(function(w,d,s,l,i){w[l]=w[l]||[];w[l].push({'gtm.start': new Date().getTime(),event:'gtm.js'});var f=d.getElementsByTagName(s)[0], j=d.createElement(s),dl=l!='dataLayer'?'&l='+l:'';j.async=true;j.src= 'https://www.googletagmanager.com/gtm.js?id='+i+dl;f.parentNode.insertBefore(j,f); })(window,document,'script','dataLayer','GTM-P2CVN7S'); window.dataLayer = window.dataLayer || []; function gtag(){dataLayer.push(arguments);} gtag('js', new Date()); gtag('config', 'UA-185275571-1');
Opinie klientów

Zamawiamy w sklepie od dawna! Zawsze świetne produkty i super dostawa!

Klient z Allegro

Dziękuję serdecznie za idealne podejście do transakcji i super bezpiecznie zapakowaną przesyłkę!

Klient z Allegro

Po raz kolejny jestem bardzo zadowolona

Klient z Allegro

Lista produktów marki Sil

Wszystkich produktów: 3
Pokazano 1-3 z 3 pozycji

Sil

Plamy najczęściej pojawiają się na ulubionych elementach garderoby. Każdy, kto chce, aby znikły one raz na zawsze, powinien wiedzieć, jak skutecznie pozbyć się takich zabrudzeń. Nie należy obawiać się o nieskuteczność środka odplamiającego – pod warunkiem, iż będzie on sprawdzony. Marką specjalizującą się w odplamiaczach jest marka Sil. Cieszy się ona uznaniem klientów, a jej różnorodność produktów usuwających plamy sprawia, że każdy znajdzie coś dla siebie. Czym są odplamiacze Sil? Jak skutecznie usuwać plamy?

Sil — specyfikacja produktów

Marka Sil specjalizuje się w produktach odplamiających. Na rynku dostępne są takie środki czyszczące tej marki, jak:

  • Odplamiacz uniwersalny Sil w butelce z rozpylaczem – jest on przeznaczony zarówno do białych, jak i kolorowych tkanin. Usuwa z nich różnego rodzaju plamy. Świetnie radzi sobie z zabrudzeniami po kawie, czerwonym winie, herbacie, soku czy trawie. Produkt został zamknięty w wygodnej butelce z rozpylaczem, przez co tworzy aktywną pianę oraz ułatwia miejscowe usuwanie plam.
  • Odplamiacz uniwersalny Sil w żelu – usuwa z tkanin białych i kolorowych różnego rodzaju plamy. Tak jak jego odpowiednik w butelce z rozpylaczem, sil żel doskonale poradzi sobie z zabrudzeniami po kawie, herbacie, czerwonym winie, soku czy trawie.
  • Odplamiacz Sil w tubce ze szczoteczką – zastosowanie zintegrowanej szczoteczki ma na celu wstępną obróbkę w procesie usuwania plam. Zamocowana szczoteczka w formie aplikatura znacząco ułatwia stosowanie produktu. Ze względu na swoją kompaktowość, ta forma odplamiacza doskonale nadaje się do zastosowania w podróży oraz w przypadku mankietów czy kołnierzyków. Jest on idealny do stosowania zarówno do tkanin kolorowych, jak i białych – dzięki szczotce bez trudu i w łatwy sposób można usunąć nawet najgorsze plamy. Sil żel doskonale wyczyści plamy po herbacie, kawie, soku z owoców, czerwonym winie, szmince lub oleju. Wystarczy nałożyć żel szczoteczką na plamę, odczekać 5 minut i kolejno przeprać.
  • Odplamiacz Sil sól – dzięki specjalnie zastosowanej formule multiaktywnej, jest on odpowiedni do wszystkich rodzajów plam, we wszystkich temperaturach i wszystkich kolorów. Dzięki niemu poprawiona zostaje higieniczna czystość odzieży kolorowej i białej oraz promowana jest czystość. Sól można nakładać bezpośrednio na plamy, jednak nadaje się także jako dodatkowy środek, który można włożyć w przegródce na detergent.
  • Odplamiacz Sil aktywna piana – jest to produkt stosowany przede wszystkim na plamy po tłuszczach i olejach. Jego tajemniczym składnikiem jest benzyna. Nadaje się zarówno w przypadku białych, jak i kolorowych tkanin. Jego zastosowanie nie wymaga zamaczania – wystarczy spryskać plamę na tkaninie i pozostawić na 5 minut i kolejno wyprać ręcznie lub w pralce.

Sposoby na niechciane plamy

Usunięcie uciążliwych plam, szczególnie z ubrań często jest niełatwym zadaniem. Przed rozpoczęciem działań mających na celu likwidację plamy, należy sprawdzić, jak odpowiednio potraktować plamę przed użyciem odplamiacza – zapewni to, że po plamie nie zostanie żaden ślad. To, w jaki sposób tkanina zostanie przygotowania do odplamiania, jest zależne przede wszystkim od tego, czym została ona zabrudzona. Tak więc:

  • Gdy ubranie zostało zalane kawą, koniecznie należy namoczyć je w zimnej wodzie, ponieważ ciepła w tym wypadku ułatwi barwnikowi absorpcję przez tkaninę i sprawi, że ślady będą jeszcze mniej trudniejsze do likwidacji;
  • Gdy powodem zmartwień jest sos pomidorowy, zaleca się wpierw potraktować plamę strumieniem zimnej wody. Warto pamiętać, by tkaninę trzymać czystą stroną do góry – dzięki temu woda wypłucze resztki sosu i ułatwi usunięcie zabrudzenia.
  • W przypadku zlania tkaniny czerwonym winem zaleca się potraktować ją wrzątkiem. Tak przegotowaną część garderoby kolejno można wyprać w pralce, z dodatkiem odpowiedniego detergentu.
  • Plamy z czekolady, mimo że wydają się niegroźne, mogą przysporzyć wielu problemów. Zwłaszcza dlatego, iż są tłuste. Pierwszym krokiem, jaki należy podjąć w procesie ich usunięcia, jest usunięcie nadmiaru czekolady. Pozostałości warto zalać wodą z octem lub ciepłą wodą z mydłem.

Po wstępnym odplamianiu opartym na tradycyjnych sposobach radzenia sobie z poszczególnymi plamami można spokojnie zastosować odpowiednią formę odplamiacza. Takie postępowanie zapewni zadowalający efekt i pozwoli cieszyć się ubraniami bez plam przez długi czas.