(function(w,d,s,l,i){w[l]=w[l]||[];w[l].push({'gtm.start': new Date().getTime(),event:'gtm.js'});var f=d.getElementsByTagName(s)[0], j=d.createElement(s),dl=l!='dataLayer'?'&l='+l:'';j.async=true;j.src= 'https://www.googletagmanager.com/gtm.js?id='+i+dl;f.parentNode.insertBefore(j,f); })(window,document,'script','dataLayer','GTM-P2CVN7S'); window.dataLayer = window.dataLayer || []; function gtag(){dataLayer.push(arguments);} gtag('js', new Date()); gtag('config', 'UA-185275571-1');

Płyn do podłóg

Opinie klientów

Zamawiamy w sklepie od dawna! Zawsze świetne produkty i super dostawa!

Klient z Allegro

Dziękuję serdecznie za idealne podejście do transakcji i super bezpiecznie zapakowaną przesyłkę!

Klient z Allegro

Po raz kolejny jestem bardzo zadowolona

Klient z Allegro
Wszystkich produktów: 77
Pokazano 1-24 z 77 pozycji

Płyn do podłóg

Czyszczenie podłogi to zadanie czasochłonne, które wykonuje się kilka razy w tygodniu. Właśnie dlatego należy posiadać najlepszej jakości sprzęt, który ułatwi to zadanie. Płyn do podłóg wykorzystuje się do mycia zarówno małych, jak i ogromnych powierzchni, dlatego musi być przede wszystkim uniwersalny.

Dlaczego płyn do podłóg jest tak istotny?

Podłogi odgrywają bardzo ważną rolę w każdym domu. Wielokrotnie chodzi się po nich bosymi stopami, dlatego lepiej, żeby nic się nie lepiło, a do tego, aby żadne okruszki nie przyklejały się do stóp. Pościerany z mebli kurz, wypolerowane lustra, odkurzony dywan oraz lśniące podłogi to marzenie każdej pani domu. Właśnie dlatego warto wiedzieć, po jakie produkty sięgnąć, aby dom lśnił czystością i to przy pomocy niewielkich nakładów energii.

Płyn do podłóg to środek wysoko skoncentrowany, który powstaje z myślą o konkretnej powierzchni. Można nabyć środki sprawdzające się w każdym rodzaju powierzchni, jednakże materiał użyty do wykonania podłogi jest w tej kwestii bardzo ważny. Płyn do podłóg sprawia nie tylko, że podłoga jest czysta, ale również chroni materiał i sprawia, że powierzchnia, po której się chodzi jest całkowicie bezpieczna.

Jak wybierać płyn do podłóg?

Czyszczenie podłogi w budynkach użytku publicznego to niełatwe zadanie, gdyż istnieje ogromna szansa na pojawienie się różnorodnych zabrudzeń. Dlatego płyn do podłóg musi spełniać wiele zadań. Konieczne jest więc pozbywanie się z powierzchni tłuszczy, smarów, różnorodnych substancji, kurzu, wody czy błota. Właśnie dlatego stosowany produkt należy dostosować do warunków, które panują w konkretnym pomieszczeniu czy budynku. Konieczne jest zapewnienie bezpieczeństwa oraz możliwie jak najlepsze wyczyszczenie podłogi. Płyn do podłóg to również nienaganny skład, dzięki któremu możliwe jest zapewnienie właściwych warunków higienicznych oraz pozbycie się niepożądanych bakterii i wirusów. To bardzo ważne zadanie, przede wszystkim, kiedy chodzi o czyszczenie podłóg w przedszkolach oraz szkołach.

Płyn do podłóg nadaje się do ręcznego mycia, jak i tego z wykorzystaniem specjalistycznego sprzętu. Przy jego pomocy można czyścić również podłogi żywiczne, które wykorzystuje się przede wszystkim w pomieszczeniach przemysłowych oraz gospodarczych. W tym przypadku najlepiej sprawdzą się produkty skierowane do posadzek wodoodpornych. Takie środki nie pozostawiają smug oraz sprawiają, że podłoga atrakcyjnie się błyszczy. Bardzo dobrze, kiedy w składzie produktu znajdą się nanocząsteczki krzemu oraz polimery.

Oprócz tego płyn do podłóg może poradzić sobie z ciężkimi zabrudzeniami, wśród których wymienia się smary, tłuszcze i oleje. Warto skontrolować ich skład oraz upewnić się, że można ich używać w warsztatach, zakładach przemysłowych oraz halach fabrycznych. Sprawdzi się także w przypadku mycia podłóg kamiennych.

Należy mieć na uwadze, że dostępne środki do mycia podłóg można nabywać w różnych pojemnościach. Ogromną popularnością cieszą się produkty zawierające ciekawe kompozycje zapachowe, dzięki którym pobudzane są nasze zmysły zapachu. Warto jeszcze raz podkreślić, że płyn do podłóg zajmuje się zarówno pielęgnacją, jak i ochroną. Wykazuje cechy renowacyjne oraz konserwuje powierzchnię, dzięki czemu używa się ich nie tylko w domowych zaciszach, ale również restauracjach, hotelach czy sklepach. Wszędzie trzeba myć podłogę i warto wykorzystywać do tego celu najlepszej jakości produkty, które nie tylko ładnie pachną, ale również chronią.

Filtruj według