(function(w,d,s,l,i){w[l]=w[l]||[];w[l].push({'gtm.start': new Date().getTime(),event:'gtm.js'});var f=d.getElementsByTagName(s)[0], j=d.createElement(s),dl=l!='dataLayer'?'&l='+l:'';j.async=true;j.src= 'https://www.googletagmanager.com/gtm.js?id='+i+dl;f.parentNode.insertBefore(j,f); })(window,document,'script','dataLayer','GTM-P2CVN7S'); window.dataLayer = window.dataLayer || []; function gtag(){dataLayer.push(arguments);} gtag('js', new Date()); gtag('config', 'UA-185275571-1');

Fairy

Opinie klientów

Zamawiamy w sklepie od dawna! Zawsze świetne produkty i super dostawa!

Klient z Allegro

Dziękuję serdecznie za idealne podejście do transakcji i super bezpiecznie zapakowaną przesyłkę!

Klient z Allegro

Po raz kolejny jestem bardzo zadowolona

Klient z Allegro

Lista produktów marki Fairy

Wszystkich produktów: 19
Pokazano 1-19 z 19 pozycji

Fairy to marka środków do zmywania naczyń i zmywarek produkowanych przez Procter & Gamble. Produkty marki znane są ze swojej wydajności, skuteczności i szybkości działania.

Fairy jest marką płynu do mycia naczyń oraz kapsułek i tabletek do zmywarek produkowanych przez Protecter & Gamble

Fairy tabletki do zmywarki – specyfikacja produktu

Kapsułki do zmywarki Fairy skutecznie usuwają zabrudzenia już za pierwszym zastosowaniem, a ich formuła rozpuszcza nawet najbardziej trudne tłuste zabrudzenia, dzięki czemu naczynia stają się czyste i lśniące. Tabletki do zmywarki Fairy mają moc czyszczenia, która zapewnia, iż możliwe jest gotowanie tego, co się chce, bez obaw o stan naczyń czy zmywarki. A wszystko dzięki temu, że kapsułki do zmywarki Fairy czyszczą zarówno naczynia, jak i tłuszcz z filtra zmywarki. Płynna formuła kapsułki rozpuszcza się o wiele szybciej niż inne tabletki prasowane, dzięki czemu o wiele szybciej zaczyna działać. Co więcej, Fairy kapsułki do zmywarki są proste w zastosowaniu – wystarczy umieścić kapsułkę w zmywarce. Kapsułki są od razu gotowe do użycia, ponieważ nie mają dodatkowego opakowania. Głównymi właściwości, jakie mają tabletki do zmywarki Fairy, to:

  • Ochrona szkła i srebra;
  • Wspomaganie płukania naczyń i funkcja soli;
  • Sprawiają, że zmywarka pachnie świeżością i jest czysta;
  • Czyszczą nawet tłuszcz z filtra;
  • Pomagają zapobiegać odkładaniu się tłuszczu w systemie odprowadzającym wodę, na ramieniu natryskowym i filtrach;
  • Są specjalnie opracowane i testowane do użycia we wszystkich zmywarkach wiodących firm.

Kapsułki do zmywarek Fairy są produktem kompleksowym, w związku z czym nie są potrzebne inne preparaty. Jedna tabletka zawiera:

  • Płyn niebieski – funkcja efektywnego nabłyszczania i płukania, funkcja soli, formuła zapewniająca metaliczny połysk, system ochrony szkła.
  • Płyn granatowy – system oczyszczania i odtłuszczania zmywarki, przeciwdziała osadzaniu się tłuszczu w rurach odpływowych, systemach natryskowych i filtrach.
  • Płyn zielony – eliminuje wszelkie nieprzyjemne zapachy bez konieczności stosowania dodatkowego zapachu do zmywarki w postaci zawieszki, pozostawia przy tym świeży zapach.

Jedna kapsułka Fairy Platinum zapewnia jedno mycie. Wystarczy włożyć ją do szufladki dozownika i zamknąć szufladkę. Produkt powinien być zawsze trzymany suchymi dłońmi. Nie wolno ani rozpakowywać, ani przebijać kapsułki. Zaleca się zawsze zamknąć szczelnie torebkę Fairy Platinum po każdym użyciu.

Płyn do naczyń Fairy Platinum – specyfikacja produktu

Płyn do mycia naczyń Fairy Platinum - jest to środek czyszczący, który zapewnia największą moc czyszczenia i potrójne działanie w walce z trudnym do usunięcia tłuszczem. Potrójne działanie Fairy to długo utrzymująca się piana oraz charakterystyczne dla namaczania działanie, które szybko rozpuszcza resztki jedzenia pozostawione na naczyniach. Jest to idealny środek do usuwania uporczywych zabrudzeń i przypalonego tłuszczu. Płyn Fairy Platinum zapewnia przyjemny zapach, który unosi się nad zlewem w trakcie zmywania. Przy zastosowaniu wystarczy wlać jedną kroplę lub więcej w zależności od stopnia zabrudzenia. Aby pomóc przeciwdziałać rozmnażaniu się bakterii na gąbce do mycia, należy wypłukać ją od razu po zmywaniu, spryskać 1-2 razy płynem i ścisnąć, aby rozprowadzić płyn.

Filtruj według