(function(w,d,s,l,i){w[l]=w[l]||[];w[l].push({'gtm.start': new Date().getTime(),event:'gtm.js'});var f=d.getElementsByTagName(s)[0], j=d.createElement(s),dl=l!='dataLayer'?'&l='+l:'';j.async=true;j.src= 'https://www.googletagmanager.com/gtm.js?id='+i+dl;f.parentNode.insertBefore(j,f); })(window,document,'script','dataLayer','GTM-P2CVN7S'); window.dataLayer = window.dataLayer || []; function gtag(){dataLayer.push(arguments);} gtag('js', new Date()); gtag('config', 'UA-185275571-1');

Astonish

Opinie klientów

Zamawiamy w sklepie od dawna! Zawsze świetne produkty i super dostawa!

Klient z Allegro

Dziękuję serdecznie za idealne podejście do transakcji i super bezpiecznie zapakowaną przesyłkę!

Klient z Allegro

Po raz kolejny jestem bardzo zadowolona

Klient z Allegro

Lista produktów marki Astonish

Wszystkich produktów: 32
Pokazano 1-24 z 32 pozycji

Astonish – środki wykorzystywane do najtrudniejszych plam

Astonish to marka, która od pierwszych chwil na rynku cieszy się sporą popularnością. W ofercie znajdują się produkty przeznaczone do pielęgnacji łazienek, samochodów oraz usuwania trudnych do wyczyszczenia plam.

Astonish – co warto wiedzieć na temat marki?

Astonish pochodzi z Wielkiej Brytanii i na rynku istnieje już przeszło 40 lat. Z każdym rokiem przybywa produktów w ofercie marki, jednak każdy z nich posiada sprawdzony skład, dobrze dobrane składniki i jednocześnie zapewnia skuteczne działanie. Środki czystości zyskały sporą popularność w Anglii, a na dzień dzisiejszy można je znaleźć w sklepach na całym świecie. Produkcja odbywa się w West Yorkshire, a używane produkty gwarantują przede wszystkim skuteczność i bezpieczeństwo użytkowania. Potrafią sprostać nawet największym wymaganiom.  Astonish tworzy swoje produkty zgodnie z zasadami ochrony środowiska, w trosce o zwierzęta oraz rośliny. Dlatego oferowane środki spełniają wszystkie normy bezpieczeństwa i są dostępne nawet dla najmłodszych użytkowników. W ofercie można znaleźć odplamiacze, środki o działaniu dezynfekującym, mleczka czyszczące, płyny do podłóg i wiele innych. Astonish oferuje swoje produkty w opakowaniach różnej wielkości, dzięki czemu każdy użytkownik znajdzie coś dla siebie. Wykozystuje środki są skuteczne i bezpieczne, dlatego używa się ich do zachowania czystości w kuchni, łazience oraz innych pomieszczeniach.

Jakie produkty znajdują się w ofercie Astonish?

Astonish oferuje bezpieczne produkty – to podstawowy wyznacznik marki, który docenia wielu użytkowników i jednocześnie zwiększa popularność oferowanych produktów. Różne wielkości opakowań i spory wybór wśród środków używanych do czyszczenia różnorodnych powierzchni sprawia, że każdy znajdzie coś dla siebie. Produkty działają szybko, używa się ich zarówno w kuchni, łazience, jak i salonie oraz innych pokojach. Astonish doskonale radzi sobie z brudem, kurzem, rdzą oraz kamieniem.

Oferta marki Astonish to także środki używane do skórzanej tapicerki, które niosą za sobą wiele korzyści. Wykorzystuje się je do czyszczenia tapicerki w domu oraz samochodzie, co sprawia, że skóra wygląda bardzo atrakcyjnie i jednocześnie zmniejsza się ryzyko wystąpienia uszkodzeń i oznak zużycia. Sam sposób używania nie dostarcza większych problemów – wystarczy rozpylić produkt i wytrzeć powierzchnię wilgotną ścierką. Następnie przy pomocy papierowego ręcznika osusza się całą powierzchnię.

Astonish oferuje tabletki do zmywarek, które słyną głównie z szybkości działania i bardzo dobrych efektów. Dokładnie przemyślana receptura sprawia, że brud rozpuszcza się i naczynia zyskują nienaganny wygląd oraz atrakcyjny błysk. Dodatkowo zastosowano sól ochronną, dzięki czemu wysoka temperatura nie wpływa niekorzystnie na ich wygląd oraz kondycję. Tabletki Astonish zapewniają doskonałe efekty w trakcie mycia, a środek ułatwiający płukanie sprawia, że naczynia prezentują się nienagannie i są wolne od osadu. Dzięki produktowi odbywa się ochrona sztućców oraz szkła, a użytkownicy mogą cieszyć się przyjemnym i orzeźwiającym zapachem cytryn. Na uwagę zasługuje brak szkodliwych fosforanów.

Kolejny produkt warty uwagi to odplamiacza, który posiada aktywny tlen. Środek nabywa się w formie proszku, dzięki czemu można usunąć nawet najtrudniejsze plamy. Zalicza się do nich zaschnięte wino, kawę, trawę oraz krew. To produkt przyjazdy nie tylko naturze, ale także skórze człowieka.