(function(w,d,s,l,i){w[l]=w[l]||[];w[l].push({'gtm.start': new Date().getTime(),event:'gtm.js'});var f=d.getElementsByTagName(s)[0], j=d.createElement(s),dl=l!='dataLayer'?'&l='+l:'';j.async=true;j.src= 'https://www.googletagmanager.com/gtm.js?id='+i+dl;f.parentNode.insertBefore(j,f); })(window,document,'script','dataLayer','GTM-P2CVN7S'); window.dataLayer = window.dataLayer || []; function gtag(){dataLayer.push(arguments);} gtag('js', new Date()); gtag('config', 'UA-185275571-1');

Somat

Opinie klientów

Zamawiamy w sklepie od dawna! Zawsze świetne produkty i super dostawa!

Klient z Allegro

Dziękuję serdecznie za idealne podejście do transakcji i super bezpiecznie zapakowaną przesyłkę!

Klient z Allegro

Po raz kolejny jestem bardzo zadowolona

Klient z Allegro

Lista produktów marki Somat

Wszystkich produktów: 6
Pokazano 1-6 z 6 pozycji

Somat

Każdy, kto waha się przed włożeniem naczyń z uporczywymi zabrudzeniami do zmywarki, powinien pozbyć się tych wątpliwości w przypadku zastosowania tabletek Somat. Dzięki zastosowanej technologii Deep Clean zapewniają one dogłębne mycie najbardziej uciążliwych zabrudzeń, co sprawia, że uzyskanie czystych naczyń bez wysiłku jest w zasięgu ręki. To właśnie rewelacyjna formuła Somat zapewnia wspaniałe rezultaty w walce z przypaleniami oraz osadem z kawy i herbaty. Dwanaście funkcji, takich jak eliminacja nieprzyjemnego zapachu, szybkie rozpuszczanie, ochrona zdobień na naczyniach, zapewnia pełną moc czyszczącą. Wystarczy użyć jednej tabletki Somat do wszystkich rodzajów zabrudzeń i umieścić ją w dozowniku zmywarki – tabletka działa już w temperaturze 40 stopni Celsjusza. Co więcej, dzięki rozpuszczalnej folii nie jest konieczne rozpakowywanie tabletki.

Tabletki Somat Gold – specyfikacja produktu

Na samym początku warto nieco przybliżyć to, czym jest Somat. Od 1962 roku, marka firmy Henkel, jest ekspertem w obszarze automatycznego zmywania naczyń, które zapewnia świetne rezultaty bez konieczności późniejszego czy wstępnego mycia. Dzięki 50-letniemu doświadczeniu oraz niemieckiej technologii. Somat koncentruje się na innowacyjności i potrzebach konsumentów. W trosce o ochronę środowiska w kwietniu 2016 roku Somat wprowadził nowe normy jakości swoich produktów, które nie zawierają fosforanów. Marka Somat oferuje szeroką gamę środków czyszczących oraz dodatków do zmywarek, w tym również innowacyjne produkty, takie jak tabletki Somat Gold z dwunastoma funkcjami, które pozwalają skutecznie usunąć przypalenia.

Tabletki Somat Gold do zmywarki usuwają przypalone resztki jedzenia oraz skutecznie pozbywają się uporczywych zabrudzeń. Produkt ten wykazuje 12 funkcji, które między innymi gwarantują pełną moc czyszczącą, szybkie schnięcie i ochronę szkła oraz dodatkowo pozwalają pozbyć się przypalonych resztek pożywienia. Dodatkowa technologia Deep Clean, która została zastosowana w tabletkach Somat Gold, zapewnia dogłębne działanie umożliwiające usunięcie uporczywego brudu. Tabletki Somat owinięte są rozpuszczalną folią, w związku z czym nie jest konieczne rozpakowywanie ich przed zastosowaniem. System Easy Clip pozwala na wygodne wielokrotne otwieranie i zamykanie opakowania, które jest również wodoodporne i miękkie – to wszystko ułatwia przechowywanie tabletek Somat Gold. Tabletki Somat Gold zapewniają moc czyszczącą dzięki 12 następującym funkcjom:

 1. Środka czyszczącego;
 2. Szybkiego rozpuszczania;
 3. Środka do usuwania osadu z kawy i herbaty;
 4. Ochrony szkła;
 5. Usuwania nieprzyjemnych zapachów;
 6. Funkcji nabłyszczacza;
 7. Funkcji soli;
 8. Działania w temperaturze 40 stopni Celsjusza;
 9. Ochrony stali nierdzewnej;
 10. Ochrony zdobień na naczyniach;
 11. Efektu szybkiego schnięcia;
 12. Skutecznego usuwania przypaleń.

Jak działają tabletki do zmywarki?

Aby środek myjący naczynia w zmywarce był skuteczny, powinien zawierać odpowiednie substancje czynne. Najczęściej substancje te są:

 • Środkami powierzchniowo czynnymi — dzięki nim woda rozprowadzana jest równomiernie na każdym naczyniu, które umieszczone zostało w zmywarce;
 • Środkami chroniącymi przed korozją – inhibitorami korozji, które mają za zadanie chronić przed rdzą, która mogłaby pojawić się w zmywarce;
 • Środkami odkażającymi i wybielającymi – takie zadanie pełnią związki chloru zawarte w tabletkach;
 • Substancjami zapachowymi – maskują one nieprzyjemne zapachy brudnych naczyń;
 • Środkami myjącymi – alkalicznymi środkami myjącymi, które sprawiają, iż na naczyniach nie pojawiają się smugi, a woda jest zmiękczona. Natomiast za efektywne mycie odpowiedzialne są fosforany, które ze względu na swój negatywny wpływ na środowisko są coraz częściej usuwane ze składu środków do mycia naczyń.

Wybór odpowiednich tabletek jest zależny od stawianych im wymagań oraz od ilości funkcji, jakie pełnią. Gdy priorytetem są nabłyszczone naczynia i zmywarka wolna od korozji, zaleca się wybrać środek, który jest wielofunkcyjny i w swoim składzie zawiera substancje, które pozwalają na wykonanie takich zadań. Warto również zwrócić uwagę na moc tabletek. Gdy w zmywarce znajdują się kubki oraz szklanki po napojach, jak i inne niezbyt zabrudzone naczynia, można zrezygnować z zastosowania produktu o bardzo silnej formule, ponieważ w ich składzie znajdują się silne związki chemiczne. Tak więc, w przypadku gdy rodzaj zabrudzeń tego nie wymaga, zaleca się korzystać z delikatniejszych opcji. Można również postawić na produkty sprawdzone, które wykazują wszechstronne działanie, takie jak Somat Gold.

Filtruj według