(function(w,d,s,l,i){w[l]=w[l]||[];w[l].push({'gtm.start': new Date().getTime(),event:'gtm.js'});var f=d.getElementsByTagName(s)[0], j=d.createElement(s),dl=l!='dataLayer'?'&l='+l:'';j.async=true;j.src= 'https://www.googletagmanager.com/gtm.js?id='+i+dl;f.parentNode.insertBefore(j,f); })(window,document,'script','dataLayer','GTM-P2CVN7S'); window.dataLayer = window.dataLayer || []; function gtag(){dataLayer.push(arguments);} gtag('js', new Date()); gtag('config', 'UA-185275571-1');

Bref

Opinie klientów

Zamawiamy w sklepie od dawna! Zawsze świetne produkty i super dostawa!

Klient z Allegro

Dziękuję serdecznie za idealne podejście do transakcji i super bezpiecznie zapakowaną przesyłkę!

Klient z Allegro

Po raz kolejny jestem bardzo zadowolona

Klient z Allegro

Lista produktów marki Bref

Wszystkich produktów: 36
Pokazano 1-24 z 36 pozycji

Bref

Bref to wiodąca w swojej branży marka i ekspert w dziedzinie higieny. Produkty marki wyróżniają się innowacyjnością i zapewniają higieniczną czystość i świeżość w Twojej toalecie. Asortyment marki to zawieszki, żele oraz płyny do WC oraz uniwersalne środki czystości.

Marka należy do niemieckiego koncernu Henkel, największego producenta środków czystości na świecie.

Historia Bref zaczyna się w 1968 roku, kiedy na rynku pojawiła się pierwsza kostka wykorzystywana do czyszczenia WC. Od tego czasu marka wprowadziła na rynek wiele innych produktów pomagających utrzymać porządek i czystość w mieszkaniu.

Bref – historia marki

Bref istnieje od 1968 roku, kiedy to marka zrewolucjonizowała niemiecki rynek wprowadzając kostkę WC o stożkowym kształcie. Wystarczyło zawiesić ją na brzegu ubikacji, a następnie przed parę tygodni cieszyć się czystością, świeżym zapachem oraz toaletą wolną od niebezpiecznych zarazków i bakterii.

W latach 1975 – 2000 Bref nie ustawał w dążeniu do stworzenia produktów doskonałej jakości, które umożliwiały zaspokojenie jeszcze większego grona konsumentów. To właśnie w tych latach właściciel marki wzbogacił ofertę o kostki toaletowe z dwoma pojemnikami, kostki do spłuczek znane jako WC in Tanks, żele oraz tabletki do toalet.

W 2002 roku Bref wyprodukował innowacyjny środek o działaniu oczyszczającym i odświeżającym. Mowa o Bref Duo-Aktiv, czyli odświeżaczu w płynie do WC wzbogaconym o dwa osobne pojemniki.

Kolejne lata w historii marki również obfitowały w nowe produkty i istotne modyfikacje. W 2010 roku marka Bref wypuściła na rynek całkiem nową kostkę to WC nazwaną Bref Power Aktiv. Zawierała 4 funkcyjną formułę z aktywną pianą. Kostka umożliwiała usuwanie kamienia, ochronę przed występującym brudem i zapewniała maksymalną świeżość. Dodatkowo wszystkie produkty znajdujące się w ofercie zwracały uwagę swoim atrakcyjnym wyglądem i długotrwałym zapachem, co odróżniało je od innych środków czystości dostępnych na rynku.

W roku 2012 miało miejsce wprowadzenie kulek Blue Aktiv zapewniających czystość i świeżość w jednym. Po spłukaniu w toalecie pojawia się niebieska woda, dzięki czemu WC pozostawało czyste również pomiędzy kolejnymi wizytami w toalecie. Rok później oferta marki zwiększyła się o Bref 6X Effect Power Gel. Skoncentrowany skład działał na trudne do umycia plamy, szybko usuwał brud pojawiający się w trakcie regularnego używania toalety, bez problemu czyścił rdzę, osady z kamienia i usuwał nagromadzone we wnętrzu bakterie.

W 2014 powstał kultowy produkt Bref In-Tank, czyli połączenie niebieskiego odświeżającego proszku, który pozostaje w toalecie po spłukaniu oraz aktywnego środka czystości. Środek zdecydowanie zmniejsza ryzyko osadzania się kamienia i brudu, ale na szczególną uwagę zasługuje wytrzymałość produktu (działa nawet do 800 spuszczeń wody).

W 2015 roku, dzięki marce konsumenci mogli poczuć się jak na egzotycznych wakacjach, a to dzięki zastosowaniu aromatycznych zapachów i interesujących kolorów w produktach Bref Power Aktiv Escapes. Cieszyły się one ogromną popularnością.

Niecały rok później na rynku pojawiły się innowacyjne kostki do WC – Bref Power Aktiv. Zapewniały długotrwały i bardziej intensywny zapach (40% wkładu więcej niż poprzednicy) od pierwszego do ostatniego spłukania.

Marka Bref nie poprzestawała w rozwoju, dlatego w 2017 roku na rynku pojawił się innowacyjny produkt – Bref Color Water, który do dnia dzisiejszego cieszy się ogromną popularnością. Wersja lawendowa zmienia kolor wody na fioletowy, a wariant morski na niebieski.

Na uwagę zasługuje przyznana już po raz 8 nagroda Białego Listka CSR Polityki. Właściciel marki Bref prezentuje idee zrównoważonego rozwoju, oznacza to przestrzeganie praw człowieka oraz godne traktowanie zatrudnionych osób, ochronę i dbałość o środowisko, uczciwość biznesową oraz zaangażowanie społeczne.

W ciągu ostatniego roku marka przygotowała interesujący projekt Świat Młodych Baczy, który powstał z myślą o uczniach szkół podstawowych. Głównym celem jest rozbudzenie w młodych ludziach chęci poznawania świata i poznawania mechanizmów, które warunkują otaczającą rzeczywistość, co ułatwia wybór właściwej drogi w przyszłości.

Jak działają produkty Bref?

Na dzień dzisiejszy produkty marki Bref dostępne są już w ponad 50 krajach na całym świecie. Ułatwiają utrzymanie czystości toalety oraz zapewniają bardzo atrakcyjne zapach w łazience, który utrzymuje się przez długi czas.

Produkty Bref pozwalają na usunięcie nawet 99,9% bakterii występujących w WC. Skuteczność środków jest uwarunkowana zastosowaniem kwasu solnego oraz unikatowej technologii. Wspomniany kwas odpowiada za higieniczne czyszczenie, a odpowiednia formuła sprawia, że trudne warunki nie wpływają na jakość pracy środków. Kostki odświeżające posiada od dwóch do czterech pojemników wypełnionych skoncentrowanym zapachem, płynem czyszczącym oraz aktywną pianą. System Wzmocnionego Zapachu sprawia, że toaleta jest wolna od zarazków, a cała łazienka pachnie świeżo i atrakcyjnie. Środki działają od pierwszego do ostatniego spłukania.

Część produktów marki Bref zawiera kwas mrówkowy, który należy wykorzystywać przede wszystkim w trakcie pozbywania się trudnego do usunięcia brudu. Środki nie tylko usuwają zabrudzenia i kamień, ale jednocześnie zapobiegają jego ponownemu wytworzeniu, dzięki czemu WC pozostaje czyste na jeszcze dłużej.

Filtruj według