(function(w,d,s,l,i){w[l]=w[l]||[];w[l].push({'gtm.start': new Date().getTime(),event:'gtm.js'});var f=d.getElementsByTagName(s)[0], j=d.createElement(s),dl=l!='dataLayer'?'&l='+l:'';j.async=true;j.src= 'https://www.googletagmanager.com/gtm.js?id='+i+dl;f.parentNode.insertBefore(j,f); })(window,document,'script','dataLayer','GTM-P2CVN7S'); window.dataLayer = window.dataLayer || []; function gtag(){dataLayer.push(arguments);} gtag('js', new Date()); gtag('config', 'UA-185275571-1');
Opinie klientów

Zamawiamy w sklepie od dawna! Zawsze świetne produkty i super dostawa!

Klient z Allegro

Dziękuję serdecznie za idealne podejście do transakcji i super bezpiecznie zapakowaną przesyłkę!

Klient z Allegro

Po raz kolejny jestem bardzo zadowolona

Klient z Allegro

Lista produktów marki Xanto

Wszystkich produktów: 8
Pokazano 1-8 z 8 pozycji

Xanto – aerozole do trudnych zadań

Marka Xanto oferuje wyjątkowe aerozole, które szybko i skutecznie czyszczą dywany, kanapy oraz inne zanieczyszczone powierzchnie. Usuną plamy z kawy, wina oraz ślady dziecięcych zabaw mazakami. Ponad 20 lat doświadczenia i bezustanny wzrost popularności produktów to najlepsze podsumowanie firmy.

Xanto – czym wyróżnia się marka?

Xanto to brytyjska marka, która istnieje na rynku od przeszło 20 lat. W ofercie firmy znajdują się odświeżacze powietrza o różnych oryginalnych zapachach, które znacznie podnoszą komfort przebywania w domu lub mieszkaniu. Pozwalają szybko zlikwidować nieprzyjemne aromaty unoszące się w powietrzu. Producent marki Xanto ma w swoim asortymencie także aktywne pianki wykorzystywane do czyszczenia różnych powierzchni występujących w domowym zaciszu. Począwszy od mebli, przez dywany, a kończąc na materacach.

Każdy produkt powstaje przy pomocy najwyższej jakości składników, dzięki czemu usuwanie najtrudniejszych zabrudzeń przebiega szybko i bez większych problemów. Dochodzi do tego również atrakcyjna cena, dzięki czemu produkty dostępne są na kieszeń każdego konsumenta. Wszystkie produkty Xanto są bardzo pojemne i cechują się dużą wydajnością.