(function(w,d,s,l,i){w[l]=w[l]||[];w[l].push({'gtm.start': new Date().getTime(),event:'gtm.js'});var f=d.getElementsByTagName(s)[0], j=d.createElement(s),dl=l!='dataLayer'?'&l='+l:'';j.async=true;j.src= 'https://www.googletagmanager.com/gtm.js?id='+i+dl;f.parentNode.insertBefore(j,f); })(window,document,'script','dataLayer','GTM-P2CVN7S'); window.dataLayer = window.dataLayer || []; function gtag(){dataLayer.push(arguments);} gtag('js', new Date()); gtag('config', 'UA-185275571-1');

Nabłyszczacz do zmywarki

Opinie klientów

Zamawiamy w sklepie od dawna! Zawsze świetne produkty i super dostawa!

Klient z Allegro

Dziękuję serdecznie za idealne podejście do transakcji i super bezpiecznie zapakowaną przesyłkę!

Klient z Allegro

Po raz kolejny jestem bardzo zadowolona

Klient z Allegro
Wszystkich produktów: 6
Pokazano 1-6 z 6 pozycji

Nabłyszczacz do zmywarki

Zmywarka jest bardzo przydatnym sprzętem gospodarstwa domowego. Aby służyła przez długie lata, trzeba o nią właściwie dbać. Istotne akcesoria do przede wszystkim płyny odkamieniające, tabletki oraz nabłyszczacz do zmywarki, który nadaje naczyniom odpowiedniego połysku. Dzięki regularnemu stosowania środków nabłyszczających nawet w przypadku twardej wody, naczynia nie będą narażone na powstawanie zacieków. Producenci oferują całą gamę produktów do zmywarek, które są niezbędne w utrzymaniu czystości. Jaki nabłyszczacz do zmywarki warto wybrać? Jak używać detergentów nabłyszczających do zmywarki?

Nabłyszczacz do zmywarki – specyfika produktu

Kiedyś naczynia zmywano ręcznie. Obecnie wiele osób jest zdania, iż zmywarka w kuchni jest urządzeniem niezbędnym. To bardzo przydatny sprzęt gospodarstwa domowego, ponieważ dokładnie czyści naczynia, a zarazem nadaje im odpowiedni połysk. Zmywarka w domu jest potrzebna szczególnie rodzinom wielodzietnym, którym ilość naczyń do wyszorowania spędza sen z powiek oraz pochłania sporo czasu. Obecność tego urządzenia w kuchni ma również inne zalety. Oszczędza zarówno czas, jak i pieniądze, które w przeciwnym przypadku trzeba byłoby przeznaczyć na rachunki za prąd czy zużytą wodę. Zmywarka ma również możliwość samoistnego czyszczenia – wystarczy wybrać jeden z przeznaczonych do tego programów.

O zmywarkę, tak jak o inne urządzenia gospodarstwa domowego, należy odpowiednio dbać. Chcąc, aby posłużyła przez długie lata, nie można zapomnieć o regularnym odkamienianiu i czyszczeniu filtrów. Przydatne są również inne akcesoria do codziennego użytku: tabletki, nabłyszczacz do zmywarki, sole do czyszczenia oraz płyny do usuwania osadów z kamienia.

Nabłyszczacz do zmywarki to preparat, którego zadaniem jest zapewnienie idealnego połysku garnkom, małym szklankom lub talerzom. Naczynia po wyciągnięciu ze zmywarki są pozbawione jakichkolwiek smug. Wybór właściwych produktów nabłyszczających lub czyszczących może przysporzyć wielu problemów, ponieważ na rynku obecnych jest sporo różnych produktów od różnych producentów.

Jednym z bardziej znanych detergentów jest nabłyszczacz Finish. Cechuje się tym, iż moc jego działania oparty jest o formułę Slass Protect. Nabłyszczacz Finish poza nadaniem odpowiedniego błysku naczyniom chroni szkło przed korozją. Gwarantuje on, iż wyciągnięte ze zmywarki naczynia będą zarówno suche, jak i lśniące. Aby wzmocnić efekt mycia naczyń, rekomenduje się zastosować zarówno nabłyszczacz Finish, jak i tabletki czy kapsułki wielofunkcyjne tego producenta. Główną cechą produktu jest to, że zapewnia on naczyniom diamentowy połysk. Co więcej, nabłyszczacz Finish chroni przed nalotem i eliminuje zacieki. Produkt ten zapobiega również osadom. Dodatkowo nabłyszczacz Finish pozytywnie wpływa na tempo schnięcia naczyń.

Nabłyszczacz do zmywarki nie jest koniecznością, lecz świetnym dodatkiem. Zapewnia idealną czystość bez smug, a jego cena nie jest wygórowana – wynosi kilkanaście złotych za 500-800 ml płynu. Taki zakup nie obciąży zbytnio portfela, ponieważ jest to produkt wydajny i starcza na dłuższy czas. Tak jak w przypadku nabłyszczacza Finish, tak i nabłyszczacze innych marek zaleca się dobierać według firmy stosowanych tabletek – gwarantuje to doskonały wizualny efekt.

Nabłyszczacz do zmywarki – zastosowanie

Sposób stosowania nabłyszczacza do zmywarki nie jest zbytnio skomplikowany. Warto jednak wiedzieć, gdzie powinien zostać umieszczony płyn nabłyszczający oraz jak często go tam wlewać. Odpowiednie zaaplikowanie preparatu jest bardzo ważne, ponieważ jedynie wtedy gwarantuje oczekiwany efekt. To, gdzie powinien zostać wlany nabłyszczacz do zmywarki, jest uzależnione od producenta oraz kupionego modelu urządzenia. Przeważnie pojemnik znajduje się obok pojemnika na tabletki czyszczące, na drzwiach sprzętu AGD. Nabłyszczacz do zmywarki można stosować trakcie każdego mycia bądź też okazyjnie. Produkt ten dostępny jest w formie płynnej, bez potrzeby rozrabiania.

Nabłyszczacz do zmywarki – czy jest szkodliwy?

Mimo iż nabłyszczacz do zmywarki jest bardzo skuteczny i pomocny, wielu użytkowników ma wątpliwości co do jego wpływu na zdrowie. Badania przeprowadzone w Instytucie w Stanach Zjednoczonych wykazały, iż w przypadku gdy nabłyszczacz stosowany jest jedynie w zmywarkach, nie będzie on szkodził zdrowiu. Produkt jest w pełni biodegradowalny, nie powoduje podrażnień oczy ani skóry.

Filtruj według