(function(w,d,s,l,i){w[l]=w[l]||[];w[l].push({'gtm.start': new Date().getTime(),event:'gtm.js'});var f=d.getElementsByTagName(s)[0], j=d.createElement(s),dl=l!='dataLayer'?'&l='+l:'';j.async=true;j.src= 'https://www.googletagmanager.com/gtm.js?id='+i+dl;f.parentNode.insertBefore(j,f); })(window,document,'script','dataLayer','GTM-P2CVN7S'); window.dataLayer = window.dataLayer || []; function gtag(){dataLayer.push(arguments);} gtag('js', new Date()); gtag('config', 'UA-185275571-1');
Opinie klientów

Zamawiamy w sklepie od dawna! Zawsze świetne produkty i super dostawa!

Klient z Allegro

Dziękuję serdecznie za idealne podejście do transakcji i super bezpiecznie zapakowaną przesyłkę!

Klient z Allegro

Po raz kolejny jestem bardzo zadowolona

Klient z Allegro

Lista produktów marki Abrazo

Wszystkich produktów: 3
Pokazano 1-3 z 3 pozycji

Abrazo – produkty używane do dbania o czystość naczyń

Producenci środków soczystości muszą sprostać wielu wymaganiom. Przede wszystkim sprawiają, że z czyszczonej powierzchni usunięte zostają wszystkie bakterie, zarazki oraz inne zanieczyszczenia. Szybkie działania i efektywność to dodatkowe zalety.

Abrazo – co warto wiedzieć o marce?

Abrazo to niemiecka marka zajmująca się produkcją środków czystości używanych przede wszystkim w kuchennym zaciszu. Wszystkie produkty słyną z wysokiej jakości, dzięki czemu doskonale radzą sobie z usuwaniem najbardziej zaawansowanych zabrudzeń. Dzięki producentowi środków czystości można zapomnieć o wielogodzinnym czyszczeniu powierzchni, skraca to czas sprzątania i przynosi o wiele korzystniejsze efekty.

Abrazo słynie przede wszystkim ze zmywaków uniwersalnych, które zyskały popularność na całym świecie. Do ich produkcji używa się wełny stalowej, dzięki czemu umożliwiają pozbywanie się nawet najtrwalszych zabrudzeń (bez zarysowania powierzchni). To doskonała metoda usuwania tłustych zanieczyszczeń, które znajdują się na płytach ceramicznych, albo indukcyjnych (zmywaki nie rysują powierzchni i szybko zmagają się z nagromadzonym brudem), patelniach oraz garnkach, a także we wnętrzu piekarników. Przy ich pomocy można wyczyścić nawet zlew, czy kominek. Przed przystąpieniem do mycia należy zmoczyć zmywak, dzięki czemu działanie środków czyszczących jeszcze się wzmocni. Używa się ich tak długo, aż wspomniany środek nie zużyje się całkowicie – w takiej sytuacji należy skorzystać z nowego czyścika.

Abrazo – co można znaleźć w ofercie?

Abrazo to produkty ułatwiające czyszczenie zabrudzonych, zaschniętych i stłuszczonych powierzchni w kuchni, łazience oraz różnych pokojach. Wszystkie oferowane przez producenta czyściki można używać wielokrotnie, gdyż zużywają się powoli, a aktywny środek znajdujący się w środku uwalnia się stopniowo. Zmywaki zapewniają takie samo działanie, jak skrobak do szkła, jednak ryzyko porysowania powierzchni jest niewielkie. Nie pojawiają się zadrapania, a pierwsze efekty widać już po upływie kilku sekund. Produkty marki Abrazo nie wymagają uporczywego szorowania powierzchni, gdyż sprawdzona formuła oraz wykorzystana wełna stalowa stanowią doskonałe połączenie. Czyści się nimi naczynia używane w kuchni, piekarniki, kuchenki mikrofalowe, płyty indukcyjne oraz klasyczne kuchenki. Po umyciu zaschniętego brudu należy wytrzeć powierzchnię przy pomocy miękkiej szmatki, dzięki czemu powierzchnia jest nie tylko czysta, ale również błyszcząca. Atrakcyjny wygląd wiąże się z minimalnym wysiłkiem i wielokrotnym używaniem czyścika (pod warunkiem, że nie będzie płukany pod bieżącą wodą, a pozostawiona na powierzchni pianka wchłonie się ponownie).

Abrazo oferuje sprawdzone i skuteczne zmywaki, jednak mimo wszystko warto je skontrolować przed rozpoczęciem czyszczenia całej powierzchni. Idealnie nadają się do czyszczenia rusztu grillowego, który posiada trudne do umycia zabrudzenia, przypalony tłuszcz oraz resztki jedzenia. Dodatkowo sprawdza się do czyszczenia garnków, piekarników, zlewozmywaków oraz blach do pieczenia. Używa się ich tak długo, aż środek czystości nie skończy się.

Marka Abrazo cieszy się dużą popularnością w całej Europie – to wszystko, dzięki dobrej jakości oraz zastosowaniu doskonałych środków czyszczących, które ułatwiają prace domowe i zachowanie czystości.