(function(w,d,s,l,i){w[l]=w[l]||[];w[l].push({'gtm.start': new Date().getTime(),event:'gtm.js'});var f=d.getElementsByTagName(s)[0], j=d.createElement(s),dl=l!='dataLayer'?'&l='+l:'';j.async=true;j.src= 'https://www.googletagmanager.com/gtm.js?id='+i+dl;f.parentNode.insertBefore(j,f); })(window,document,'script','dataLayer','GTM-P2CVN7S'); window.dataLayer = window.dataLayer || []; function gtag(){dataLayer.push(arguments);} gtag('js', new Date()); gtag('config', 'UA-185275571-1');

ChemiaOnline to sklep internetowy sprzedający wysokiej jakości chemię gospodarczą, kosmetyki oraz artykuły higieniczne.

Oferta sklepu internetowego to zarówno produkty pochodzenia polskiego jak i chemia niemiecka, angielska, włoska oraz chemia z innych krajów europejskich i nie tylko. 

Asortyment sklepu to środki piorące oraz płyny i granulki do prania, środki do zmywarek i zmywania naczyń, środki czystości i artykuły higieniczne, chemia samochodowa i profesjonalna, środki przeznaczone do prania tapicerek i dywanów oraz kosmetyki oraz artykuły przeznaczone dla dzieci i niemowląt. W ofercie posiadamy również produkty ekologiczne.  

Produkty dostępne w naszym sklepie internetowym cechuje najwyższa jakość i skuteczność.

Sprawdź szeroką gamę produktów dostępnych w naszym sklepie internetowym. Dokonaj zakupu i ciesz się szybką dostawą. Zachęcamy do zakupów!