(function(w,d,s,l,i){w[l]=w[l]||[];w[l].push({'gtm.start': new Date().getTime(),event:'gtm.js'});var f=d.getElementsByTagName(s)[0], j=d.createElement(s),dl=l!='dataLayer'?'&l='+l:'';j.async=true;j.src= 'https://www.googletagmanager.com/gtm.js?id='+i+dl;f.parentNode.insertBefore(j,f); })(window,document,'script','dataLayer','GTM-P2CVN7S'); window.dataLayer = window.dataLayer || []; function gtag(){dataLayer.push(arguments);} gtag('js', new Date()); gtag('config', 'UA-185275571-1');
Opinie klientów

Zamawiamy w sklepie od dawna! Zawsze świetne produkty i super dostawa!

Klient z Allegro

Dziękuję serdecznie za idealne podejście do transakcji i super bezpiecznie zapakowaną przesyłkę!

Klient z Allegro

Po raz kolejny jestem bardzo zadowolona

Klient z Allegro

Lista produktów marki Schauma

Przepraszamy za niedogodności.

Wyszukaj ponownie to co szukasz

Schauma

Już od ponad 60 lat Schauma oferuje doświadczenie w pielęgnacji każdego rodzaju włosów. Stałe wprowadzanie nowości oraz ciągły rozwój niezmiennie zapewniają włosom cudowny wygląd. Sekret leży w specjalnej kombinacji składników, opartych o wzmacniające witaminy, które szybko wnikają głęboko do wnętrza włosów, gdzie wzmacniają je od podstaw – aż po same końce. Schauma to 100% połysku oraz 100% siły. Szampony tej marki, o pH naturalnym dla skóry, doskonale nadają się do codziennego mycia włosów. Ich łagodne działanie zostało potwierdzone badaniami dermatologicznymi. Asortyment marki Schauma obejmuje zarówno szampony, jak i balsamy, odzywki i szampony dla dzieci. Co więcej, szampony Schauma dostępne są w dwóch wielkościach opakowań 250 i 400 ml. Poprzez to Schauma oferuje pielęgnację dostosowaną do indywidualnych potrzeb i każdego typu włosów.

Zarys historyczny marki Schauma

Jedną ze sztandarowych marek Henkela jest właśnie Schauma. Szampon Schauma od firmy Schwarzkopf od lat zyskuje na popularności wśród przedstawicieli płci pięknej. Już od lat 60 Schauma oferuje swoje doświadczenie w pielęgnacji każdego typu włosów. Efekt tkwi w specjalnej kombinacji składników ze wzmacniającymi witaminami, które sprawnie wnikają głęboko do wnętrza włosa i wzmacniają go po sam koniec. Historia marki Schauma ma swój początek w 1949 roku, kiedy to firma wprowadziła pierwszy kremowy szampon Schauma w tubie – innowacyjny produkt, który zrewolucjonizował rynek szamponów na trenie Niemiec. W 1962 roku Schauma określa rodzaje włosów oraz wprowadza do receptur uzupełniające składniki, tak aby szampony najlepiej odpowiadały indywidualnym wymogom konsumentów. Niektóre rozwinięte wtedy szampony z naturalnymi składnikami nadal należą do najważniejszych w asortymencie marki, na przykład: ziołowy szampon. W 1967 roku Schauma zyskuje nowy wizerunek, bo do sprzedaży zostaje wprowadzona butelka przypominająca kroplę, która trwale zagościła w łazienkach konsumentów. W latach siedemdziesiątych Schauma powiększa swój asortyment, stając się marką rodzinną. Na etykietach zaczyna widnieć napis Schauma Family. W roku 1987 Schauma wprowadza pierwszą Iinię balsamów do spłukiwania i tym samym osiąga natychmiastowy sukces. Kolejno marka wprowadza na rynek pierwsze odżywki i produkty typu 2w1. W 1996 roku następuje kolejna zmiana wizerunku oraz nowa formuła bazująca na witaminach wzmacniających, które sprawiają, iż włosy stają się mocniejsze i bardziej wytrzymałe aż po same końce. Od 1997 roku także najmłodsi konsumenci otrzymują swoje szampony Schauma. Nowa „Schauma Kids”, zwłaszcza delikatny szampon dla dzieci staje się liderem rynkowym w kategorii szamponów dziecięcych. Natomiast w 2006 roku została wprowadzona nowa linia produktów Schauma: odbudowa i pielęgnacja z masłem Shea i ekstraktem z kokosa.

Schauma – produkty dbające zarówno o wygląd jak i zdrowie włosów

W gronie marek wyróżniających się najwyższą jakością produktów i rozwiązań konstruowanych z myślą o rodzinie znalazła się między innymi Schauma. Ta zaufana marka do pielęgnacji włosów już od ponad 70 lat cechuje się wysokiej jakości produktami, które odpowiadają na zróżnicowane wymogi wszystkich członków rodziny – zarówno dorosłych, jak i dzieci. To właśnie wyjątkowe oczekiwania stawiane tym produktom przyczyniły się do stworzenia w latach 70 linii poddanych surowej kontroli bezpieczeństwa i jakości. Umożliwiło to dopracowanie unikatowej formuły na bazie tradycyjnych składników.

Warto nadmienić, iż wszystkie kosmetyki znajdujące się w ofercie marki Schauma pozbawione są alergenów, posiadają naturalne pH dla skóry głowy, jak również nie zawierają PEG-ów i siarczanów. To solidna baza, na której można budować zaufanie i poczucie bezpieczeństwa. Niepowtarzalna receptura, którą wzbogacają witaminy i innowacyjne rozwiązania, pozwala szybko wnikać we włosy i wzmocnić je od cebulki, aż po same końce. To gwarancja zdrowego wyglądu oraz łatwość rozczesywania, którą cenią sobie nie tylko dorośli, ale również dzieci.

Otwartość na nowe rozwiązania, nieustanne udoskonalanie receptur z jednoczesnym uwzględnieniem mocy naturalnych składników sprawia, że Schauma pomimo upływu czasu odpowiada na wymogi stawiane przez konsumentów, a tym samym od 70 lat pozostaje jedną z najchętniej wybieranych marek do pielęgnacji włosów w Polsce.