(function(w,d,s,l,i){w[l]=w[l]||[];w[l].push({'gtm.start': new Date().getTime(),event:'gtm.js'});var f=d.getElementsByTagName(s)[0], j=d.createElement(s),dl=l!='dataLayer'?'&l='+l:'';j.async=true;j.src= 'https://www.googletagmanager.com/gtm.js?id='+i+dl;f.parentNode.insertBefore(j,f); })(window,document,'script','dataLayer','GTM-P2CVN7S'); window.dataLayer = window.dataLayer || []; function gtag(){dataLayer.push(arguments);} gtag('js', new Date()); gtag('config', 'UA-185275571-1');

Chante Clair

Opinie klientów

Zamawiamy w sklepie od dawna! Zawsze świetne produkty i super dostawa!

Klient z Allegro

Dziękuję serdecznie za idealne podejście do transakcji i super bezpiecznie zapakowaną przesyłkę!

Klient z Allegro

Po raz kolejny jestem bardzo zadowolona

Klient z Allegro

Lista produktów marki Chante Clair

Wszystkich produktów: 22
Pokazano 1-22 z 22 pozycji

Włoska marka Chanteclair ze słynnym logo koguta wywodzi się z Marsylii, gdzie mistrz mydlarstwa August Rousten stworzył formułę zawierającą tylko naturalne składniki, która dała początek znanej linii detergentów Chanteclair.

Chemia gospodarcza Chanteclair to przede wszystkim znakomite odtłuszczacze, odkamieniacze, płyny do naczyń oraz płyny do prania i płukania tkanin. Produkty marki są skuteczne oraz bezpieczne dla otoczenia.

Chante Clair

Marka Chante Clair pochodzi z Włoch. Kosmetyki oraz chemię znajdujące się w jej ofercie nie sposób pomylić z żadnymi innymi, gdyż jakże charakterystyczna postać koguta pozwala firmie zapaść w pamięci. Oprócz logo kluczową rolę w popularności produktów Chante Clair odegrał precyzyjny wybór składników, które są nie tylko naturalne, ale jednocześnie zawierają szereg pożądanych właściwości.

Jak powstały produkty marki Chante Clair?

Marka Chante Clair pochodzi z Marsylii, gdzie absolutny mistrz i jednocześnie legenda August Rousten opracował mydło, które składało się jedynie z naturalnych składników. Ten wynalazek, który na początku lat XX traktowany był jak wielkie odkrycie, dał początek całej serii naturalnych produktów. Poprawiały one wygląd skóry, czyniąc ją miłą i przyjemną w dotyku i jednocześnie sprawiały, że piękny zapach unosił się przez długi czas. W dzisiejszych czasach Chante Clair znane jest na całym świecie i wielu ludzi kojarzy logo „Czystego Koguta”. Wszystkie detergenty marki posiadają naturalny skład i można wśród nich znaleźć odtłuszczacze, płyny wykorzystywane do mycia naczyń, nie mogło zabraknąć również naturalnych płynów do prania oraz płukania. Chemia włoskiej firmy Chante Clair z roku na rok coraz bardziej poszerzała swoją ofertę i na dzień dzisiejszy można nabyć produkty odpowiadające za utrzymanie czystości zarówno w kuchni, jak i łazience, dosłownie w całym domu.

Dlaczego właśnie chemia Chante Clair?

Chante Clair to dzieło mistrza Auguste Reustan. Od mydła się zaczęło i jedno odkrycie dało wiele możliwości dla marki, która wykorzystała ten potencjał. Chemia oferowana w dzisiejszych czasach może być używana we wszystkich pomieszczeniach, ułatwia sprzątanie, doprowadzenie sprzętów do czystości oraz przydaje się w trakcie zabiegów pielęgnacyjnych i higieny osobistej. To produkty całkowicie bezpieczne dla otoczenia, dlatego można ich używać w domach, w których mieszkają małe dzieci, alergicy oraz zwierzęta. Stosowane preparaty nie wymagają żadnych dodatkowych środków ostrożności. Oprócz wymienionych cech produkty znajdujące się w ofercie Chante Clair zapewniają jakże atrakcyjny i jednocześnie pożądany zapach czystości, który pozwala odróżnić je od produktów innych marek. Pranie jeszcze nigdy nie pachniało tak dobrze, a to wszystko przy pomocy najlepszej jakości środków chemicznych, które powstały, dzięki naturalnym składnikom i skoncentrowanej formule.

Filtruj według