(function(w,d,s,l,i){w[l]=w[l]||[];w[l].push({'gtm.start': new Date().getTime(),event:'gtm.js'});var f=d.getElementsByTagName(s)[0], j=d.createElement(s),dl=l!='dataLayer'?'&l='+l:'';j.async=true;j.src= 'https://www.googletagmanager.com/gtm.js?id='+i+dl;f.parentNode.insertBefore(j,f); })(window,document,'script','dataLayer','GTM-P2CVN7S'); window.dataLayer = window.dataLayer || []; function gtag(){dataLayer.push(arguments);} gtag('js', new Date()); gtag('config', 'UA-185275571-1');

Kapsułki do prania

Opinie klientów

Zamawiamy w sklepie od dawna! Zawsze świetne produkty i super dostawa!

Klient z Allegro

Dziękuję serdecznie za idealne podejście do transakcji i super bezpiecznie zapakowaną przesyłkę!

Klient z Allegro

Po raz kolejny jestem bardzo zadowolona

Klient z Allegro
Wszystkich produktów: 25
Pokazano 1-20 z 25 pozycji

Kapsułki do prania

Ostatnimi czasy coraz więcej klientów decyduje się na zakup kapsułek do prania. Są one wygodne w użyciu, zajmują niewiele miejsca, a zarazem cechują się skuteczną formułą prania. Jakie są zalety kapsułek do prania. W jaki sposób je stosować? Co jest lepsze – kapsułki ariel, kapsułki persil czy kapsułki Lenor?

Kapsułki do prania – specyfika produktu

Stosowanie kapsułek piorących, zamiast proszku wydaje się bardzo korzystne. Zaletą widoczną na pierwszy rzut oka jest wygoda zastosowania. Kapsułki do prania zawierają precyzyjnie odmierzoną ilość detergentu, jaka jest niezbędna do wyprania nawet kilku kilogramów ubrań. Stosując kapsułki, nie jest konieczne zastanawianie się, jaka ilość detergentu będzie właściwa oraz w której przegrodzie pralki należy go umieścić. Kapsułki do prania pozwolą uniknąć uciążliwego odmierzania proszku do prania, który lubi się rozsypywać, a tym samym pozwolą zachować czystość wokół pralki.

Biorąc pod uwagę to, iż forma kapsułek do prania uważana jest za najbardziej innowacyjną, także formuła tego rodzaju produktów powstaje na bazie najnowocześniejszych technologii. W związku z powyższym składniki, które zawierają kapsułki do prania, usuwają brud i plamy naprawdę skutecznie, w niczym nie ustępując pod tym względem tradycyjnym detergentom. Niektóre tabletki, czy kapsułki do prania łączą w sobie także kilka funkcji. Dla przykładu, kapsułki Ariel 3 w 1 zawierają odplamiacz, płyn do płukania i środek piorący.

Co więcej, w trakcie prania z użyciem kapsułek na tkaninach nie tworzą się zacieki, które czasem występują po niewypłukanym proszku. Nowoczesne kapsułki do prania na ogół rozpuszczają się dobrze – nawet w temperaturze 20 stopni.

Kapsułki do prania – zastosowanie

Stosowanie kapsułek do prania jest nadzwyczaj proste. Są one utworzone ze specjalnej folii, która rozpuszcza się w wodzie. Tak więc nie jest konieczne ich rozbijanie czy rozrywanie – wystarczy wrzucić je bezpośrednio do pralki przed włożeniem do niej ubrań. Najlepszym rozwiązaniem jest umieszczenie kapsułki piorącej z tyłu bębna, co zminimalizuje ryzyko utknięcia jej w szczelinie pralki (może to prowadzić do niepełnego rozpuszczenia jej). Przeważnie wystarczy zastosować jedynie jedną kapsułkę – w przypadku prania większego niż 4-5 kg bądź silnie zabrudzonego można zastosować dwie. Każdorazowo należy jednak czytać instrukcje na opakowaniu danego produktu, ponieważ są one najlepszym źródłem informacji na temat optymalnego ich zastosowania.

Kapsułki Ariel, kapsułki Persil, kapsułki Lenor – przegląd produktów kapsułek do prania

Kapsułki ariel 3 in 1 są pierwszym, trzykomorowym detergentem, których ogromną zaletą jest odseparowanie od siebie poszczególnych składników – odplamiacza, środka piorącego i płynu do płukania, które łączą się ze sobą dopiero w momencie kontaktu z wodą. Kapsułki ariel bardzo szybko się rozpuszczają, nie pozostawiając zacieków żelowej powłoki czy innych plam. Warto wiedzieć, iż kapsułki ariel najlepiej działają w zakresie temperatur od 30 st. C, aż do 90 st. C.

Innym ciekawym produktem do prania są kapsułki Persil. Zawierają odpowiednio dobrane składniki aktywne, które pozwolą usunąć najbardziej uporczywe plamy. Kapsułki Persil w trakcie prania wnikają głęboko we włókna, przyczyniając się do usunięcia nawet najmniejszych cząsteczek plam. To właśnie dlatego kapsułki Persil zapewniają doskonałe rezultaty oraz blask ubrań po każdym praniu. Siła piorąca oraz usuwanie plam jest możliwe już w 20 st. C., a silnie skoncentrowana formuła sprawia, że stosując kapsułki Persil, zużycie wody będzie o wiele mniejsze.

Ostatnimi czasy coraz bardziej popularne stały się również kapsułki Lenor. Są one innowacyjnym produktem, który sprawia, iż pranie staje się dużo łatwiejsze. W składzie jednej kapsułki Lenor znajdują się: płyn do płukania, odplamiacz oraz płyn do prania. Wszystko w trójfazowej komorze, która uwalnia składniki aktywne dokładnie wtedy, kiedy jest to potrzebne. Kapsułki Lenor 3 in 1 z Niemiec posiadają cienkie ścianki, co oznacza, iż rozpuszczają się przy najmniejszym kontakcie z wodą oraz nie pozostawiają śladów na ubraniach. Poza właściwości czyszczącymi, kapsułki Lenor cechują się tym, że pozostawiają na ubraniach piękny zapach, który utrzymuje się jeszcze długo po praniu. Kapsułki są przeznaczone do prania kolorowych tkanin. Nie jest więc konieczny zakup kilku produktów, by zadbać o swoje ubrania. Wszystko, co konieczne znajduje się w jednej trójfazowej kapsułce Lenor.

Filtruj według