(function(w,d,s,l,i){w[l]=w[l]||[];w[l].push({'gtm.start': new Date().getTime(),event:'gtm.js'});var f=d.getElementsByTagName(s)[0], j=d.createElement(s),dl=l!='dataLayer'?'&l='+l:'';j.async=true;j.src= 'https://www.googletagmanager.com/gtm.js?id='+i+dl;f.parentNode.insertBefore(j,f); })(window,document,'script','dataLayer','GTM-P2CVN7S'); window.dataLayer = window.dataLayer || []; function gtag(){dataLayer.push(arguments);} gtag('js', new Date()); gtag('config', 'UA-185275571-1');

Dr. Beckmann

Opinie klientów

Zamawiamy w sklepie od dawna! Zawsze świetne produkty i super dostawa!

Klient z Allegro

Dziękuję serdecznie za idealne podejście do transakcji i super bezpiecznie zapakowaną przesyłkę!

Klient z Allegro

Po raz kolejny jestem bardzo zadowolona

Klient z Allegro

Lista produktów marki Dr. Beckmann

Wszystkich produktów: 60
Pokazano 1-24 z 60 pozycji

Dr Beckmann

Każdy, kto chce usunąć plamę, powinien skorzystać ze skutecznych, wysokiej jakości, profesjonalnych, specjalistycznych produktów do czyszczenia marki Dr Beckmann. Produkty tego producenta są skuteczne w przypadku zwalczania plamy czerwonego wina na obrusie, przypalonego tłuszczu w piekarniku, a nawet poszarzałej bluzki po wyjęciu z pralki. Specjaliści Dr Beckmann zadbali o to, aby ich produkty poradziły sobie z powyższymi problemami bez większych trudności. Trwale i precyzyjnie rozwiążą problemy związane z praniem i sprzątaniem – lepiej niż jakikolwiek inny środek o zastosowaniu uniwersalnym.

Dr Beckmann – specyfika produktów

Marka Beckmann uważa jakość za najważniejsze przykazanie czystości. Gdy plama znika, a sprzęt kuchenny świeci czystością, można na własne oczy zaobserwować jakość marki dr Beckmann. Ciągły rozwój, nieustanne usprawnienia istniejących produktów oraz wprowadzenie innowacji stanowią potwierdzenie celu marki, którym jest właśnie wprowadzenie na rynek jedynie najlepszych środków czyszczących i piorących – produktów, którym można zaufać. A wszystko w związku z tym, iż wykazują najskuteczniejsze działanie, a jednocześnie są tworzone w rodzinnej firmie przez ludzi i dla ludzi oraz produkowane w sposób przyjazny dla środowiska.

Co więcej, produkty do czyszczenia marki Dr Beckmann usuwają zaschnięty brud oraz przykre zapachy z pralek, lodówek, zmywarek, ekspresów do kawy i zmywarek. Ich regularne stosowanie konserwuje urządzenia domowe i pozwala na ich dłuższe użytkowanie.

Historia marki Dr Beckmann

Historia firmy delta pro natura, a więc również marki Dr Beckmann rozpoczęła się w 1934 r. w pewnej berlińskiej aptece. Sukces następuje szybko w mieście Neu-Isenburg na początku lat 70-tych. Kolejno:

 • W 1971 roku wraz z przyjęciem Odplamiaczy Precyzyjnych marka pozycjonuje się w obszarze środków do czyszczenia i prania.
 • W 1972 roku pierwsze Odplamiacze Precyzyjne zapewniają czystość w niemieckich gospodarstwach domowych.
 • W 1976 roku Heiner Beckmann wchodzi do zarządu firmy jako przedstawiciel trzeciej generacji właścicieli.
 • W 1980 roku rozpoczęto transmitować pierwsze reklamy Odplamiaczy w telewizji.
 • W 1984 roku fosforany wychodzą z łask jako składnik środków piorących. Swoją dominację rozpoczyna sól do odplamiania Dr Beckmann jako najlepsze rozwiązanie problemu niskiej skuteczności środków piorących i zszarzałej W tym roku marka przyjmuje nazwę Dr. Beckmann.
 • W 1985 roku Odplamiacze Precyzyjne oraz sól do odplamiania Dr Deckmann podbijają Europę. Obecnie marka stanowi symbol czystości i porządku w 80 krajach świata.
 • W 1986 roku Odplamiacze Precyzyjne, odbarwiacze i sól do odplamiania, a nieco później również środki przygotowujące do prania otrzymują wspólne logo dr Beckmann.
 • W 1991 na rynek wprowadzone zostały pierwsze środki do czyszczenia domu.
 • W 1995 roku nadszedł czas na kolejny przełomowy krok, w którym Dr Beckmann prezentuje aktywny żel do piekarników, który potwierdza zdolności innowacyjne firmy, ponieważ jest to środek czyszczący do piekarników niezawierający aerozolu. W międzyczasie kompetencje firmy Dr. Beckmann w dziedzinie czystości zostały wielokrotnie potwierdzone wraz z wprowadzeniem środków do czyszczenia stali szlachetnej, ceramiki i uniwersalnej pasty czyszczącej, jak również specjalistycznych środków do czyszczenia sprzętu domowego.
 • W 2001 roku z dynamicznym rozwojem firma przenosi siedzibę do Egelsbach, gdzie ster pozostaje w rękach dotychczasowych prezesów Gerharda Kraussa i Heinera Beckmanna.
 • W 2005 roku Dr. Beckmann osiąga kolejny sukces, tym razem w dziedzinie prania, wraz z wprowadzeniem chusteczek wspomagających usuwanie brudu i wyłapujących kolor. Hasło zostało promowane jako „beztroskie pranie bez odbarwień”.
 • W 2010 roku powstaje nowe motto „Czystość? Tylko Perfekcyjna!”, która wpisuje się w filozofię marki Dr. Beckmann.
 • W 2011 roku Odplamiacze precyzyjne obchodzą 40 urodziny, a cała Europa składa gratulację.
 • W 2013 roku Dr. Beckmann po raz trzeci zostaje wyróżnionym nagrodą dla „Najlepszej Marki” w branży spożywczej. Rodzinne przedsiębiorstwo także zaznacza swoją obecność w konkursie Nagroda kraju związkowego Hesji w dziedzinie eksportu, w którym marka Dr Beckmann zostaje odznaczona wyróżnieniem w kategorii „innowacyjne strategie eksportu”.
 • W 2019 roku Odplamiacze precyzyjne prezentują się w nowej odsłonie. A to wszystko za pomocą nowego projektu opakowań, które nadają produktom Dr Beckmann bardziej nowoczesnego, odmłodzonego wyglądu.
Filtruj według