(function(w,d,s,l,i){w[l]=w[l]||[];w[l].push({'gtm.start': new Date().getTime(),event:'gtm.js'});var f=d.getElementsByTagName(s)[0], j=d.createElement(s),dl=l!='dataLayer'?'&l='+l:'';j.async=true;j.src= 'https://www.googletagmanager.com/gtm.js?id='+i+dl;f.parentNode.insertBefore(j,f); })(window,document,'script','dataLayer','GTM-P2CVN7S'); window.dataLayer = window.dataLayer || []; function gtag(){dataLayer.push(arguments);} gtag('js', new Date()); gtag('config', 'UA-185275571-1');

Finish

Opinie klientów

Zamawiamy w sklepie od dawna! Zawsze świetne produkty i super dostawa!

Klient z Allegro

Dziękuję serdecznie za idealne podejście do transakcji i super bezpiecznie zapakowaną przesyłkę!

Klient z Allegro

Po raz kolejny jestem bardzo zadowolona

Klient z Allegro

Lista produktów marki Finish

Wszystkich produktów: 24
Pokazano 1-24 z 24 pozycji

Finish to marka środków czyszczących przeznaczonych do zmywarek, produkowanych przez brytyjską korporację Reckitt Benckiser.

Marka posiada 60-letnią historię funkcjonowania, a jej produkty sprzedawane są w 40 krajach na świecie.

Środki do zmywarek marki Finish są polecane przez głównych producentów zmywarek i zastawy stołowej.

Ogólna charakterystyka marki Finish

Finish jest światowym liderem, którego ponad 60-letnia historia pełna jest innowacyjnych rozwiązań w obszarze automatycznego zmywania naczyń. W 1969 roku Finish jako pierwszy wyprodukował biologiczny proszek, natomiast w 1995 roku na rynek trafiła pierwsza dwuwarstwowa tabletka tej firmy. Kolejni w 1999 roku wprowadzono słynną czerwoną tabletkę Finish Powerball, a zaraz po niej pojawiła się trójkomorowa kapsułka. Produkty marki Finish sprzedają się w ponad 40 krajach na całym świecie – od USA, Wielkiej Brytanii, Kanady, Niemiec, Włoch, przez Bliski Wschód, aż do Japonii i Afryki Południowej. Finish jest marką polecaną przez głównych producentów zastawy stołowej i zmywarek, takich jak Bosch czy Zanussi.

Tabletki do zmywarki Finisch Quantum – specyfikacja produktu

Tabletki do zmywarki Finish to wielofunkcyjne żelowe kapsułki do zmywarek, które wykazują działanie aż w 14 obszarach. Finish Quantum Utimate usuwa nawet najtrudniejsze zabrudzenia już przy pierwszym zastosowaniu. Likwiduje uporczywe plamy tłuszczu, przebarwienia po herbacie czy kawie oraz przypalone resztki jedzenia. Tabletki Finish zapewniają najwyższą możliwą czystość oraz blask. Co więcej, działają ochronnie dla filtrów i innych części zmywarki. Mają także funkcję ochrony srebra i szkła. Tabletki do zmywarki Finish zapobiegają osiadaniu wapiennego nalotu oraz kamienia na naczyniach. Finish Quantum Max 100 działają także w niskich temperaturach. Dodatkowo wykazują funkcję soli i nabłyszczacza. Udoskonalona formuła Finish Powerball zapewnia idealny połysk oraz skuteczne czyszczenie. Tabletki Finish są proste w użyciu – nie wymagają dodatkowego rozpakowywania czy brudzenia rak. Ponieważ tabletki do zmywarki Finish są pokryte folią, która samoistnie rozpuszcza się w trakcie zmywania, zaleca się trzymać je zawsze suchymi dłońmi. Dla najlepszych efektów każdego zmywania, bez względu na rodzaj zabrudzenia oraz dla wszystkich twardości wody, zaleca się umieścić jedną kapsułkę w suchym dozowniku. Warto pamiętać, aby po użyciu zamknąć torbę z pozostałymi kapsułkami na wygodny suwak. Finish Quantum Ultimate to produkt, który cechuje się tym, że:

 • Skutecznie działa w niskiej temperaturze;
 • Chroni przed osadzaniem kamienia;
 • Zapobiega powstawaniu zacieków oraz smug dokładnie eliminując pozostałości wody i zapewniając połysk;
 • Posiada funkcję namaczania wstępnego, która oszczędza czas na płukaniu naczyń przed włożeniem ich do zmywarki;
 • Zapewnia skuteczne i wydajne czyszczenie, które poradzi sobie z każdym rodzajem zabrudzenia naczyń;
 • Dzięki mocy Finish Powerball usuwa nawet przypalone resztki jedzenia;
 • Zapobiega osadzaniu się brudu i kamienia oraz chroni filtry zmywarki;
 • Pozostawia naczynia lśniące jak nowe;
 • Chroni delikatne srebro;
 • Usuwa uporczywe i najcięższe zabrudzenia już przy pierwszym zastosowaniu;
 • Samorozpuszczalna folia ułatwia zastosowanie produktu – wystarczy umieścić tabletkę Finish Quantum Max 100 w szufladce zmywarki.
Filtruj według