(function(w,d,s,l,i){w[l]=w[l]||[];w[l].push({'gtm.start': new Date().getTime(),event:'gtm.js'});var f=d.getElementsByTagName(s)[0], j=d.createElement(s),dl=l!='dataLayer'?'&l='+l:'';j.async=true;j.src= 'https://www.googletagmanager.com/gtm.js?id='+i+dl;f.parentNode.insertBefore(j,f); })(window,document,'script','dataLayer','GTM-P2CVN7S'); window.dataLayer = window.dataLayer || []; function gtag(){dataLayer.push(arguments);} gtag('js', new Date()); gtag('config', 'UA-185275571-1');

Brait

Opinie klientów

Zamawiamy w sklepie od dawna! Zawsze świetne produkty i super dostawa!

Klient z Allegro

Dziękuję serdecznie za idealne podejście do transakcji i super bezpiecznie zapakowaną przesyłkę!

Klient z Allegro

Po raz kolejny jestem bardzo zadowolona

Klient z Allegro

Lista produktów marki Brait

Wszystkich produktów: 24
Pokazano 1-24 z 24 pozycji

Brait, czyli magia zapachów do każdego wnętrza

Czyste i pachnące wnętrze to marzenie każdej pani domu. Jednak wiele czynników może zburzyć te marzenia. Chodzi przede wszystkim o zwierzęta domowe, przygotowywanie aromatycznych potraw i inne elementy wpływające na warunki życia. Jednak marka Brait przychodzi z pomocą wszystkim, dla których zapach odgrywa istotną rolę.

Brait – co to za marka?

Marka Brait, której producentem jest Dramers S.A. może pochwalić się wieloma sukcesami na rynku, mimo stosunkowo krótkiej, bo jedynie 20letniej historii. W ofercie znajdują się najwyższej jakości produkty chemiczne, które zapewniają bardzo przyjemny zapach w każdym pomieszczeniu w domu, albo mieszkaniu. Od momentu pojawienia się w sklepach, Brait zyskał zaufanie klientów, jednocześnie ich grono cały czas ulega zwiększeniu. Skuteczność jest uwarunkowana przede wszystkim jakością oraz skutecznością. Produkty bazują na sprawdzonych recepturach, dzięki którym zapachy utrzymują się długo, są przyjemne i przede wszystkim nie zaburzają normalnego funkcjonowania, a jedynie poprawiają komfort życia. Brait to marka, którą można spotkać niemalże w 50 państwach, a same produkty nabywa się zarówno w sieciach handlowych, jak i zamawia w handlu tradycyjnym. Słyną one przede wszystkim z niezwykłych i oryginalnych zapachów, które doskonale komponują się z domowym zaciszem i jednocześnie zapewniają upragnioną przez pana oraz panią domu harmonię. Warto wiedzieć, co znajduje się w ofercie marki Brait, żeby wybierać optymalne środki i cieszyć się ze wszystkich cennych właściwości.

Jakie produkty Brait zasługują na szczególną uwagę?

Producentem marki Brait jest Dramer S.A. – znany na całym świecie producent chemii, który słynie przede wszystkim z doskonałej jakości oraz cennych właściwości oferowanych środków. Fani na całym świecie wskazują na największą zaletę produktów – atrakcyjny wygląd. Odświeżacze powietrza odpowiadają nie tylko za świeżość, ale przede wszystkim używa się ich do dekoracji wnętrz. Wystarczy dobrać właściwy kolor, który idealnie dopasuje się do pokoju i atrakcyjny efekt zapewniony. Odświeżacze zadbają przede wszystkim o długotrwałą i głęboką świeżość, która pozwoli przenieść domowników na łąkę, nad morze, albo w góry. Zapach dobiera się do nastroju oraz okazji, gdyż może być romantycznie i zmysłowo, albo pobudzająco i delikatnie – wszystko zależy od pokoju, w którym umieszcza się zapach i cech, na które zwraca się największą uwagę. Brait zapewnia najlepszą jakość oraz doskonale przygotowane produkty, dzięki czemu zapach jest na tyle intensywny, że można go czuć od pierwszych momentów wejścia do domu, czy mieszkania, ale jednocześnie nie powoduje dyskomfortu.

Marka zapewnia także produkty przeznaczone do czyszczenia różnorodnych powierzchni, dzięki czemu miejsce zamieszkania nie tylko pachnie atrakcyjnie, ale również jest wolne od kurzu, zarazków i brudu. Środki do czystości służą do czyszczenia sprzętów wykorzystywanych w domu, nadają blasku metalowi oraz czyszczą powierzchnie drewniane, szklane i tworzywa sztuczne.

Inna część produktów powstała z myślą o ułatwieniu czyszczenia trudnych powierzchni, na których występują zaschnięte plamy, zacieki oraz osady. Chodzi przede wszystkim o kuchnię oraz łazienkę, dla których stworzono dedykowane produkty wykorzystujące specjalną formułę Protect System.

Reasumując Brait skupia się zarówno na doskonałym składzie i wykorzystaniu najlepszych składników oraz esencji, ale także nie zapomina o estetyce. Wszystkie odświeżacze prezentują się bardzo atrakcyjnie, a produkty wykorzystywane do dbania o czystość szybko i sprawnie radzą sobie ze wszystkimi zabrudzeniami. Dobór aromatów sprawia, że niewielkim kosztem można przenieść się do całkiem innego rejonu świata, gdzie słońce i szum morza poprawiają nastrój i pozwalają rozkoszować się każdą chwilą.

Filtruj według