysoką temperaturę, do której wnętrze nagrzewa się w trakcie postoju na słońcu. Aby temu przeciwdziałać, warto regularnie dbać o wnętrze samochodu, stosując m.in. środek do czyszczenia tapicerki samochodowej. Po odpowiednich zabiegach z użyciem płynu lub proszku do tapicerki odzyskuje ona swoje właściwości, pachnie oraz jest zabezpieczona przed kolejnymi zabrudzeniami.

Filtruj według