(function(w,d,s,l,i){w[l]=w[l]||[];w[l].push({'gtm.start': new Date().getTime(),event:'gtm.js'});var f=d.getElementsByTagName(s)[0], j=d.createElement(s),dl=l!='dataLayer'?'&l='+l:'';j.async=true;j.src= 'https://www.googletagmanager.com/gtm.js?id='+i+dl;f.parentNode.insertBefore(j,f); })(window,document,'script','dataLayer','GTM-P2CVN7S'); window.dataLayer = window.dataLayer || []; function gtag(){dataLayer.push(arguments);} gtag('js', new Date()); gtag('config', 'UA-185275571-1');

Green Shield

Opinie klientów

Zamawiamy w sklepie od dawna! Zawsze świetne produkty i super dostawa!

Klient z Allegro

Dziękuję serdecznie za idealne podejście do transakcji i super bezpiecznie zapakowaną przesyłkę!

Klient z Allegro

Po raz kolejny jestem bardzo zadowolona

Klient z Allegro

Lista produktów marki Green Shield

Wszystkich produktów: 12
Pokazano 1-12 z 12 pozycji

Green Shield – higiena i piękny zapach w jednym

Green Shield to Brytyjska marka zajmująca się produkcją nawilżanych chusteczek jednorazowych dostępnych w różnych zapachach. Produkty można znaleźć nie tylko na Wyspach, ale także w wielu krajach na całym świecie. W tym również i Polsce.

Green Shield – międzynarodowy sukces marki

Właściciel marki Green Shield we własnym zakresie opracował oraz przetestował wszystkie produkty dostępne w ofercie. Sukces jest uwarunkowany zachowywaniem najwyższych standardów w trakcie produkcji, stosowaniem sprawdzonych składników oraz wykorzystywaniem najlepszych technologii. W ofercie znajdują się chusteczki nawilżane przeznaczone do zachowania czystości w gospodarstwie domowym, a także produkty wykorzystywane do pielęgnacji niemowląt, twarzy i ciała.

Green Shield może pochwalić się własnym, doskonale przeszkolonym zespołem, który tworzy najwyższej jakości produkty wykorzystywane do przestrzegania higieny osobistej. Jeszcze zanim chusteczki trafią do produkcji, muszą przejść testy skuteczności oraz wydajności wykonywane przez doświadczonych ekspertów marki. Po zaakceptowaniu przez zewnętrzne ośrodki badawcze zostają udostępnione w dystrybucji.

Green Shield – wielkość firmy i plany na przyszłość

Marka przywiązuje szczególną uwagę do ciągłego rozwoju i oferowania najlepszej jakości produktów. Green Shield stara się ograniczyć ilość odpadów oraz pragnie produkować chusteczki z biodegradowalnych materiałów. Opakowania, w których umieszczane zostają chusteczki, można oddawać do recyklingu, co sprawia, że marka stała się przyjazna środowisku.

Aktualnie producent marki Green Shield zatrudnia ponad 80 pracowników, a aż 60 z nich zatrudniono w przeciągu ostatniego roku, co świadczy o dynamicznym rozwoju firmy. W najbliższej przyszłości firma planuje dalszą ekspansję, co oznacza kolejne miejsca pracy. Bezustannie rosnąca popularność marki nie tylko w Wielkiej Brytanii, ale także i na całym świecie sprawiła, że w planach jest budowa kolejnej hali produkcyjnej.