(function(w,d,s,l,i){w[l]=w[l]||[];w[l].push({'gtm.start': new Date().getTime(),event:'gtm.js'});var f=d.getElementsByTagName(s)[0], j=d.createElement(s),dl=l!='dataLayer'?'&l='+l:'';j.async=true;j.src= 'https://www.googletagmanager.com/gtm.js?id='+i+dl;f.parentNode.insertBefore(j,f); })(window,document,'script','dataLayer','GTM-P2CVN7S'); window.dataLayer = window.dataLayer || []; function gtag(){dataLayer.push(arguments);} gtag('js', new Date()); gtag('config', 'UA-185275571-1');
Opinie klientów

Zamawiamy w sklepie od dawna! Zawsze świetne produkty i super dostawa!

Klient z Allegro

Dziękuję serdecznie za idealne podejście do transakcji i super bezpiecznie zapakowaną przesyłkę!

Klient z Allegro

Po raz kolejny jestem bardzo zadowolona

Klient z Allegro

Lista produktów marki Vernel

Wszystkich produktów: 7
Pokazano 1-7 z 7 pozycji

Vernel to niemiecka marka wysokiej jakości środków do płukania tkanin należąca do światowego koncernu Henkel.

Vernel, czyli siła płynu do płukania

Vernel to marka firmy Henkel zajmująca się produkcją najlepszej jakości produktów przeznaczonych do płukania tkanin. Powstały one z myślą o wszystkich użytkownikach, którzy koncentrują swoją uwagę na pięknym zapachu oraz miękkich i przyjemnych w dotyku tkaninach. Vernel płyn do płukania zatrzymuje swój świeży zapach przez dłuższy czas i jednocześnie ulatnia się stopniowo, dzięki czemu taki wybór opłaca się najbardziej. Płyn do płukania Vernel to również łatwiejsze prasowanie i zmniejszenie ryzyka elektryzowania odzieży, co przydaje się przede wszystkim jesienią oraz zimą.

Krótka historia marki Vernel

Vernel to marka, która zyskała popularność na całym świecie. To efekt ciężkiej pracy producenta, który dołożył wszelkich starań, żeby zaoferować produkty o pięknym zapachu oraz cennych właściwościach. Vernel płyn do płukania zawiera olejki zapachowe, dzięki czemu piękna woń utrzymuje się na dłużej i uwalnia stopniowo. Jednak wszystkie produkty marki Vernel miały swój początek w latach 60., kiedy to dokładnie w 1968 roku miało miejsce powstanie jednego z pierwszych płynów do płukania na rynku niemieckim. Użytkownicy bardzo szybko pokochali Vernel płyn, który sprawiał, że ich ubrania stawały się miękkie w dotyku, pięknie pachniały i jednocześnie nie powodowały żadnych podrażnień skóry. W tamtych czasach pachnąca odzież była nowością, a dodatkowy wybór trzech różnych zapachów sprawiał, że ludzi zaczęli całkiem inaczej spoglądać na swoje ubrania i możliwości, jakie oferuje pranie.

W latach 80. w historii marki Vernel nastąpił przełom. Mowa o stworzeniu całkiem nowych koncentratów, innych opakowań oraz dodatkowych zapachów, które zostały przyjęte wyjątkowo dobrze.

W latach 90. płyn do płukania Vernel nie miał sobie równych na niemieckim rynku chemicznym. Marka kojarzona jest z rodziną i taki wizerunek staje nam przed oczami również w dzisiejszych czasach. Użytkownicy docenili Vernel płyn również ze względu na ekologiczne opakowania, które stanowią bardzo istotny element dbania o środowisko.

W 2000 roku miał miejsce kolejny przełom, a mianowicie Vernel wprowadził na rynek szereg produktów przeznaczonych dla najbardziej wymagających użytkowników. Wykazują one właściwości aromatyczno-terapeutyczne, zastosowano dodatek olejków eterycznych oraz niewielką ilość perfum.

Płyn do płukania Vernel – czego można się spodziewać?

Vernel płyn do płukania oferowany w obecnie różni się od produktów z lat 80. Jednak marka skupiła szczególną uwagę, aby zapach utrzymywał się tak samo długo, a oprócz tego pranie pozostawało miękkie i przyjemne w dotyku. Świeże zapachy i dodatki olejków to niewątpliwe zalety związane z używaniem jednego z najlepszych produktów wykorzystywanych do dbania o tkaniny. Marka Vernel zadbała o dodatek perełek świeżości oraz olejków, które zapewniają atrakcyjny zapach na jeszcze dłużej. Warto również wspomnieć o specjalnym opakowaniu, które wykazuje właściwości transparentne i przyciąga znacznie większą uwagę.