(function(w,d,s,l,i){w[l]=w[l]||[];w[l].push({'gtm.start': new Date().getTime(),event:'gtm.js'});var f=d.getElementsByTagName(s)[0], j=d.createElement(s),dl=l!='dataLayer'?'&l='+l:'';j.async=true;j.src= 'https://www.googletagmanager.com/gtm.js?id='+i+dl;f.parentNode.insertBefore(j,f); })(window,document,'script','dataLayer','GTM-P2CVN7S'); window.dataLayer = window.dataLayer || []; function gtag(){dataLayer.push(arguments);} gtag('js', new Date()); gtag('config', 'UA-185275571-1');

Weisser Riese

Opinie klientów

Zamawiamy w sklepie od dawna! Zawsze świetne produkty i super dostawa!

Klient z Allegro

Dziękuję serdecznie za idealne podejście do transakcji i super bezpiecznie zapakowaną przesyłkę!

Klient z Allegro

Po raz kolejny jestem bardzo zadowolona

Klient z Allegro

Lista produktów marki Weisser Riese

Wszystkich produktów: 11
Pokazano 1-11 z 11 pozycji

Weisser Riese

Środki do prania firmy Weisser Riese to naprawdę godne uwagi produkty. „Biały olbrzym” to polskie tłumaczenie tej nazwy, które samo w sobie ukazuje moc preparatów Weisser Riese. Marka ta znana jest za zachodnią granicą od lat i chwalona za swoją wyróżniającą się skuteczność oraz prawdziwie białe pranie. Oczywiście, poza tkaninami białej barwy, produkty Weisser Riese są także przeznaczone do innych typów odzieży. Istotnym aspektem jest to, że marka produkuje w niemieckich fabrykach. Jako reprezentant chemii niemieckiej, Marka Weisser Riese cechuje się prawdziwą wydajnością oraz posiada ciekawe rozwiązania względem zastosowanej formuły i materiałów w trakcie produkcji.

Czym charakteryzują się produkty firmy Weisser Riese?

Do oferty Weisser Riese można zaliczyć przede wszystkim proszki do prania, ale na równie dużą uwagę zasługują również żele do prania. Firma, jako że jest wyspecjalizowana w tego rodzaju produktach, ma dużo do zaoferowania, co przekłada się to na pozytywne opinie klientów oraz coraz większą popularność, również wśród polskich konsumentów. Produkty od Weisser Riese cechują się tym, że:

 • Są idealne dla rodzin z dziećmi;
 • Mają silną siłę działania w przedziale temperatur 20-60 stopni Celsjusza, co chroni środowisko i obniża koszty prania;
 • Są przeznaczone do prania wełny i jedwabiu;
 • Są wyjątkowo skuteczne na plamy oraz nadają praniu długotrwałą świeżość;
 • Zastosowana w nich ulepszona technologia perfum zapewnia intensywne, a zarazem długotrwałe doznania zapachowe;
 • Kapsułki umieszczone są w rozpuszczonej folii;
 • Są przeznaczone do prania ręcznego.

Produkty Weisser Riese

W naszym sklepie internetowym, dostępne są takie produkty od Weisser Riese , jak:

 • Kapsułki Weisser Riese Duo Caps Universal – są to dwukomorowe kapsułki do prania tkanin kolorowych i białych. Każda z komór zawiera zupełnie inną formułę. Odplamiacz oraz żel do prania zawarte w komorach kapsułki zostają uwolnione z komór w wyniku kontaktu z wodą w bębnie pralki. W krótkim czasie dostają się w głąb włókien tkaniny, eliminując z nich zabrudzenia oraz plamy. Kapsułki w swoim składzie mają składnik chroniący pralkę i grzałkę przed rozpoczęciem osadzania się kamienia. Najlepszą skuteczność kapsułek Weisser Riese Universal osiągają w temperaturze od 20 do 95 stopni Celsjusza.
 • Kapsułki Weisser Riese Color Duo – Dzięki swojej sile działania, skutecznie usuwa już plamy w 20 stopniach Celsjusza. Detergent przeznaczony jest do tkanin kolorowych, dodatkowo chroni je przed farbowaniem. Dzięki sile „Riesen Frische Kraft” gwarantuje czyste kolory o świeżym zapachu. W wyniku zastosowania ulepszonej technologii perfum, produkt pozwala cieszyć się intensywną, a zarazem długotrwałą świeżością. Jest to produkt przyjazny dla środowiska, a wszystko to ze względu na niskie zużycie energii i wody w trakcie cyklu prania. Kapsułki Weisser Riese Color Duo pozwala cieszyć się długotrwałym zapachem Drzewa Sandałowego i Malezyjskiej Orchidei oraz czystą bielizną.
 • Żel do prania Weisser Riese Universal – żel do prania tkanin kolorowych i białych, który zapewnia białym tkaninom śnieżną biel, natomiast kolorowym intensywność koloru. Efektywnie likwiduje trudne plamy, chroni tkaniny oraz bardzo dobrze rozpuszcza się w wodzie, pozostawiając cudowny zapach.
 • Żel do prania Weisser Riese Color – to potężna czystość z detektywistyczną formułą rozpoznawania plam. Jak pozostałe produkty marki Weisser Riese, jest on już aktywny w 20 stopniach Celsjusza. Co więcej, a on potężną kombinację składników, która rozpoznaje ponad 100 plam, a zarazem traktuje je odpowiednio skutecznie. Poza tym, że jest on bardzo wydajny i skuteczny, jest również idealny dla rodzin z dziećmi. Ponadto cechuje się przyjemnym zapachem, który zapewnia długotrwałą świeżość. Wzmacniacz powoduje, ze kolorowe ubrania wykazują długotrwałą żywotność i wspaniałe odwzorowanie kolorów.