(function(w,d,s,l,i){w[l]=w[l]||[];w[l].push({'gtm.start': new Date().getTime(),event:'gtm.js'});var f=d.getElementsByTagName(s)[0], j=d.createElement(s),dl=l!='dataLayer'?'&l='+l:'';j.async=true;j.src= 'https://www.googletagmanager.com/gtm.js?id='+i+dl;f.parentNode.insertBefore(j,f); })(window,document,'script','dataLayer','GTM-P2CVN7S'); window.dataLayer = window.dataLayer || []; function gtag(){dataLayer.push(arguments);} gtag('js', new Date()); gtag('config', 'UA-185275571-1');

Antikal

Opinie klientów

Zamawiamy w sklepie od dawna! Zawsze świetne produkty i super dostawa!

Klient z Allegro

Dziękuję serdecznie za idealne podejście do transakcji i super bezpiecznie zapakowaną przesyłkę!

Klient z Allegro

Po raz kolejny jestem bardzo zadowolona

Klient z Allegro

Lista produktów marki Antikal

Wszystkich produktów: 6
Pokazano 1-6 z 6 pozycji

Antikal

Antikal to marka słynąca z produktu Antikal kalkreiniger Classic do usuwania kamienia z łazienki. Jest to środek przeznaczony do czyszczenia powierzchni w kuchni i łazience. Zawiera formułę anti - calcaire, która wykazuje działanie odkamieniające i zapobiegające ponownemu osadzaniu się kamienia. Co więcej, produkt ten zapewnia połysk bez szorowania. Jakie inne właściwości ma tak słynny produkt marki Antikal?

Antikal Kalkreiniger – preparat do usuwania osadów kamiennych z armatury

Antikal z nową mocniejszą formułą usuwania kamienia jest środkiem przeznaczonym do czyszczenia powierzchni w łazience i kuchni. Swoją skuteczność zawdzięcza formule anti-calcaire, która cechuje się działaniem zapobiegającym ponownemu osadzaniu się kamienia oraz odkamieniającym. Gwarantuje połysk bez szorowania. Efektywnie eliminuje osady z wapnia, pozostałości z mydła, zacieki, plamy oraz inne trudne do usunięcia zabrudzenia z armatury, oraz inny powierzchni łazienkowych. Antikal jest idealnym środkiem do zastosowania zarówno na dużych powierzchniach, jak i małych, trudno dostępnych, takich jak:

  • Zlewozmywaki;
  • Umywalki;
  • Słuchawki prysznicowe;
  • Kabiny prysznicowe;
  • Armatura i perlatory;
  • Obrzeża kranów;
  • Inne metalowe dodatki.

Warto pamiętać, iż nie jest to produkt do kamienia, marmuru, srebra i pozłacanych okuć.

Urządzenia do usuwania kamienia w pomieszczeniach sanitarnych

Walka z kamieniem, który osiada się na elementach wyposażenia w łazience, kuchni i toalecie nie raz stanowi spore wyzwanie. Można postawić na skuteczny produkt znanej jak Antikal lub poszukiwać innego skutecznego metodą prób i błędów. Ostatnimi czasy skuteczną metodą stało się parowe usuwanie kamienia przy pomocy specjalnych urządzeń. Łącząc czyszczenie przy pomocy skutecznego detergentu oraz urządzenia parowego, można raz na zawsze pożegnać się z kamieniem.

Wielu użytkowników takich urządzeń parowych uważa, iż są one idealne do czyszczenia dużych powierzchni i zakamarków. A wszystko to dzięki niepowtarzalnemu działaniu pary wodnej pod dużym ciśnieniem. Jednakże w ciężkich sytuacjach, gdy kamień jest trudny do zwalczenia, dobrym rozwiązaniem jest zastosowanie skutecznych środków, jak np. Antikal.

Urządzenie parowe wykorzystuje do czyszczenia wysokie ciśnienie oraz temperaturę pary. Jej mikroskopijne cząsteczki docierają nawet w najmniejsze szczeliny i eliminują z nich brud. Myjka parowa umożliwia utrzymanie domu w czystości bez większego wysiłku, a przy tym pozwala pozbyć się groźnych dla zdrowia wirusów i bakterii.

Urządzenie parowe jest dość powszechnie rekomendowane, ponieważ umożliwia ono wyczyszczenie różnych powierzchni oraz pozbycie się kamienia. Co więcej, nie jest konieczny zakup osobnego sprzętu do usuwania osadu z sedesu czy do czyszczenia fug. Już nawet najprostszy i podstawowy sprzęt może pomóc szybko usunąć zabrudzenia w łazience czy kuchni. Urządzenie parowe jest poręczne i przez to wygodne w obsłudze oraz łatwe do przechowywania. Zazwyczaj w zestawie ma ona dyszę ręczną i dyszę do detali, dzięki czemu możliwe jest czyszczenie płytek z kamienia.

Płytki należy czyścić tak jak kabinę prysznicową, stosując dyszę z założoną powłoczką z mikrofibry. Parą i okrągłą szczotką można dokładnie czyścić fugi, a strumieniem pary i dyszą do detali można dotrzeć do narożników i trudno dostępnych miejsc. Po zakończeniu parowania zaleca się wytrzeć płytki na sucho.

Kamień oraz osady z mydła sprawiają więcej problemów, gdy zaniedba się regularne przemywanie płytek. Wystarczy, iż po każdym myciu przetrze się je ściereczką lub myjką z wodą – pomoże to zapobiec powstawaniu zacieków i gromadzeniu się osadu.

Używając parownicy można usunąć kamień z płytek pod prysznicem i z innych elementów łazienkowych. Dzięki niej nie tylko możliwe jest zaoszczędzenie czasu na czyszczeniu, ale również zadbanie o własne zdrowie. Bywają jednak przypadki, kiedy to przed zastosowaniem parownicy, zaleca się użyć specjalnego detergentu do kamienia, jak np. Antikal.

Filtruj według