(function(w,d,s,l,i){w[l]=w[l]||[];w[l].push({'gtm.start': new Date().getTime(),event:'gtm.js'});var f=d.getElementsByTagName(s)[0], j=d.createElement(s),dl=l!='dataLayer'?'&l='+l:'';j.async=true;j.src= 'https://www.googletagmanager.com/gtm.js?id='+i+dl;f.parentNode.insertBefore(j,f); })(window,document,'script','dataLayer','GTM-P2CVN7S'); window.dataLayer = window.dataLayer || []; function gtag(){dataLayer.push(arguments);} gtag('js', new Date()); gtag('config', 'UA-185275571-1');

Fabuloso

Opinie klientów

Zamawiamy w sklepie od dawna! Zawsze świetne produkty i super dostawa!

Klient z Allegro

Dziękuję serdecznie za idealne podejście do transakcji i super bezpiecznie zapakowaną przesyłkę!

Klient z Allegro

Po raz kolejny jestem bardzo zadowolona

Klient z Allegro

Lista produktów marki Fabuloso

Wszystkich produktów: 5
Pokazano 1-5 z 5 pozycji

Fabuloso

Fabuloso istnieje na rynku od przeszło 40 lat i w tym czasie zyskała fanów na całym świecie. Historia zaczyna się w Wenezueli, a kilkadziesiąt lat później produkty marki można nabyć w niemalże całej Europie.

Fabuloso – historia marki

Fabuloso powstało w 1980 roku w Wenecji, gdzie zapach odgrywał szczególnie ważną rolę w życiu ludzi. Marka zmieniła całą historię środków czystości, które przed pojawieniem się produktów firmy nie miały żadnego zapachu albo wręcz odstraszały swoją intensywnie chemiczną wonią. Dzięki Fabuloso kobiety mogły dbać o dom jeszcze lepiej, a nienaganna czystość  łączyła się z pięknym zapachem. Panowie wracali po pracy i mogli się cieszyć nie tylko czystym domem, ale także kojącym zmysły aromatem.

W roku 1983 nastąpił kolejny ważny krok w historii marki, a mianowicie przeniesienie się Fabuloso do Meksyku. Od tego czasu żaden Latynos nie wyobrażał sobie domu pachnącego inaczej niż pola lawendy, orzeźwiający zapach oceanu albo nuty egzotycznych kwiatów. Marka zapewniała nienaganną czystość i brak bakterii w połączeniu z orzeźwiającym i niezwykle przyjemnym zapachem. Każdy z tych czynników sprawił, że Fabuloso stał się ulubionym produktem zarówno pań, jak i panów domu. Marka cały czas zaskakiwała klientów, oferując coraz to ciekawsze połączenia i aromaty – za przykład można podać raj w oceanie, lawendę czy słodką i orzeźwiającą marakuję.

Od 1996 roku środki chemiczne Fabuloso znalazły się w ofercie sklepów w Stanach Zjednoczonych. To czas prężnego rozwoju firmy, kiedy klienci nie mogli się oprzeć kolorowym butelkom środków czystości, które zwracały uwagę nie tylko opakowaniem, ale przede wszystkim intensywnym zapachem, który utrzymywał się przez wiele godzin.

Na dzień dzisiejszy Fabuloso to jedna z marek Colgate. Przejście pod skrzydła popularnego na całym świecie właściciela przyczyniło się do poszerzenia zasięgu poza obszar Ameryki Północnej i Południowej. Dzisiaj produkty Fabuloso znajdują się zarówno w sklepach stacjonarnych, jak i internetowych całej Europy.

Fabuloso – produkty, działanie i ważne składnik

Dbanie o porządek w miejscu zamieszkania jest o wiele przyjemniejsze i szybsze od momentu, kiedy na rynku pojawiły się środki czystości Fabuloso. Sukces marki jest uwarunkowany wykorzystaniem najlepszych składników w odpowiednich proporcjach i pięknym zapachem, który utrzymuje się przez długi czas. Produkty wyróżniają się na tle innych środków chemicznych dostępnych na rynku. Szybko i bez większego wysiłku usuwają kamień wapienny, plamy, zaschnięty tłuszcz oraz nieprzyjemny zapach. Fabuloso pomaga dbać o każde pomieszczenie oraz noszone przez Ciebie tkaniny i robi to w najlepszym stylu.

Na szczególną uwagę zasługują produkty z serii Complete, które zostały wzbogacone o aktywne składniki przeznaczone do jeszcze dokładniejszego i głębszego oczyszczania. To wszystko w połączeniu z atrakcyjnym zapachem, który przypomina o wakacjach w ciepłych krajach, ulubionych owocach oraz świeżości towarzyszącej wiosennemu porankowi.

Dostępne płyny do płukania Fabuloso charakteryzują się skoncentrowaną formułą, dzięki czemu jeden litr produktu wystarczy na co najmniej 40 płukań. Sukces marki jest uwarunkowany korzystaniem z najlepszej jakości składników i sprawdzonych mikrogranulek, które wnikają w głąb tkaniny, zapewniając im nienaganny zapach i atrakcyjny wygląd.

Asortyment marki jest bezpieczny dla skóry, gdyż produkty powstają zarówno z myślą o dzieciach, jak i starszych użytkownikach. Ryzyko wystąpienia alergii i podrażnień skóry jest naprawdę niewielkie. Marka dba również o środowisko i stara się maksymalnie zredukować produkcję odpadów.