(function(w,d,s,l,i){w[l]=w[l]||[];w[l].push({'gtm.start': new Date().getTime(),event:'gtm.js'});var f=d.getElementsByTagName(s)[0], j=d.createElement(s),dl=l!='dataLayer'?'&l='+l:'';j.async=true;j.src= 'https://www.googletagmanager.com/gtm.js?id='+i+dl;f.parentNode.insertBefore(j,f); })(window,document,'script','dataLayer','GTM-P2CVN7S'); window.dataLayer = window.dataLayer || []; function gtag(){dataLayer.push(arguments);} gtag('js', new Date()); gtag('config', 'UA-185275571-1');

Carolin

Opinie klientów

Zamawiamy w sklepie od dawna! Zawsze świetne produkty i super dostawa!

Klient z Allegro

Dziękuję serdecznie za idealne podejście do transakcji i super bezpiecznie zapakowaną przesyłkę!

Klient z Allegro

Po raz kolejny jestem bardzo zadowolona

Klient z Allegro

Lista produktów marki Carolin

Wszystkich produktów: 13
Pokazano 1-13 z 13 pozycji

Carolin – środki czystości w atrakcyjnych cenach

Właściciele marki Carolin oferują najwyższej jakości produkty konsumenckie, które można nabyć w supermarketach oraz perfumeriach na całym świecie. Firma bardzo dba o bezustanny rozwój wykorzystywanych technologii i używanie najlepszych komponentów.

Carolin – najwyższa jakość oferowanych produktów 

Właściciel marki Carolin to BoltonGroup, który na dzień dzisiejszy zatrudnia przeszło 11 000 pracowników. Zakłady produkcyjne firmy znajdują się w wielu państwach na całym świecie (jest ich ponad 146), dzięki czemu ogromna liczba gospodarstw domowych każdego dnia może korzystać z najwyższej jakości produktów chemicznych opatrzonych logiem Carolin.

Oferowanie najlepszych produktów stanowi jeden z najważniejszych celów marki, dlatego produkcja środków przeznaczonych do higieny intymnej odbywa się przy pomocy certyfikowanych procesów zgodnych z ISO 22716. Pozwala to na zachowanie najwyższego poziomu dóbr bez względu na lokalizację hali produkcyjnej. Certyfikat obliguje do realizowania odpowiednich procesów produkcji, monitorowania wytwarzanych produktów, właściwego przechowywania oraz wysyłki. Skutkiem tego produkty Carolin są przede wszystkim bezpieczne.

Marka bezustannie dąży do bycia jeszcze lepszą i zaspokajania coraz większej ilości potrzeb. W tym celu odbywa się współpraca z różnorodnymi organizacjami oraz stowarzyszeniami. Dzięki nim możliwy jest szybszy rozwój i jeszcze lepsze wykorzystywanie surowców.

Marka Carolin  - troska o środowisko i człowieka

W trakcie procesów produkcji Carolin stara się korzystać jedynie z naturalnych oraz biodegradowalnych składników, dzięki czemu ochrona środowiska łączy się z dbaniem o higienę domu. Ogromną rolę odgrywa metodologia LCA (Life Cycle Assessment), która ułatwia analizę rynku oraz poprawę jakości dostaw.

Prężnie działające fabryki są bezustannie monitorowane, a ilość produkowanych odpadów i złomu regularnie zmniejszana. Wykorzystywana energia elektryczna w dużej mierze pochodzi ze źródeł odnawialnych. Na szczególną uwagę zasługuje fabryka działająca we Włoszech, gdzie 100% energii pochodzi z ekologicznych źródeł (w innych miejscach jest to minimum 55%).

Opakowania wykorzystywane do przechowywania produktów marki powstają z materiałów odnawialnych, dzięki czemu mogą zostać poddane ponownemu recyklingowi. Firma bierze aktywny udział w badaniach, które pozwolą na stworzenie opakowań przyjaznych środowisku. Takie działania spotykają się z dużym uznaniem klientów oraz środowisk ekologicznych.

Właściciel marki Carolin skupia się nie tylko na ochronie środowiska i zapewnieniu najwyższej jakości produktów. Bardzo ważne jest także przestrzeganie praw człowieka. Każdy pracownik traktowany jest godnie i z należytym mu szacunkiem. Dotyczy to zarówno pracowników firmy, jak i dostawców dóbr. Założyciele firmy zdają sobie sprawę, że zaangażowanie i chęć do pracy zatrudnionych osób przekłada się na sukces firmy i bezustanny rozwój.

Carolin – marka zaangażowana w rozwój

Właściciel marki Carolin przywiązuje ogromną wagę do rozwoju społeczeństwa. Objawia się to wspieraniem organizacji i stowarzyszeń w licznych projektach, które mają na celu dobro środowiska, zdrowie i przestrzeganie praw drugiego człowieka.

Za przykład aktywności może posłużyć Fondazione Veronesi, które służy do promowania badań naukowych, edukacji zdrowotnej oraz nauki. Współpraca trwa od ponad 10 lat. W trakcie tego czasu właściciel marki Carolin sfinansował wiele stypendiów, które posłużyły do badań onkologicznych i lepszego poznania chorób układu krążenia. Firma pomaga również Fondazione TogetherToGo i Banco Alimentare.

Filtruj według