(function(w,d,s,l,i){w[l]=w[l]||[];w[l].push({'gtm.start': new Date().getTime(),event:'gtm.js'});var f=d.getElementsByTagName(s)[0], j=d.createElement(s),dl=l!='dataLayer'?'&l='+l:'';j.async=true;j.src= 'https://www.googletagmanager.com/gtm.js?id='+i+dl;f.parentNode.insertBefore(j,f); })(window,document,'script','dataLayer','GTM-P2CVN7S'); window.dataLayer = window.dataLayer || []; function gtag(){dataLayer.push(arguments);} gtag('js', new Date()); gtag('config', 'UA-185275571-1');

Astonish

Opinie klientów

Zamawiamy w sklepie od dawna! Zawsze świetne produkty i super dostawa!

Klient z Allegro

Dziękuję serdecznie za idealne podejście do transakcji i super bezpiecznie zapakowaną przesyłkę!

Klient z Allegro

Po raz kolejny jestem bardzo zadowolona

Klient z Allegro

Lista produktów marki Astonish

Wszystkich produktów: 20
Pokazano 1-20 z 20 pozycji

Astonish – środki wykorzystywane do najtrudniejszych plam

Astonish to marka, która od pierwszych chwil na rynku cieszy się sporą popularnością. W ofercie znajdują się produkty przeznaczone do pielęgnacji łazienek, samochodów oraz usuwania trudnych do wyczyszczenia plam.

Astonish – co warto wiedzieć na temat marki?

Astonish pochodzi z Wielkiej Brytanii i na rynku istnieje już przeszło 40 lat. Z każdym rokiem przybywa produktów w ofercie marki, jednak każdy z nich posiada sprawdzony skład, dobrze dobrane składniki i jednocześnie zapewnia skuteczne działanie. Środki czystości zyskały sporą popularność w Anglii, a na dzień dzisiejszy można je znaleźć w sklepach na całym świecie. Produkcja odbywa się w West Yorkshire, a używane produkty gwarantują przede wszystkim skuteczność i bezpieczeństwo użytkowania. Potrafią sprostać nawet największym wymaganiom.  Astonish tworzy swoje produkty zgodnie z zasadami ochrony środowiska, w trosce o zwierzęta oraz rośliny. Dlatego oferowane środki spełniają wszystkie normy bezpieczeństwa i są dostępne nawet dla najmłodszych użytkowników. W ofercie można znaleźć odplamiacze, środki o działaniu dezynfekującym, mleczka czyszczące, płyny do podłóg i wiele innych. Astonish oferuje swoje produkty w opakowaniach różnej wielkości, dzięki czemu każdy użytkownik znajdzie coś dla siebie. Wykozystuje środki są skuteczne i bezpieczne, dlatego używa się ich do zachowania czystości w kuchni, łazience oraz innych pomieszczeniach.

Jakie produkty znajdują się w ofercie Astonish?

Astonish oferuje bezpieczne produkty – to podstawowy wyznacznik marki, który docenia wielu użytkowników i jednocześnie zwiększa popularność oferowanych produktów. Różne wielkości opakowań i spory wybór wśród środków używanych do czyszczenia różnorodnych powierzchni sprawia, że każdy znajdzie coś dla siebie. Produkty działają szybko, używa się ich zarówno w kuchni, łazience, jak i salonie oraz innych pokojach. Astonish doskonale radzi sobie z brudem, kurzem, rdzą oraz kamieniem.

Oferta marki Astonish to także środki używane do skórzanej tapicerki, które niosą za sobą wiele korzyści. Wykorzystuje się je do czyszczenia tapicerki w domu oraz samochodzie, co sprawia, że skóra wygląda bardzo atrakcyjnie i jednocześnie zmniejsza się ryzyko wystąpienia uszkodzeń i oznak zużycia. Sam sposób używania nie dostarcza większych problemów – wystarczy rozpylić produkt i wytrzeć powierzchnię wilgotną ścierką. Następnie przy pomocy papierowego ręcznika osusza się całą powierzchnię.

Astonish oferuje tabletki do zmywarek, które słyną głównie z szybkości działania i bardzo dobrych efektów. Dokładnie przemyślana receptura sprawia, że brud rozpuszcza się i naczynia zyskują nienaganny wygląd oraz atrakcyjny błysk. Dodatkowo zastosowano sól ochronną, dzięki czemu wysoka temperatura nie wpływa niekorzystnie na ich wygląd oraz kondycję. Tabletki Astonish zapewniają doskonałe efekty w trakcie mycia, a środek ułatwiający płukanie sprawia, że naczynia prezentują się nienagannie i są wolne od osadu. Dzięki produktowi odbywa się ochrona sztućców oraz szkła, a użytkownicy mogą cieszyć się przyjemnym i orzeźwiającym zapachem cytryn. Na uwagę zasługuje brak szkodliwych fosforanów.

Kolejny produkt warty uwagi to odplamiacza, który posiada aktywny tlen. Środek nabywa się w formie proszku, dzięki czemu można usunąć nawet najtrudniejsze plamy. Zalicza się do nich zaschnięte wino, kawę, trawę oraz krew. To produkt przyjazdy nie tylko naturze, ale także skórze człowieka.

Filtruj według