(function(w,d,s,l,i){w[l]=w[l]||[];w[l].push({'gtm.start': new Date().getTime(),event:'gtm.js'});var f=d.getElementsByTagName(s)[0], j=d.createElement(s),dl=l!='dataLayer'?'&l='+l:'';j.async=true;j.src= 'https://www.googletagmanager.com/gtm.js?id='+i+dl;f.parentNode.insertBefore(j,f); })(window,document,'script','dataLayer','GTM-P2CVN7S'); window.dataLayer = window.dataLayer || []; function gtag(){dataLayer.push(arguments);} gtag('js', new Date()); gtag('config', 'UA-185275571-1');

Vanish

Opinie klientów

Zamawiamy w sklepie od dawna! Zawsze świetne produkty i super dostawa!

Klient z Allegro

Dziękuję serdecznie za idealne podejście do transakcji i super bezpiecznie zapakowaną przesyłkę!

Klient z Allegro

Po raz kolejny jestem bardzo zadowolona

Klient z Allegro

Lista produktów marki Vanish

Wszystkich produktów: 31
Pokazano 1-24 z 31 pozycji

Vanish to jedna z najpopularniejszych i najbardziej rozpoznawalnych marek na polskim rynku. Specjalizuje się w środkach czystości, preparatach do prania i płukania oraz odplamiaczach i wybielaczach. Produkty marki Vanish działają szybko i niezawodnie.

Marka Vanish należy do brytyjskiej firmy Reckitt Benckiser.

Vanish – czym zajmuje się marka firmy Reckitt Benckiser?

Vanish jest marką środków czyszczących produkowaną przez firmę Reckitt Benckiser pic. W skład marki wchodzi wiele rodzajów płynów, proszków i innych środków do prania. Sama firma Reckitt Benckiser pic jest międzynarodową firmą zajmującą się produkcją oraz promocją dóbr konsumpcyjnych, takich jak artykuły gospodarstwa domowego, leki oraz środki do higieny osobistej. Vanish szampon do prania ręcznego jest przeznaczony do usuwania kurzu i głębokich zabrudzeń na dywanach, tapicerce i wykładzinach, proszek świetnie nadaje się do prania dużych powierzchni dywanów, natomiast pianka doskonale sprawdzi się w przypadku uciążliwych zabrudzeń i plam, które najczęściej powstają w miejscach zwiększonego ruchu, a więc korytarzach, na schodach oraz w przejściach.

Jakie produkty oferuje marka Vanish?

Marka Vanish oferuje szeroką gamę produktów czyszczących, takich jak płyny i proszki do prania, chusteczki zapobiegające farbowaniu, odplamiacze miejscowe, środki do czyszczenia tapicerek i dywanów, środki do Frania firanek oraz środki do usuwania zabrudzeń po zwierzętach. Vanish do dywanów i tapicerki jest dostępny w formie szamponu do prania ręcznego, proszku, pianki, oraz sprayu. Ten ostatni stał się ostatnimi czasy prawdziwym hitem dzięki swojej formule Vanish Oxi Action. Jest to produkt, który pozwala całkowicie wybawić nawet najbardziej uporczywe plamy na tapicerce i dywanach. W przypadku grypy odplamiaczy miejscowych to marka oferuje takie produkty jak Vanish odplamiacz w sprayu, mydełko do odplamiania oraz w żelu. Są to produkty bardzo łatwe w zastosowaniu, które działają bezpośrednio na plamę, natychmiastowo ją usuwając. Co więcej, wnikają one we włókna tkaniny oraz świetnie sprawdzają się w przypadku miejscowego zastosowania. Vanish Gold odplamiacz w żelu szybko i skutecznie pozwala pozbyć się trudnych zabrudzeń – jego skoncentrowana siła usuwa plamy już w 30 sekund. Vanish Gold Powergel to doskonały środek do usuwania wszystkich rodzajów plam, do wszystkich kolorów oraz wszystkich rodzajów tkanin. Vanish odplamiacz spray również oparty jest o formułę Vanish Oxi Action, dzięki której usuwa wszystkie rodzaje plam – od tych najbardziej rzucających się w oczy, aż po te niewidoczne. Natomiast mydełko cechuje się tym, że jest bezpieczne zarówno dla tkanin kolorowych, jak i białych oraz nie zawiera wybielaczy ani substancji o właściwościach ścierających. Płyny i proszki do prania Vanish to szeroka gama produktów opartych o formułę Vanish Oxi Action. Są one przeznaczone zarówno do ubrań kolorowych, jak i białych – w zależności od produktu. Natomiast chusteczki zapobiegające farbowaniu ubrań to środki do prania, które skutecznie wyłapują kolorowe barwniki, zanim osadzą się na pozostałych ubraniach podczas prania. Środki do czyszczenia firanek takie jak płyn do płukania czy proszek do prania firanek Vanish to produkty, które dzięki zawartości aktywnego tlenu skutecznie działają już w 30 st. C., nie zawierają chloru, są bezpieczne dla wszystkich rodzajów firanek oraz nadają im doskonały kształt i kolor.

Filtruj według