(function(w,d,s,l,i){w[l]=w[l]||[];w[l].push({'gtm.start': new Date().getTime(),event:'gtm.js'});var f=d.getElementsByTagName(s)[0], j=d.createElement(s),dl=l!='dataLayer'?'&l='+l:'';j.async=true;j.src= 'https://www.googletagmanager.com/gtm.js?id='+i+dl;f.parentNode.insertBefore(j,f); })(window,document,'script','dataLayer','GTM-P2CVN7S'); window.dataLayer = window.dataLayer || []; function gtag(){dataLayer.push(arguments);} gtag('js', new Date()); gtag('config', 'UA-185275571-1');

Mydła

Opinie klientów

Zamawiamy w sklepie od dawna! Zawsze świetne produkty i super dostawa!

Klient z Allegro

Dziękuję serdecznie za idealne podejście do transakcji i super bezpiecznie zapakowaną przesyłkę!

Klient z Allegro

Po raz kolejny jestem bardzo zadowolona

Klient z Allegro
Wszystkich produktów: 123
Pokazano 1-24 z 123 pozycji

Jakie mydło pozbywa się największej ilości zarazków?

Mydło w piance z roku na rok posiada coraz więcej fanów, gdyż jest używanie, wiąże się z wieloma zaletami. Przede wszystkim starcza na zdecydowanie dłużej niż inne rodzaje mydła. Właśnie dlatego używa się go przede wszystkim w zakładach przemysłowych oraz innych placówkach tego typu. Jest to związane ze sporą oszczędnością.

Jak stosować mydło w piance?

Mydło antybakteryjne stanowi podstawę higieny w dzisiejszych czasach, gdyż czyste ręce oznaczają zdrowie na dłużej. To rozwiązanie idealne dla wszystkich restauratorów, właścicieli hoteli oraz instytucji zdrowia publicznego. Mydło w piance po samym początku przybiera ciekłą postać. Jednakże, kiedy trafi do właściwego pojemnika, poddawane jest mechanizmowi spieniającemu. To dzięki niemu następuje napowietrzanie mydła, które zdecydowanie powiększa jego objętość. Przyjmuje się, że zwiększa się nawet o piętnaście razy. Mydło w piance jest spienione, dzięki czemu ręce myte są szybko i jednocześnie dokładnie. Cecha ta sprawia, że zużywa się zdecydowanie mniej wody, co stanowi jeszcze jedną zaletę tego rodzaju środka czystości. Mydło antybakteryjne tego typu bezproblemowo spłukuje się z rąk, dlatego ma coraz większą ilość fanów. Przedstawiane mydło oferuje nawilżenie skóry dłoni oraz brak podrażnień, które pojawiają się w przypadku stosowania innych rodzajów mydła. W tym miejscu warto zaznaczyć, że mydło w piance można stosować także w miejscach, gdzie nie ma wcale wody oraz zlewu. W takiej sytuacji mydło antybakteryjne umieszcza się na dłoniach i czeka, aż całość wchłonie wszystkie zanieczyszczenia i zarazki zgromadzonych na rękach. Po kilku momentach należy już jedynie wytrzeć dłonie w papierowy ręcznik bądź chusteczki nawilżone. Mydło w piance sprawdzi się dla wszystkich przedsiębiorców czy innych użytkowników, którzy nie dysponują dużą powierzchnią. Nie zajmuje dużo miejsca, jest bardzo wydajne i ma wiele innych zalet, przede wszystkim umożliwia zachowanie wysokiego poziomu higieny. Mydło antybakteryjne trafia na dłonie wprost z dozownika, dzięki czemu nikt inny nie dotyka mydła oraz pojemnika. Redukuje to roznoszenie zarazków, co jest bardzo ważne w dzisiejszych czasach. Jego stosowanie wiąże się również z estetyką. Brak plam i zacieków na kafelkach oraz umywalce sprawi, że utrzymanie czystości będzie o wiele łatwiejsze.

Mydło marsylskie – co to takiego?

Mydło marsylskie to jeden z kosmetyków, który wiąże się nie tylko z pięknym zapachem, ale również ofiaruje skórze wszystko, co najlepsze. Mydło marsylskie pochodzi z południa Francji, a dokładnie z miejscowości znanej jako Marsylia. Używa się go dla każdego rodzaju skóry, gdyż składa się w 100% z roślinnych olejów. Wymienia się wśród nich olej palmowy, oliwę z oliwek, olej ze słodkich migdałów i inne. Mydło marsylskie nie sposób pomylić z żadnym innym, gdyż oprócz specyficznego zapachu, ma ono niepowtarzalny i bardzo atrakcyjny wygląd. W tym miejscu warto zaznaczyć, że mydło marsylskie może być używane przez każdego członka rodziny, nawet najmniejsze dzieci. Skóra noworodka ucieszy się z dobrodziejstwa takiego mydła, które przede wszystkim zawierają naturalne składniki i nieskomplikowany skład. Mydło antybakteryjne z Marsylii występuje w wersji lawendowej, owocowej, z certyfikatem ekologicznym, a do tego dostępny jest model w kształcie serca.

Filtruj według