(function(w,d,s,l,i){w[l]=w[l]||[];w[l].push({'gtm.start': new Date().getTime(),event:'gtm.js'});var f=d.getElementsByTagName(s)[0], j=d.createElement(s),dl=l!='dataLayer'?'&l='+l:'';j.async=true;j.src= 'https://www.googletagmanager.com/gtm.js?id='+i+dl;f.parentNode.insertBefore(j,f); })(window,document,'script','dataLayer','GTM-P2CVN7S'); window.dataLayer = window.dataLayer || []; function gtag(){dataLayer.push(arguments);} gtag('js', new Date()); gtag('config', 'UA-185275571-1');

Colgate

Opinie klientów

Zamawiamy w sklepie od dawna! Zawsze świetne produkty i super dostawa!

Klient z Allegro

Dziękuję serdecznie za idealne podejście do transakcji i super bezpiecznie zapakowaną przesyłkę!

Klient z Allegro

Po raz kolejny jestem bardzo zadowolona

Klient z Allegro

Lista produktów marki Colgate

Wszystkich produktów: 23
Pokazano 1-23 z 23 pozycji

Colgate

Colgate to amerykańska marka produktów do higieny jamy ustnej, która należy do koncernu Colgate-Palmolive. Marka, w związku z tym, iż promuje optymizm, angażuje się w działania na rzecz zdrowszej planety oraz uśmiech, oczywiście powiązany z bielą zdrowych zębów. Colgate przywiązuje ogromną wagę do przejrzystości, dlatego udostępnia pełne informacje na temat swoich produktów, począwszy od wegańskich preparatów oraz wyjątkowych składników po substancje zawarte w zrównoważonych opakowaniach.

Innowacyjne działania Colgate w trosce o ochronę środowiska

Dzisiaj jak nigdy wcześniej marka Colgate jest świadoma tego, jak delikatna jest nasza planeta oraz jak duże znaczenie ma zdrowy styl życia. W związku z powyższym Colgate intensywnie angażuje się w szerzenie odpowiedzialności środowiskowej, oraz poprawę samopoczucia ludzi, poprzez innowacje w zakresie produkcji opakowań, dostawy produktów oraz wykorzystania bezpiecznych składników. Co więcej, Colgate idzie jeszcze dalej – wspiera aktywnie działania służące zmniejszeniu zużycia wody i produkcji tworzyw odpadowych na całym świecie.

Marka Colgate zawsze informuje o tym, co zawiera każdy wyprodukowany przez nią produkt. Właściciele firmy uważają, że im więcej klient wie o produktach (od receptur i zawartych w nich składnikach po sposoby dostawy), tym chętniej dzieli się on nimi z pozostałymi członkami rodziny. Produkty od Colgate cechują się tym, że są to:

  • Produkty wegańskie – większość z nich jest odpowiednia dla wegan, ponieważ nie zawiera żadnych składników pochodzenia zwierzęcego, odzwierzęcych produktów ubocznych ani środków pomocniczych, jakie stosowane są w przetwórstwie.
  • Produkty bezglutenowe – nie zawierają one glutenu pochodzącego z pszenicy, jęczmienia i żyta.
  • Produkty bezcukrowe – Colgate nie dodaje cukru do swoich produktów. Marka stosuje substytuty cukru oraz sztuczne lub naturalne słodziki, które poprawiają smak.
  • Produkty ekologiczne – Colgate chroni zarówno swój personel, jak i całą planetę. Placówki produkcyjne firmy na całym świecie są bezpiecznymi miejscami pracy. Colgate czyni znaczne postępy w zakresie wydajności energetycznej oraz wodnej w kierunku produkcji bezodpadowej.

Promocja higieny jamy ustnej z Colgate

Marka Colgate uważa, iż warto zadbać o zdrowy uśmiech oraz świadomość dotyczącą profilaktyki higieny jamy ustnej. Colgate uważa, iż posiadanie odpowiedniej wiedzy na temat higieny jamy ustnej, pozwoliłoby uniknąć wielu problemów związanych z jamą ustną. Wizją Colgate jest to, aby za pośrednictwem swoich rozwiązań i produktów wyznaczyć standardy zdrowia oraz tworzyć możliwości zdobywania wiedzy o zdrowych nawykach.

Inicjatywy Colgate zawsze obierają sobie za cel rozpowszechnianie zasad higieny jamy ustnej – począwszy od programu szerzenia wiedzy o nawykach zdrowotnych, który do roku 2025 obejmie grono blisko dwóch miliardów dzieci, po ułatwienie im dostępu do dobrej opieki stomatologicznej.

Colgate jest oddana swojej misji stworzenia wysokiej jakości produktów do higieny jamy ustnej oraz właściwej edukacji dostępnej do coraz szerszego grona ludzi na całym świecie. Marka pragnie, aby każda osoba, niezależnie od okoliczności czy potrzeb, była w pełni wyposażona w wiedzę oraz produkty niezbędne do utrzymania codziennej higieny jamy ustnej.

Colgate pasta do zębów – produkt, który nie ma sobie równych

Colgate pasta do zębów, niezależnie od rodzaju, pozwala łatwo zadbać o higienę jamy ustnej bez względu na wiek, stan zdrowia, szerokość uśmiechu czy oczekiwania. Pasta Colgate doskonale czyści zęby, chroni przed osadzaniem się bakteryjnej płytki nazębnej, zapobiega próchnicy oraz wzmacnia zęby i dziąsła. Co więcej, Colgate pasta znakomicie chroni przed paradontozą, jak i również przed powstawaniem kamienia nazębnego. Daje poczucie intensywnego odświeżenia.

Filtruj według