(function(w,d,s,l,i){w[l]=w[l]||[];w[l].push({'gtm.start': new Date().getTime(),event:'gtm.js'});var f=d.getElementsByTagName(s)[0], j=d.createElement(s),dl=l!='dataLayer'?'&l='+l:'';j.async=true;j.src= 'https://www.googletagmanager.com/gtm.js?id='+i+dl;f.parentNode.insertBefore(j,f); })(window,document,'script','dataLayer','GTM-P2CVN7S'); window.dataLayer = window.dataLayer || []; function gtag(){dataLayer.push(arguments);} gtag('js', new Date()); gtag('config', 'UA-185275571-1');

Płyn do mycia szyb

Opinie klientów

Zamawiamy w sklepie od dawna! Zawsze świetne produkty i super dostawa!

Klient z Allegro

Dziękuję serdecznie za idealne podejście do transakcji i super bezpiecznie zapakowaną przesyłkę!

Klient z Allegro

Po raz kolejny jestem bardzo zadowolona

Klient z Allegro
Wszystkich produktów: 45
Pokazano 1-24 z 45 pozycji

Płyn do mycia szyb

Dbanie o porządek w całym domu to obowiązek zarówno pani, jak i pana domu. Mycie okien to jedna z czynności, która co prawda nie odbywa się codzienne, ale nie można o niej zapomnieć. Dobry płyn do mycia szyb to podstawowy sprzęt w trakcie czyszczenia okien oraz szklanych powierzchni w domu. Jakie musi mieć cechy?

Jaki płyn do szyb sprawdzi się najlepiej?

Na mycie okien trzeba przeznaczyć sporą część dnia, a do tego jest to bez wątpienia męczące zadanie. Jednakże nie musi być tak ciężko jak miało to miejsce jeszcze kilka lat temu. W dzisiejszych czasach zdecydowaną zaletą jest stosowanie odpowiednich produktów, które ułatwiają pracę. Płyn do mycia szyb to absolutny numer jeden, który oczywiście musi iść w parze ze ściereczką wykonaną z mikrofibry. Płyn do szyb dostępny jest w różnych wariantach zapachowych oraz można wybierać również jego pojemność. Można zdecydować się na model w formie spryskiwacza oraz takiego, który należy przed użyciem rozcieńczyć z wodą. W ofercie znajduje się wiele produktów, które dodatkowo zapewniają idealny połysk i brak smug. Niewątpliwa zaleta to możliwość skorzystania z nich do czyszczenia innych szklanych powierzchni w zaciszu całego domu czy biura.

Płyn do mycia szyb szybko oraz sprawnie rozprawi się z zanieczyszczeniami, które występują na lustrach, kryształach oraz powierzchniach emaliowanych i laminowanych. Stal nierdzewna również może być czyszczona przy pomocy takiego środka. W związku z tym nie ma lepszego produktu, aby wykończyć sprzątanie zarówno w kuchni, jak i łazience czy salonie. Płyn do szyb posiada również właściwości antystatyczne, dzięki czemu istnieje zdecydowanie mniejsze prawdopodobieństwo na nagromadzenie się kolejnych warstw brudu. Płyn do mycia szyb może wyczyścić także płytki ceramiczne oraz szyby samochodowe. Właśnie w związku z tym, że używa się go do tak wielu przedmiotów czy powierzchni, warto posiadać najlepszej jakości płyn do szyb.

Na co zwracać uwagę w trakcie zakupów płynu?

Dobrej jakości preparat przeznaczony do czyszczenia szyb szybko schnie, a do tego bez większych problemów radzi sobie z występującymi na sprzątanej powierzchni zabrudzeniami. W trakcie jego stosowania nikt nie musi zmagać się ze smugami. Dodatkowa zaleta, którą powinien posiadać płyn do mycia szyb to piękny zapach odświeżający mieszkanie. Produkty tego typu spełniają wiele zadań, co wcale nie przekłada się na o wiele wyższą cenę. Przed nabyciem środka do czyszczenia należy również skontrolować jego skład. Gdy w domu mieszkają małe dzieci, warto zrezygnować ze środków, które zawierają alkohol. Płyn do szyb bez większych problemów poradzi sobie także ze śladami palców czy zaschniętymi kroplami deszczu. Jak już wspomniano powyżej, produkty różnią się również sposobem aplikacji. Można nimi spryskiwać okna, albo rozcieńczać je z wodą. Wybór zależy od preferencji, ilości powierzchni do czyszczenia oraz wymaganych cech.

Filtruj według