(function(w,d,s,l,i){w[l]=w[l]||[];w[l].push({'gtm.start': new Date().getTime(),event:'gtm.js'});var f=d.getElementsByTagName(s)[0], j=d.createElement(s),dl=l!='dataLayer'?'&l='+l:'';j.async=true;j.src= 'https://www.googletagmanager.com/gtm.js?id='+i+dl;f.parentNode.insertBefore(j,f); })(window,document,'script','dataLayer','GTM-P2CVN7S'); window.dataLayer = window.dataLayer || []; function gtag(){dataLayer.push(arguments);} gtag('js', new Date()); gtag('config', 'UA-185275571-1');

Chusteczki

Opinie klientów

Zamawiamy w sklepie od dawna! Zawsze świetne produkty i super dostawa!

Klient z Allegro

Dziękuję serdecznie za idealne podejście do transakcji i super bezpiecznie zapakowaną przesyłkę!

Klient z Allegro

Po raz kolejny jestem bardzo zadowolona

Klient z Allegro
Wszystkich produktów: 18
Pokazano 1-18 z 18 pozycji

Chusteczki mokre

Łazienka to pomieszczenie, w którym występuje spora wilgotność powietrza. Właśnie z tego względu bakterie i zarazki namnażają się zdecydowanie szybciej niż w innych pomieszczeniach. W związku z tym konieczne jest stosowanie sprawdzonych środków, a jednym z nich są na pewno chusteczki mokre.

Jak mieć bezpieczną łazienkę – czy chusteczki antybakteryjne wystarczą?

Sprzątanie łazienki to żmudne zajęcie, które jednak można uprościć, kiedy w zaciszu domu pojawi się odpowiedni sprzęt czyszczący. Mokre chusteczki to absolutny numer jeden, który wykorzystuje się niemalże bez przerwy. Mają one jedno podstawowe zadanie – usunąć bakterie oraz zarazki nagromadzone na wannie, umywalce, toalecie i w każdym innym miejscu, które znajduje się w tym pomieszczeniu. Chusteczki mokre warto mieć pod ręką, aby raz dziennie przetrzeć nimi powierzchnię. Nie chodzi tutaj wcale o bycie osobą bardzo pedantyczną, ale zachowanie zdrowego oraz wolnego od zarazków otoczenia. Mokre chusteczki używa się niemalże bez przerwy, kiedy w domu mieszkają małe dzieci. Jest to związane z tym, że chusteczki antybakteryjne pozwalają na szybkie zdezynfekowanie powierzchni oraz pozbycie się zarazków. Na przykład w miejscu, gdzie upadło jedzenie, wylał się napój czy pojawiły się zbędne okruchy.

Chusteczki mokre mają wiele zadań. Przede wszystkim zapewniają czystą praz pachnącą łazienkę. Ich skuteczność związana jest ze składem, który zawiera silne środki odkażające i dezynfekujące, ale jednocześnie jest przyjemny dla skóry. Mokre chusteczki przede wszystkim pozbywają się bakterii, ale jednocześnie pozwalają usunąć zacieki po paście, resztki mydła z umywalki oraz inne brudy. Właśnie dlatego chusteczki antybakteryjne używa się na ceramice, w przypadku różnorodnej armatury oraz glazury. Nie trzeba niczego szorować oraz czyścić godzinami. Wszystkie zanieczyszczenia schodzą szybko oraz pozostawiają łazienkę idealnie czystą. Wyczyszczone sprzęty można dodatkowo wypolerować, jednakże warto pamiętać, że chusteczki mokre pozbyły się wszystkich bakterii i zarazków, co jest najważniejsze. Kolejna zaleta, o której należy wspomnieć, kiedy chodzi o mokre chusteczki to szybkość i sprawność działania. Wystarczy jedna sztuka, aby oczyścić wszystkie powierzchnie w łazience (do toalety warto zastosować dwie). Dodatkowo, chusteczki antybakteryjne nie wpływają negatywnie na wygląd oraz kondycję skóry dłoni, dlatego można je stosować bez konieczności nakładania rękawiczek. W tym miejscu warto zaznaczyć, że chusteczki mokre pozbywają się aż 99,9% wszystkich bakterii nagromadzonych na sprzątanej powierzchni.

Mokre chusteczki nie tylko do łazienki

Chusteczki antybakteryjne można stosować w wielu sytuacjach i nie chodzi jedynie o przecieranie powierzchni w łazience. Chusteczki do mebli sprawdzą się tak samo dobrze. Ich podstawowe zadanie to usunięcie kurzu, zarazków oraz nagromadzonego na meblach i innych powierzchniach brudów. Chusteczki do mebli są bezpieczne dla czyszczonej powierzchni, a wręcz pozostawiają ochronną warstwę, która sprawia, że materiał jest o wiele mniej podatny na uszkodzenia. Oprócz tego chusteczki do mebli zapewniają maksymalne bezpieczeństwo, kiedy chodzi o pozbywanie się nagromadzonych zanieczyszczeń. Każdemu zależy na zachowaniu czystości i porządku w domu, a od dzisiaj zadanie to jest zdecydowanie ułatwione. Warto jeszcze nadmienić, że można ich używać zarówno w środku, jak i na zewnątrz.

Filtruj według