(function(w,d,s,l,i){w[l]=w[l]||[];w[l].push({'gtm.start': new Date().getTime(),event:'gtm.js'});var f=d.getElementsByTagName(s)[0], j=d.createElement(s),dl=l!='dataLayer'?'&l='+l:'';j.async=true;j.src= 'https://www.googletagmanager.com/gtm.js?id='+i+dl;f.parentNode.insertBefore(j,f); })(window,document,'script','dataLayer','GTM-P2CVN7S'); window.dataLayer = window.dataLayer || []; function gtag(){dataLayer.push(arguments);} gtag('js', new Date()); gtag('config', 'UA-185275571-1');

Heitmann

Opinie klientów

Zamawiamy w sklepie od dawna! Zawsze świetne produkty i super dostawa!

Klient z Allegro

Dziękuję serdecznie za idealne podejście do transakcji i super bezpiecznie zapakowaną przesyłkę!

Klient z Allegro

Po raz kolejny jestem bardzo zadowolona

Klient z Allegro

Lista produktów marki Heitmann

Wszystkich produktów: 35
Pokazano 1-24 z 35 pozycji

Heitman

Heitmann to marka, która od początku istnienia firmy skupia szczególną uwagę na jakości swoich produktów. W ofercie występują środki wykorzystywane w gospodarstwie domowym, barwniki spożywcze oraz artykuły dekoracyjne.

Heitmann – wczesne lata i rozwój firmy

Heitmann  to przedsiębiorstwo, które od wielu lat wykorzystuje tradycje przekazywane z pokolenia na pokolenie. Na dzień dzisiejszy niemiecka firma zatrudnia 420 pracowników ceniących swoją pracę, angażujących się w wykonywane czynności i przestrzegający najwyższych standardów.

Historia marki zaczyna się w 1856 roku, kiedy chemik William Perkin opatentował innowacyjny sposób wytwarzania barwników anilinowych. To właśnie one stały się podstawą do stworzenia firmy Heitmann. Pomysł kiełkował przez wiele lat, założyciel marki dokonywał wszystkich potrzebnych przygotowań, zakupów i obliczeń, aby ostatecznie w 1890 roku wprowadzić na rynek barwniki do jajek. Syntetyczne produkty od razu przypadły do gustu Niemców oraz mieszkańców innych państw.

Oferta marki regularnie się powiększała. W 1990 roku znalazły się w niej środki przeznaczone do impregnacji, bejce do drewna, odplamiacze oraz produkty wykorzystywane do pielęgnacji i czyszczenia domu. Heitmann postarał się także o środki do prania.

Marka zyskała ogromną popularność, co przełożyło się na otwarcie kolejnej filii – w Rydze. Kilka lat później, a dokładnie w 1928 roku powstała również filia w Barcelonie. Nieco później w Amsterdamie, Warszawie, Mediolanie i Zurychu.

W 1920 asortyment marki powiększa się o kolejne produkty, czyli odplamiacze, impregnaty, odbarwiacze oraz jeszcze więcej środków wykorzystywanych do prania odzieży.

II Wojna Światowa całkowicie zniszczyła zakłady produkcyjne znajdujące się w Kolonii, co spowodowało przeniesienie siedziby do Warburga. Kolejne wydarzenia sprawiły, że w 1952 otwarto jeszcze jedną siedzibę firmy w Bad Aibling.

W 1696 roku odbyło się uroczyste połączenie dwóch firm, co poskutkowało zmianą nazwy na Brauns-Heitmann GmbH & Co. KG. Kolejne lata pokazały, że było to bardzo dobre posunięcie, które przełożyło się na wiele sukcesów i korzyści finansowych.

Od 1971 w ofercie marki można znaleźć artykuły dekoracyjne, które zmieniają się wraz z sezonem i obchodzonymi świętami. W 1998 firma przejmuje Annen-Chemie oraz Coturel.

2007 to kolejny dobry rok dla Brauns-Heitmann, gdyż przejęcie firmy KREBS & SOHN powiększa asortyment marki o szklane ozdoby choinkowe.

Asortyment firmy zmieniał się na przestrzeni lat, tak samo jak sama produkcja, ale wysoki standard oferowanych produktów pozostawał bez zmian. Do dnia dzisiejszego marka zapewnia tradycyjne rozwiązania połączone z innowacyjną technologią. Zalety takiego modelu prowadzenia działalności doceniają zarówno odbiorcy dóbr, jak i zatrudnieni pracownicy.

Heitmann – sukces, dalsze cele i wartości

Heitmann to średniej wielkości firma z niezachwianą tradycją. Marka bardzo dba o własny wizerunek, skrupulatnie realizuje wyznaczone cele. Firma stawia na jakość w dobrej cenie. Jest ona uwarunkowana najwyższymi standardami, przestrzeganiem wyznaczonych zasad oraz dbałością o środowisko. Brauns-Heitmann ceni tradycyjne, sprawdzone rozwiązania, ale jednocześnie cały czas rozwija się i ulepsza wykorzystywane technologie. Takie działania sprawiają, że dostępny asortyment staje się z roku na rok coraz lepszy.

Marka idzie z duchem czasu, gdyż opakowania produktów powstają z materiałów przyjaznych środowisku. W trakcie produkcji wykorzystywana zostaje energia odnawialna, dzięki czemu Brauns-Heitmann wytwarza swoje dobra I jednocześnie chroni środowisko. W firmie maksymalnie ograniczono odpady oraz zużycie wody.

Heitmann wyodrębniła kilka marek, poniżej kilka słów na temat każdej z nich.

Heitmann Pure skupia się na naturalności, a oferowane produkty mają bardzo prosty skład. Czyszczą I odkażają, a to wszystko przy wykorzystaniu najlepszych składników.

Heitmann Disinfection to grupa środków wykorzystywanych do dezynfekcji tkanin i powierzchni. Po zastosowaniu produktów tkaniny są idealnie czyste oraz delikatne w dotyku.

Z kolei grupa produktów nazwana Heitmann to środki wykorzystywane do prania  oraz utrzymywania czystości w mieszkaniu.

Na uwagę zasługują także produkty Impragnol, które odpowiadają za chronienie tkanin przed brudem i zmiennymi warunkami atmosferycznymi.

Simplicol to farby używane do zmiany koloru tkanin. Wykorzystywane barwniki są bardzo wartościowe, a ponad 90 lat na rynku poświadcza o zaufaniu odbiorców i nienagannej jakości.