(function(w,d,s,l,i){w[l]=w[l]||[];w[l].push({'gtm.start': new Date().getTime(),event:'gtm.js'});var f=d.getElementsByTagName(s)[0], j=d.createElement(s),dl=l!='dataLayer'?'&l='+l:'';j.async=true;j.src= 'https://www.googletagmanager.com/gtm.js?id='+i+dl;f.parentNode.insertBefore(j,f); })(window,document,'script','dataLayer','GTM-P2CVN7S'); window.dataLayer = window.dataLayer || []; function gtag(){dataLayer.push(arguments);} gtag('js', new Date()); gtag('config', 'UA-185275571-1');

Febreze

Opinie klientów

Zamawiamy w sklepie od dawna! Zawsze świetne produkty i super dostawa!

Klient z Allegro

Dziękuję serdecznie za idealne podejście do transakcji i super bezpiecznie zapakowaną przesyłkę!

Klient z Allegro

Po raz kolejny jestem bardzo zadowolona

Klient z Allegro

Lista produktów marki Febreze

Wszystkich produktów: 19
Pokazano 1-19 z 19 pozycji

Febreze, czyli powiew świeżości w Twoim domu

Febreze to światowej sławy amerykańska marka, która oferuje produkty odpowiadające za usuwanie nieprzyjemnych zapachów z pomieszczeń. Na dzień dzisiejszy chemia dostępna jest już na każdym kontynencie.

Febreze to nazwa, która oznacza słowo „tkanina” oraz „łatwe”. Oferowane produkty są bezpieczne dla użytkowników, co jest uwarunkowane wykonaniem wielu testów, badań nad jakością oraz bezustannym rozwijaniem się marki. Wszystkie te czynniki wraz z wieloletnim doświadczeniem sprawiają, że mamy do czynienia z produktami o atrakcyjnym zapachu oraz nienagannych składnikach.

Krótka historia marki Febreze

O Febreze można było usłyszeć po raz pierwsze w marcu 1996 roku, gdyż to właśnie wtedy rozpoczęto testy rynkowe i pojawiły się pierwsze wzmianki o nowej marce. Dwa lata później, a dokładnie w 1998 roku rozpoczęto sprzedaż produktów przeznaczonych do odświeżania tkanin. Miało to miejsce w Stanach Zjednoczonych. Firma jednak nie poprzestała na laurach i dążyła do rozszerzenia linii o kolejne bardzo dobre produkty, które zapewniają nie tylko piękny zapach, ale jednocześnie prezentują się bardzo atrakcyjnie. Z tego względu w sprzedaży pojawiły się odświeżacze powietrza, oleje do wtyczek oraz dyski zapachowe. Z biegiem czasu marka Febreze pomyślała także o świecach, które pochłaniają nieprzyjemne zapachy oraz odświeżaczach powietrza powstałych z myślą o samochodach. Warto mieć na uwadze, że w krajach, gdzie język angielki nie jest językiem urzędowym, stosuje się zamienną nazwę - Ambi pur.

Jak powstają produkty Febreze?

Marka Febreze cieszy się ogromną popularnością, a oferowane produkty są nie tylko trwałe, ale równocześnie bardzo dobrze tolerowane przez użytkowników w różnym wieku. Podstawowy składnik wykorzystywany w trakcie produkcji to hydroksypropylobeta cyklodekstryna. To aktywna cząsteczka, która zatrzymuje i jednocześnie odpowiada za wiązanie lotnych węglowodorów w pierścieniu strukturalnym. Z tego względu oferowane produkty mają możliwość zatrzymania cząsteczek, które brzydko pachną i są niepożądane w domowym środowisku. Cały proces jest ściśle związany z wpływem na ich lotność, która warunkuje percepcję zapachu. Omawiana substancja zostaje otrzymana z kukurydzy. Dodatkowe składniki, które przekładają się na trwałość produktów to emulgatory, perfumy oraz konserwanty.

Marka Febreze stara się usatysfakcjonować jak największą ilość użytkowników, dlatego oferuje nie tylko najwyższą jakość produktów, ale jednocześnie koncentruje się na szerokim asortymencie. Z tego względu można wybierać wśród odświeżaczy w sprayu, które jednocześnie wykazują właściwości dezynfekujące. Dostępne są środki wykorzystywane w mieszkaniach, w których znajdują się małe dzieci oraz zwierzęta (produkty zostały sprawdzone przez Centrum Kontroli Trucizn dla Zwierząt ASPCA i ich bezpieczne używanie zostało potwierdzone). Środki nie powinny być stosowane, kiedy w domu znajdują się ptaki, gdyż rozpylane odświeżacze mogą powodować szereg negatywnych objawów i dolegliwości. Część produktów wykorzystuje się w samochodach, a jeszcze inne służą do dbania o tkaniny (wśród nich największą popularnością cieszy się odświeżacz do pościeli oraz mgiełka przeznaczona specjalnie do sypialni).

Filtruj według