(function(w,d,s,l,i){w[l]=w[l]||[];w[l].push({'gtm.start': new Date().getTime(),event:'gtm.js'});var f=d.getElementsByTagName(s)[0], j=d.createElement(s),dl=l!='dataLayer'?'&l='+l:'';j.async=true;j.src= 'https://www.googletagmanager.com/gtm.js?id='+i+dl;f.parentNode.insertBefore(j,f); })(window,document,'script','dataLayer','GTM-P2CVN7S'); window.dataLayer = window.dataLayer || []; function gtag(){dataLayer.push(arguments);} gtag('js', new Date()); gtag('config', 'UA-185275571-1');

Bubchen

Opinie klientów

Zamawiamy w sklepie od dawna! Zawsze świetne produkty i super dostawa!

Klient z Allegro

Dziękuję serdecznie za idealne podejście do transakcji i super bezpiecznie zapakowaną przesyłkę!

Klient z Allegro

Po raz kolejny jestem bardzo zadowolona

Klient z Allegro

Lista produktów marki Bubchen

Wszystkich produktów: 8
Pokazano 1-8 z 8 pozycji

Bubchen – z myślą o wrażliwej i delikatnej skórze

Produkty przeznaczone dla niemowląt oraz dzieci muszą spełniać szereg wymagań, dzięki czemu nie powodują podrażnień i zapewniają jakże pożądane bezpieczeństwo. Bubchen to niemiecka marka, która powstała z myślą o najmłodszych użytkownikach.

Bubchen baby, czyli co warto wiedzieć o światowej sławy producencie

Bubchen to marka, która istnieje już od 40. XX wieku, jednak od momentu założenia firmy wiele się zmieniło. Ponad 40 lat od założenia firma została odkupiona przez Nestle, co przyczyniło się do osiągnięcia międzynarodowego sukcesu, jakim marka może pochwalić się obecnie.

Bubchen baby skupia się przede wszystkim na jakości. Żaden produkt nie opuszcza hali produkcyjnych bez upewnienia się, że jest całkowicie bezpieczny i nie zagraża wrażliwej skórze dzieci. Takie podejście i starania doceniają rodzice, którzy troszczą się o dobro własnych dzieci i pragną zapewnić im wszystko, co tylko najlepsze.

Bubchen używa najnowszych technologii, a także wykonuje wiele badań, co przekłada się na doskonałą formułę, precyzyjny wybór stosowanych surowców oraz oczywiście cały proces produkcyjny, który jest godny naśladowania. Bubchen Szampon to produkt, który można stosować od pierwszych dni życia dziecka, gdyż powstał przy pomocy sprawdzonych i bezpiecznych składników. Marka skupia się na właściwej kombinacji, dzięki czemu skóra nie ma problemów z tolerancją mydła, żelu, czy oliwki używanej do masowania i natłuszczania delikatnej skóry.

Bubchen zyskał niewątpliwą popularność i jednocześnie może pochwalić się zaufaniem rodziców, gdyż przed pojawianiem się nowego produktu na rynku, producent wykonuje wiele niezależnych testów dermatologicznych. Dzięki wybieraniu najlepszych składników Bubchen Szampon oraz inne środki oferowane przez markę posiadają certyfikaty, które można otrzymać jedynie od ekspertów. Jednocześnie kosmetyki uzyskują bardzo wysokie oceny w niezależnych testach konsumentów.

Dlaczego warto wybrać Bubchen?

Bubchen baby to wybór nie tylko rodziców, ale także szpitali, gdyż kosmetyki do pielęgnacji używane są od pierwszych dni życia dzieci. Testy dermatologiczne sprawiają, że produkty rekomendują dermatolodzy, pediatrzy oraz doświadczone położne. Niemiecki Bubchen szampon przetestowano przez DHA, dzięki czemu to produkt rekomendowany nie tylko dla dzieci, ale także dla wszystkich osób zmagających się z chorobami skóry i alergiami. Marka nie ustaje w staraniach, żeby zadowolić jak największą liczbę klientów, dlatego cały czas udoskonala skład oraz formułę, dzięki czemu spełniają bardzo wymagające kryteria, jakich wymaga „OKO-TEST”.

W ofercie Bubchen baby można znaleźć oliwkę, która posiada naturalne substancje nadające się idealnie do nawilżania oraz pielęgnacji skóry noworodków oraz nieco starszych dzieci. Przy pomocy najlepszej jakości produktów można zapewnić dziecku wszystko, czego potrzebuje i jednocześnie nie narażać na dodatkowe nieprzyjemności związane z zastosowaniem szkodliwych produktów, czy substancji. Wśród cennych składników można wymienić między innymi olejek słonecznikowy oraz nagietek lekarski. Warto nieć na uwadze, że produkty nie zawierają konserwantów, barwników oraz substancji zapachowych. Ich atrakcyjny aromat to efekt zastosowania naturalnych mieszanek ziół.

Bubchen Szampon oraz Żel do mycia ciała sprawiają, że skóra zostaje nawilżona, a ciało i zmysły ukołysane. Odpowiada za to wyjątkowe połączenie olejków eterycznych, dzięki czemu przyjemne poczucie pozostaje na skórze przez wiele godzin. Dodatkowo warto wspomnieć o znikomym ryzyku występowania alergii, co jest uwarunkowane dobrze dobranym składem oraz proporcjami.

Filtruj według