(function(w,d,s,l,i){w[l]=w[l]||[];w[l].push({'gtm.start': new Date().getTime(),event:'gtm.js'});var f=d.getElementsByTagName(s)[0], j=d.createElement(s),dl=l!='dataLayer'?'&l='+l:'';j.async=true;j.src= 'https://www.googletagmanager.com/gtm.js?id='+i+dl;f.parentNode.insertBefore(j,f); })(window,document,'script','dataLayer','GTM-P2CVN7S'); window.dataLayer = window.dataLayer || []; function gtag(){dataLayer.push(arguments);} gtag('js', new Date()); gtag('config', 'UA-185275571-1');

Air Wick

Opinie klientów

Zamawiamy w sklepie od dawna! Zawsze świetne produkty i super dostawa!

Klient z Allegro

Dziękuję serdecznie za idealne podejście do transakcji i super bezpiecznie zapakowaną przesyłkę!

Klient z Allegro

Po raz kolejny jestem bardzo zadowolona

Klient z Allegro

Lista produktów marki Air Wick

Wszystkich produktów: 35
Pokazano 1-24 z 35 pozycji

Air Wick – piękny zapach z długą historią

Firma Air Wick zajmująca się produkcją odświeżających zapachów do domu istnieje już od ponad 70 lat. W tym czasie przeszła wiele innowacji i zmian, ale od początku istnienia stawia na oferowanie najwyższej jakości produktów i używania najlepszych z dostępnych składników.

Air Wick – historia marki

Historia Air Wick zaczęła w 1942 roku i od tego czasu produkty marki pojawiły się na półkach sklepowych w ponad 80 krajach na całym świecie. Oryginalne odświeżacze powietrza najpierw podbiły Stany Zjednoczone, jednak bezustanny wzrost popularności sprawił, że marka rozpoczęła ekspansję na inne kraje.

Już 10 lat po otwarciu działalności, oczyszczacze Air Wick można było znaleźć w Europie, Kanadzie, a nawet Australii. Wieść o atrakcyjnych zapachach, które ułatwiają relaks i świetnie sobie radzą z nieprzyjemną wonią w domu, rozniosła się bardzo szybko.

Na dzień dzisiejszy zespół marki Air Wick liczy ponad 40 000 osób. Pochodzą z różnych zakątków świata, mają wiele talentów i umiejętności, ale łączy ich jedno – zamiłowanie do pięknych zapachów i chęć tworzenia oryginalnych odświeżaczy powietrza zgodnych z naturą. Podstawowy cel, który przyświeca wszystkim zatrudnionym osobom to kształtowanie czystszego i jednocześnie zdrowszego otoczenia, wolnego od nieprzyjemnych zapachów, bakterii i zarazków. Wolność tworzenia, korzystanie z najlepszych składników oraz bezustannie rozwijająca się technologia sprawia, że producent marki Air Wick firma Reckitt to jeden z najchętniej wybieranych pracodawców na rynku.

Producent marki Air Wick skupia szczególną uwagę na zaufaniu. Wszystkie produkty znajdujące się w ofercie powstają zgodnie z naturą. Na przestrzeni wielu lat właściciel firmy pokazał, że rozwój i bezustanne badania idą w parze z partnerstwem w biznesie. Każda karta na łamach historii jest warta omówienia i sprawiła, że znana marka Air Wick stoi na tak wysokim poziomie. Po odświeżacze powietrza Air Wick codziennie sięgają nowi konsumenci.

Cenne informacje o firmie

Oferta Air Wick została wzbogacona o egzotyczną i bardzo wyjątkową linię Botanica. Każdy ze składników został skrupulatnie dobrany i pochodzi z najdalszych zakątków świata. W jednym opakowaniu można znaleźć ogromne dobro, jakie zaoferowała ludziom matka natura. Odświeżacze marki zawierają olejki eteryczne, które przekładają się na długą wytrzymałość oferowanych środków.

W trakcie pozyskiwania surowców marka skupia ogromną uwagę na szanowaniu środowiska, co przekłada się między innymi na korzystanie z opakowań pochodzących z recyklingu (aż 99%) i możliwość ich ponownego przerobienia. Z kolei odświeżacze elektryczne można nabyć w opakowaniach kartonowych. Oferowane produkty nie zawierają szkodliwych ftalanów i barwników, zamiast tego stanowią bogactwo naturalnych olejków eterycznych pozyskiwanych bez naruszania harmonii natury.

Składniki wykorzystywane w produkcji pochodzą z ekologicznych upraw – przekłada się to na wspieranie lokalnych społeczności oraz rolników zarabiających w taki sposób na życie.

Air Wick – oferta

Marka Air Wick dostępna jest w coraz większej ilości państw na całym świecie. Produkty wykorzystywane są w różnych pomieszczeniach, począwszy od salonów, gdzie stanowią element dekoracji, a kończąc na łazienkach. Dostępne są automatyczne odświeżacze, jak i również elektryczne modele Scented Oil.

W ofercie nie zabrakło świec zapachowych, pachnących patyczków, które poprawiają estetykę pomieszczenia oraz dyfuzorów zapachów. Spraye do pomieszczeń to firmowy produkt marki, który przyczynił się do uzyskania popularności na tak dużą skalę.

Air Wick idzie z duchem czasu i w trakcie produkcji wykorzystuje najnowsze technologie oraz oferuje różnorodne zapachy. Dostępne są kwiatowe i owocowe esencje, aromatyczne korzenne nuty oraz świeże zapachy, które kojarzą się z rześkim porankiem czy świeżym praniem. Szeroki wybór pozwala wybrać ulubione produkty, dopasować je do konkretnej okazji albo pory roku. Przy pomocy produktów Air Wick po wejściu do domu, można odczuwać przyjemną świeżość, co wprowadza domowników oraz odwiedzających gości w bardzo dobry nastój.

Marka Air Wick opiera się na sprawdzonych rozwiązaniach, które w dalszej kolejności zostają wykorzystywane w trakcie tworzenia automatycznych sprayów, olejków zapachowych wkładanych do kontaktu, dyfuzorów, aerozoli oraz żeli. Większość odświeżaczy posiada jeden akord, dzięki czemu trudno wyodrębnić konkretne nuty zapachowe, ale łączą się w sprawdzoną, bogatą kompozycję.

Life Scents to jeden z produktów marki, który odbiega od klasycznych odświeżaczy, gdyż posiada trzy nuty zapachowe, zamiast jednej. Działa podobnie jak perfumy, czyli niektóre aromaty uwalniają się stopniowo, a inne dołączają po jakimś czasie i tworzą całkiem nową, oryginalną kompozycję. Nie bez powodu firma słynie ze swoich odświeżaczy, które pozwalają poczuć się jak na egzotycznej plaży, czy też zrelaksować po ciężkim dniu spędzonym w pracy.

Filtruj według