(function(w,d,s,l,i){w[l]=w[l]||[];w[l].push({'gtm.start': new Date().getTime(),event:'gtm.js'});var f=d.getElementsByTagName(s)[0], j=d.createElement(s),dl=l!='dataLayer'?'&l='+l:'';j.async=true;j.src= 'https://www.googletagmanager.com/gtm.js?id='+i+dl;f.parentNode.insertBefore(j,f); })(window,document,'script','dataLayer','GTM-P2CVN7S'); window.dataLayer = window.dataLayer || []; function gtag(){dataLayer.push(arguments);} gtag('js', new Date()); gtag('config', 'UA-185275571-1');

Środki do kuchni

Opinie klientów

Zamawiamy w sklepie od dawna! Zawsze świetne produkty i super dostawa!

Klient z Allegro

Dziękuję serdecznie za idealne podejście do transakcji i super bezpiecznie zapakowaną przesyłkę!

Klient z Allegro

Po raz kolejny jestem bardzo zadowolona

Klient z Allegro
Wszystkich produktów: 83
Pokazano 1-20 z 83 pozycji

Środek do czyszczenia płyty indukcyjnej

W większości dzisiejszych mieszkań w kuchni znajduje się płyta indukcyjna. Odgrywa ona bardzo ważną rolę, gdyż to właśnie na niej możliwe jest przygotowanie posiłków oraz wyżywienie rodziny. Aby działała prawidłowo oraz ładnie się prezentowała należy też wiedzieć, w jaki sposób ją czyścić. Właśnie tym musi zająć się środek do czyszczenia płyty indukcyjnej.

Jaką rolę pełni środek do czyszczenia płyty indukcyjnej?

Wszystkie produkty przeznaczone do usuwania brudu i przypalonego jedzenia z płyty indukcyjnej powinny przede wszystkim ułatwiać czyszczenie tłuszczu, który stanowi największy problem w kuchni. Używa się go regularnie go przygotowania potraw, dzięki czemu tryska na różne strony oraz sprawia, że kuchenka nie prezentuje się atrakcyjnie pod żadnym względem. W trakcie pozbywania się zanieczyszczeń należy korzystać tylko z najlepszych produktów, gdyż wspierają proces czyszczenia, a jednocześnie sprawiają, że płyta indukcyjna zostaje chroniona i nie niszczy się. Oprócz tego środek do czyszczenia płyty indukcyjnej znajduje się w kształtnej buteleczce, którą łatwo spryskuje się każdą powierzchnię. Produkty tego typu używa się nie tylko do czyszczenia powstałych na płycie zabrudzeń, ale także umożliwiają one konserwację kuchenki. Wszystkie składniki wykorzystane do produkcji są najlepszej jakości i nie powinny podrażniać rąk. Jednakże poleca się czyszczenie kuchenki w rękawiczkach ochronnych, żeby chronić delikatną skórę dłoni. Kiedy w ruch idzie środek do czyszczenia płyty indukcyjnej oraz ściereczka wykorzystywana do polerowania można cieszyć się idealnym wyglądem kuchenki przez długie lata.

Co jeszcze przyda się w trakcie mycia płyty indukcyjnej?

Środek do czyszczenia płyty indukcyjnej odgrywa bardzo ważną rolę w trakcie czyszczenia kuchenki, jednakże nie jest wystarczający. Oprócz niego należy nabyć skrobaczkę do czyszczenia. Pozwala ona na szybkie oraz sprawne usunięcie pozostałości jedzenia, które przypaliły się na płycie. Rekomenduje się, aby nie pozostawiać przypalonych produktów na dłużej i od razu zmywać wszystkie plamy, jednakże czasem jest to po prostu niemożliwe. Dobry skrobak poradzi sobie z tego typu zabrudzeniami, a co najważniejsze nie porysuje powierzchni. Oprócz skrobaka przypalone resztki jedzenia usunie także zestaw ostrzy. W tym przypadku warto pamiętać, że należy używać ich pod kątem 20, maksymalnie 30 stopni. W takiej sytuacji szansa na porysowanie wrażliwej powierzchni zdecydowanie maleje. W tym miejscu warto jeszcze dodać, że środek do czyszczenia płyty indukcyjnej może, a nawet powinien być biodegradowalny. Produkty tego typu używa się nie tylko do usuwanie brudu z płyty indukcyjnej, ale doskonale sprawdzą się również do czyszczenia okapów. Warto mieć na uwadze, że tego typu środki nie powinny pozostać przez dłuższy czas na powierzchni aluminiowej. Konieczne jest zmycie ich po upłynięciu około 15 - 20 minut. Mimo iż płyty indukcyjnej to stały element nowoczesnych kuchni, warto zaznaczyć, że ich czyszczenie może sprawiać kłopoty. Właśnie z tego względu odpowiedni środek do czyszczenia płyty indukcyjnej to podstawa w każdej kuchni.

Filtruj według