(function(w,d,s,l,i){w[l]=w[l]||[];w[l].push({'gtm.start': new Date().getTime(),event:'gtm.js'});var f=d.getElementsByTagName(s)[0], j=d.createElement(s),dl=l!='dataLayer'?'&l='+l:'';j.async=true;j.src= 'https://www.googletagmanager.com/gtm.js?id='+i+dl;f.parentNode.insertBefore(j,f); })(window,document,'script','dataLayer','GTM-P2CVN7S'); window.dataLayer = window.dataLayer || []; function gtag(){dataLayer.push(arguments);} gtag('js', new Date()); gtag('config', 'UA-185275571-1');

Dalli

Opinie klientów

Zamawiamy w sklepie od dawna! Zawsze świetne produkty i super dostawa!

Klient z Allegro

Dziękuję serdecznie za idealne podejście do transakcji i super bezpiecznie zapakowaną przesyłkę!

Klient z Allegro

Po raz kolejny jestem bardzo zadowolona

Klient z Allegro

Lista produktów marki Dalli

Wszystkich produktów: 14
Pokazano 1-14 z 14 pozycji

Dalli, czyli ekologiczne podejście do dbania o higienę w domu

Dalli to bardzo popularna niemiecka firma oferująca najlepszej jakości środki do czyszczenia oraz higieny. Cała historia zaczęła się aż 160 lat temu i już wtedy marce przyświecały następujące wartości: najwyższa jakość, dbanie o wizerunek i korzystanie ze sprawdzonych składników.

Dalli – podstawowe informacje o marce

Dalli liczy sobie przeszło 160 lat i od tego czasu lista oferowanych produktów uległa zdecydowanej zmianie. Marka zatrudnia doskonale wykwalifikowanych oraz przygotowanych do wykonywania swoich zadań pracowników, którzy dbają o jakość i przestrzeganie wyznaczonych standardów. Do pracy wykorzystywane zostają systemy posiadające certyfikaty, dzięki czemu wytwarzanie chemii gospodarczej odbywa się na najwyższym poziomie. Wszystkie działania marki zostają docenione przez użytkowników, również tych, zmagających się z różnymi alergiami i chorobami skóry, gdyż specjalnie z myślą o nich powstały produkty Dalli Med. To określenie służy do określenia produktów hipoalergicznych.

Dalli może pochwalić się ekologicznym postępowaniem, dlatego w trakcie procesów produkcji marka stara się ograniczyć wykorzystanie surowców i zminimalizować ilość odpadów. Wszystkie podejmowane działania zmierzają do uzyskania doskonałej jakości receptury, wykorzystanie mniejszej ilości materiałów oraz energii. Jeśli istnieje taka możliwość w Dalli Med. stosuje się składniki bazujące na odnawialnych źródłach. Takie postępowanie i przyszłościowe myślenie doceniają użytkownicy środków czystości na całym świecie.

Dlaczego warto wybrać Dalli?

Dalli zapewnia produkty doskonałej jakości, które powstają przy pomocy odnawialnych źródeł, procesów technologicznych na wysokim poziomie, dzięki czemu zmniejsza się ilość otrzymywanych odpadów, a jednocześnie użytkownicy mogą cieszyć się rozsądną ceną. Środki Dalli Med oraz uniwersalne produkty powstają w zakładach w Hiszpanii, Niemczech, Austrii oraz Holandii. Na dzień dzisiejszych w firmie pracuje już przeszło 1600 pracowników.

Lata tradycji, budowanie marki od podstaw, chęć ekologicznego postępowania oraz oddani pracownicy – wszystkie elementy wpłynęły na uzyskanie bardzo dobrych wyników i rewelacyjnych pod względem jakości produktów. Wartości higieniczne łączą się z pięknym zapachem, który towarzyszy przez długi czas. Dalli oferuje bardzo dobre żele wykorzystywane do prania ubrań (dostępne są środki do jasnej, kolorowej oraz ciemnej odzieży). Z pomocy żeli od firmy Dalli włókna ubrań zostają oczyszczane w sposób delikatnie, przy czym nie zauważa się blaknięcia kolorów, zmiany tekstury, czy rozmiaru. Produkty zostały przetestowane dermatologicznie, dzięki czemu nie powodują reakcji alergicznej nawet w przypadku bardzo wrażliwej skóry. Po wypraniu ubrań w płynie Dalli można cieszyć się nienaganną czystością, ochroną materiału, a dodatkowo unika się niekorzystnego mechacenia, które wpływa nie tylko na kondycję ubrań, ale jednocześnie przyczynia się do pogorszenia komfortu noszenia. Można prać do woli i jednocześnie cieszyć się ubraniami najlepszej jakości.

Z kolei produkty Dalli Med powstały szczególnie z myślą o osobach z wrażliwą skórą. Stosują go przede wszystkim alergicy, gdyż sprawdzona formuła, brak aromatów i barwników sprawia, że nie istnieje ryzyko wystąpienia niekorzystnych zmian na skórze. To produkty stosowane zarówno przez dorosłych, jak i młodszych użytkowników.

Filtruj według