(function(w,d,s,l,i){w[l]=w[l]||[];w[l].push({'gtm.start': new Date().getTime(),event:'gtm.js'});var f=d.getElementsByTagName(s)[0], j=d.createElement(s),dl=l!='dataLayer'?'&l='+l:'';j.async=true;j.src= 'https://www.googletagmanager.com/gtm.js?id='+i+dl;f.parentNode.insertBefore(j,f); })(window,document,'script','dataLayer','GTM-P2CVN7S'); window.dataLayer = window.dataLayer || []; function gtag(){dataLayer.push(arguments);} gtag('js', new Date()); gtag('config', 'UA-185275571-1');

Kolorado

Opinie klientów

Zamawiamy w sklepie od dawna! Zawsze świetne produkty i super dostawa!

Klient z Allegro

Dziękuję serdecznie za idealne podejście do transakcji i super bezpiecznie zapakowaną przesyłkę!

Klient z Allegro

Po raz kolejny jestem bardzo zadowolona

Klient z Allegro

Lista produktów marki Kolorado

Wszystkich produktów: 45
Pokazano 1-24 z 45 pozycji

Kolorado

Produkty Kolorado powstały z myślą o zachowaniu idealnego porządku w miejscu zamieszkania. Marka ułatwia czyszczenie trudno dostępnych miejsc w łazience, do których zalicza się przede wszystkim toaletę. Dostępne są także odświeżacze zapewniające atrakcyjny zapach garderoby.

Kolorado – historia marki

Produkty Kolorado zapewniają idealną czystość oraz piękny zapach - to dwa podstawowe czynniki, które przełożyły się na ogromny sukces marki. Polska firma już od 1991 roku zapewnia konsumentom najwyższej jakości środki chemiczne. Kolorado to dbałość o wnętrze, zachowanie nienagannej czystości i piękny zapach.

W ciągu 25 lat produkty Kolorado przeszły wiele modyfikacji i ulepszeń, co sprawiło, że środki mogły sprostać oczekiwaniom znacznie szerszego grona odbiorców. W ofercie można znaleźć wiele dóbr, jednak na szczególną uwagę zasługują odświeżacze powietrza w żelu. Ogromną popularnością cieszą się także kostki toaletowe Kolorado, które czyszczą i zapewniają atrakcyjny zapach w całej łazience.

Marka produkuje środki czystości dostępne pod nazwą Kolorado oraz Hippo, a środki przeznaczone do kąpieli to Ocean. Produkty Kolorado można znaleźć zarówno u lokalnych sklepach, jak i również w międzynarodowych sieciach, co pokazuje jak dużym zaufaniem obdarzono popularną polską markę. Jest to uwarunkowane dbałością o wszystkie szczegóły. Każdy produkt powstaje zgodnie z najwyższymi standardami, oprócz tego bezustannie trwają prace nad rozwojem dystrybucji.

Kolorado – produkcja, technologia, osiągnięcia

Do produkcji środków chemicznych Kolorado wykorzystane zostają nowoczesne linie produkcyjne, znane ze swojej wydajności i szybkiej pracy (zostały one współfinansowane ze środków Unii Europejskiej). Oprócz tego marka korzysta z laboratorium B+R, w którym powstają skuteczne receptury. Odpowiednio dobrane proporcje i właściwe składniki umożliwiają pozbywanie się bakterii i zarazków w łazience, a na dodatek zapewniają atrakcyjny zapach. Kolorado korzysta z najlepszych systemów, które bazują na normie BRC Comsumer Products.

Marka stoi na piedestale jakości i jest w stanie sprostać nawet najbardziej wymagającym konsumentom. Potwierdza to uzyskanie najwyższej z możliwych ocen, czyli A. To najlepsza nagroda za wykonane starania i trudy włożone w pracę. To również potwierdzenie bezpieczeństwa produktów i najwyższej jakości środków chemicznych. Produkty Kolorado nie pienią się, pięknie pachną i ułatwiają dbanie o dom. Dostępnych jest wiele różnorodnych zapachów, dzięki czemu każdy może znaleźć środek idealny dla siebie.

Produkty Kolorado można znaleźć zarówno w dużych, jak i małych sklepach, a spora część dóbr zostaje przekazana za granicę. Na uwagę zasługuje również współpraca marki z zakresu Private Label. Firma pomaga dobierać surowce w trakcie produkcji środków chemicznych, wspiera w wyborze odpowiednich opakowań oraz zajmuje się logistyką.

Przyszłość Kolorado prezentuje się bardzo atrakcyjnie, marka zapewnia, że nie poprzestanie w rozwoju i zaspokajaniu potrzeb coraz większej ilości odbiorców. To brzmi bardzo obiecująco, a patrząc na dotychczasowe rezultaty firmy, nikt nie powinien być zawiedziony.

Filtruj według