(function(w,d,s,l,i){w[l]=w[l]||[];w[l].push({'gtm.start': new Date().getTime(),event:'gtm.js'});var f=d.getElementsByTagName(s)[0], j=d.createElement(s),dl=l!='dataLayer'?'&l='+l:'';j.async=true;j.src= 'https://www.googletagmanager.com/gtm.js?id='+i+dl;f.parentNode.insertBefore(j,f); })(window,document,'script','dataLayer','GTM-P2CVN7S'); window.dataLayer = window.dataLayer || []; function gtag(){dataLayer.push(arguments);} gtag('js', new Date()); gtag('config', 'UA-185275571-1');

Softlan

Opinie klientów

Zamawiamy w sklepie od dawna! Zawsze świetne produkty i super dostawa!

Klient z Allegro

Dziękuję serdecznie za idealne podejście do transakcji i super bezpiecznie zapakowaną przesyłkę!

Klient z Allegro

Po raz kolejny jestem bardzo zadowolona

Klient z Allegro

Lista produktów marki Softlan

Wszystkich produktów: 8
Pokazano 1-8 z 8 pozycji

Softlan

Marka Softlan należy do amerykańskiego koncernu Colgate-Palmolive, który działa na rynku od ponad 200 lat. Firma zajmuje się produkcją kosmetyków, artykułów gospodarstwa domowego i chemicznych. Wśród marek należących do przedsiębiorstwa można wymienić przede wszystkim tytułowe Palmolive i Colgate, ale również Ajax czy Softlan. Oferta firmy obejmuje szereg produktów o szerokim zastosowaniu. W asortymencie można wyróżnić przede wszystkim środki czystości takie jak szampony oraz pasty do zębów, maski i odżywki do włosów. Druga kategoria obejmuje produkty z grupy chemii domowej takie jak płyny do mycia podłóg, płyny do płukania tkanin (marki Softlan), płyny do naczyń. Firma zyskała uznanie na całym świecie nie tylko ze względu na wysoką jakość swoich produktów, ale również przez społeczne zaangażowanie oraz organizację licznych akcji wspomagających między innymi edukację higieniczną. Producent marki Softlan przez cały czas wspiera organizację proekologiczne. Jedna z fabryk tej firmy znajduje się na terenie Polski, a dokładniej w Świdnicy.

Niemieckie środki do prania Softlan

Niemiecka marka Softlan zyskała popularność dzięki wypuszczeniu różnych rodzajów płynów do płukania tkanin. W związku z powyższym może poszczycić się zwycięstwem w tym obszarze sprzedaży, ale co najistotniejsze: ich produkty wychodzą naprzeciw oczekiwaniom wielu konsumentów. Nieustannie unowocześniana linia produkcyjna, jak również innowacyjne technologie nawiązują do obecnych norm. Natomiast atrakcyjne ceny sprawiają, że za niską cenę można nabyć wydajny płyn, który wystarczy na dużą ilość prań. To właśnie dlatego marka Softlan zasługuje na uznanie oraz zapoznanie się z każdym produktem.

Szeroka gama produktów marki Softlan

Marka Softlan to przede wszystkim najróżniejsze płyny do płukania. Do wyboru w tej kategorii są różnorodne warianty, które cechują się konkretnym zapachem m.in. mleczka migdałowego, kwiatów tropikalnych, jaśminu i czerwonych owoców, czy też zawierające aromaty wspomagające przyjemne zasypianie. Długotrwała woń pozostaje na ubraniach, przez co są one świeże oraz przez znaczny czas zachowana zostaje ich niepowtarzalna miękkość. Zawarte w mocno skoncentrowanych płynach substancje pielęgnujące i zmiękczające pozwalają na zachowanie danego koloru oraz pierwotnej struktury wybranego materiału. Nowoczesna formuła Anti Knitter-Formel sprawia, że prasowanie taje się łatwiejsze, a antyseptyczne działanie zapobiega przyleganiu do ciała i wygnieceniu. Wygodne opakowania umożliwiają szybkie nalanie płynu we właściwe miejsce w pralce, a nakrętka może posłużyć za miarkę. Wystarczy jedynie wybrać pojemność 1 l bądź 650 ml, aby poczuć świeżość w każdym praniu. Butelka na swojej etykiecie zawiera również informację o ilości prań, na które wystarczy.

Płyny do płukania Softlan – jakie wyjątkowe właściwości w sobie skrywają?

Wyjątkowe zapachy płynów do płukania Softlan sprawiają, iż w szafie znowu zapanuje wiosna. Produkty zawierają związki zapachowe, które nie tylko przyjemnie pachną, ale również wykazują działanie uspokajające i relaksujące. Płyn wygładza tkaniny i zmiękcza je, ułatwiając późniejsze prasowanie. Co więcej, skoncentrowana formuła sprawia, że Płyn do płukania Softlan jest bardzo wydajny – butelka wystarcza aż na 28 płukań.

Filtruj według