(function(w,d,s,l,i){w[l]=w[l]||[];w[l].push({'gtm.start': new Date().getTime(),event:'gtm.js'});var f=d.getElementsByTagName(s)[0], j=d.createElement(s),dl=l!='dataLayer'?'&l='+l:'';j.async=true;j.src= 'https://www.googletagmanager.com/gtm.js?id='+i+dl;f.parentNode.insertBefore(j,f); })(window,document,'script','dataLayer','GTM-P2CVN7S'); window.dataLayer = window.dataLayer || []; function gtag(){dataLayer.push(arguments);} gtag('js', new Date()); gtag('config', 'UA-185275571-1');

Chusteczki do suszarki

Opinie klientów

Zamawiamy w sklepie od dawna! Zawsze świetne produkty i super dostawa!

Klient z Allegro

Dziękuję serdecznie za idealne podejście do transakcji i super bezpiecznie zapakowaną przesyłkę!

Klient z Allegro

Po raz kolejny jestem bardzo zadowolona

Klient z Allegro
Wszystkich produktów: 35
Pokazano 1-24 z 35 pozycji

Chusteczki do prania

Zrobienie prania wymaga pewnego wyczucia oraz doświadczenia. Czasem podczas wkładania ubrań do pralki należy zachować szczególną ostrożność, aby któreś z nich nie zabarwiło reszty. Taka sytuacja bardzo często się zdarza w przypadku zakupu nowych ciuchów czy ręczników. Na szczęście z pomocą przychodzą chusteczki do prania, które działają niemal jak magnez – wyłapują i przyciągają cząsteczki barwników. W ten sposób zapobiegają wystąpieniu przebarwień ubrań. Jak stosować tego typu chusteczki do prania? Czy chusteczki do suszarki mają podobne działanie?

Chusteczki do prania – specyfika produktu

Chusteczki do prania są równie ważne, jak żel czy proszek. Choć to właśnie detergent usuwa brud, to niestety większość środków czystości nie chroni ubrań przed zafarbowaniem. W pewnym stopniu detergenty do prania kolorowych ubrań zapewniają brak utraty ich barwy. Mają one za zadanie nie dopuszczać do blaknięcia tkanin. Jednak w praktyce każdy niemal doświadczył nieprzyjemnej sytuacji, w której wrzucone do pralki ciemne ubrania zafarbowały jasne. Jasna gładka spódnica dostała burych plam lub biała bluzka stała się żółtawa, lub szara. Na szczęście takich sytuacji można uniknąć, wkładając do pralki chusteczki do prania. Są one dostępne w sklepach od kilku lat, jednak nie wszyscy znają ich cudowne właściwości.

W drogeriach oraz w supermarketach i dyskontach można spotkać chusteczki do prania co najmniej kilku marek. Są one pakowane w paczki po kilki, kilkanaście i więcej sztuk. Różnice w cenach w przeliczeniu na jedną sztukę są naprawdę nieznaczne. Średnio koszt jednej chusteczki do prania wynosi około 50 groszu. Wszystkie marki produkują chusteczki o podobnej efektywności. Zaleca się z początku kupować małe opakowania różnych marek, w celu sprawdzenia, które najbardziej przypadną do gustu.

Poza chusteczkami do prania wyłapującymi kolor, w sklepach są także dostępne chusteczki do prania o właściwościach wybielających. Są one pakowane także do małych pudełek lub torebek oraz mają zbliżoną cenę. Dlatego przy zakupie konieczne jest dokładne przeczytanie informacji na opakowaniu – pozwoli to uniknąć nietrafnego zakupu. Chusteczki do prania wybielające są przeznaczone do białych tkanin – przeciwdziałają utracie śnieżnej bieli. Co więcej, zawierają one dużo wybielaczy optycznych. Są również pomocne w usunięciu plam z owoców oraz z soków.

Chusteczki do prania – zastosowanie

Chusteczki do prania dostępne w sprzedaży są w różny sposób opisywane przez swoich producentów. Zazwyczaj wyjaśniają oni, iż wykonane są ze specjalnych chłonnych włókien, które absorbują barwniki, gdy tylko pojawią się w wodzie. Łapią je, niczym magnes metal i już nie wypuszczają. W ten sposób przeciwdziałają mieszaniu się barwników w wodzie oraz zafarbowaniu ubrań. Czasem można spotkać się również z dokładniejszym opisem produktu. Producent wyjaśnia, iż struktura włókien, jakie mają chusteczki do prania, jest pokryta aktywnym kationowym składnikiem i dlatego wykazuje on zdolność pochłaniania barwinków. Poza barwnikami, chusteczki do prania przyciągają również mydliny z brudem. Dlatego wyjmując czyste pranie, można zauważyć, iż chusteczka jest szara – po prostu brudna.

Opinie, jakimi cieszą się chusteczki do prania, są na ogół bardzo pozytywne. Najlepiej włożyć chusteczkę do prania na dno bębna, jeszcze przed włożeniem brudnej odzieży. Przeważnie do całego wsadu pralki wystarcza jedna chusteczka do prania. Jednak mając pewność, iż wśród ubrań jest jakieś szczególnie farbujące (np. dżinsy), zaleca się wrzucić dwie chusteczki do prania. W przypadku prania z połową wsadu oraz gdy nie puszczają one koloru (zostały dobrze ufarbowane), wystarczy dodać pół chusteczki do prania.

Chusteczki do prania – doskonały sposób na bezpieczne pranie!

Czasami nawet przez nieuwagę jesteśmy w stanie dodać do białego prania, tkaninę o innej barwie, która w następstwie może zabarwić wszystkie ubrania znajdujące się w pralce. Jeżeli chcemy zapobiec występowaniu takim sytuacjom, wystarczy jedynie zdecydować się na odpowiedni artykuł, który wyłapie kolor w wypadku nieoczekiwanego niedopatrzenia. Chusteczki do prania zyskują coraz to większą popularność ze względu na swoją wysoką funkcjonalność. 

Nawet jeżeli mamy pewność, że w pralce znajdują się odpowiednie barwy, to warto na wszelki wypadek umieścić tego typu produkt, żeby zapobiec problematycznej sytuacji. Wybór tego typu artykułów nie jest duży, więc znalezienie tego sprawdzonego producenta będzie wiązać się ze sporym problemem. Niestety większość propozycji dostępnych na rynku nie charakteryzuje się wysoką jakością, dlatego musimy szukać alternatyw w sieci. Tutaj właśnie pojawia się nasza strona, na której zakupisz chusteczki do prania niemieckie od kluczowych producentów cieszących się ogromną popularnością na całym świecie. Zainteresuj się zakupami u nas, a na pewno nie pożałujesz swojej decyzji, możemy Ci to wręcz zapewnić. 

Chusteczki do prania wyłapujące kolor – postaw na pełną funkcjonalność!

O nasze ubrania należy dbać w najlepszy możliwy sposób. Dlatego warto sięgnąć po chusteczki do prania wyłapujące kolor, aby zapobiec występowaniu niemiłym sytuacjom, podczas których nasze ubrania złapią niepożądane barwy. W naszym asortymencie odnajdziesz sprawdzone produkty pochodzące z Niemiec. Niemiecka chemia to przede wszystkim gwarancja najwyższej możliwej jakości na rynku. Podczas przygotowywania naszej oferty zadbaliśmy o skuteczną selekcję wszystkich producentów, aby mieć pewność, że zakupione u nas towary spełnią oczekiwania nawet najbardziej wymagających. Zainteresuj się współpracą z nami, a na pewno nie pożałujesz swojej decyzji, możemy Ci to wręcz zapewnić. 

Chusteczki do suszarki – specyfika produktu

Chusteczki do suszarki to zupełnie inny produkt niż chusteczki do prania. O ile te drugie mają za zadanie chronić pranie przed zafarbowaniem, to chusteczki do suszarki powstały głównie po to, aby nadać praniu cudownego zapachu. To, co łączy oba rodzaje chusteczek to sposób zastosowanie. Również chusteczki do suszarki należy wrzucić do pralki – w ten sposób pranie będzie ładnie pachnieć i nie będzie się elektryzować.

Chemiaonline.pl – najlepszy możliwy sklep z artykułami chemicznymi!

Sklep Chemiaonline.pl już od wielu lat zapewnia swoim klientom doskonałe artykuły chemiczne pochodzenia niemieckiego. Zakupisz u nas między innymi chusteczki do prania Dr Beckmann, jest to producent cieszący się szeroką popularnością wśród wszystkich klientów, niezależnie od ich pochodzenia.

Filtruj według