(function(w,d,s,l,i){w[l]=w[l]||[];w[l].push({'gtm.start': new Date().getTime(),event:'gtm.js'});var f=d.getElementsByTagName(s)[0], j=d.createElement(s),dl=l!='dataLayer'?'&l='+l:'';j.async=true;j.src= 'https://www.googletagmanager.com/gtm.js?id='+i+dl;f.parentNode.insertBefore(j,f); })(window,document,'script','dataLayer','GTM-P2CVN7S'); window.dataLayer = window.dataLayer || []; function gtag(){dataLayer.push(arguments);} gtag('js', new Date()); gtag('config', 'UA-185275571-1');
Opinie klientów

Zamawiamy w sklepie od dawna! Zawsze świetne produkty i super dostawa!

Klient z Allegro

Dziękuję serdecznie za idealne podejście do transakcji i super bezpiecznie zapakowaną przesyłkę!

Klient z Allegro

Po raz kolejny jestem bardzo zadowolona

Klient z Allegro

Lista produktów marki Sanex

Wszystkich produktów: 1

Pokazano 1-1 z 1 pozycji

Sanex

Marka Sanex całe swoje doświadczenie i wiedzę wykorzystuje w opracowywaniu jak najlepszych produktów i usług, których celem jest wsparcie naszej skóry, wspomagając jej naturalne procesy. Sanex uważa, iż skóra jest tak samo wyjątkowa jak jej właściciel. Marka rozumie fakt, iż potrzeby skóry zmieniają się w czasie, w zależności od pory roku, środowiska, czy stanu zdrowia. Sanex nieustannie bada i wprowadza innowacje, starając się poszerzać wiedzę na temat zdrowia skóry i jednocześnie dążąc do opracowania najlepszych rozwiązań w jej pielęgnacji. W końcu skóra chroni całe ciało i stanowi odbicie ogólnego stanu zdrowia.

Marka Sanex i jej priorytety

Do priorytetów Sanex wliczają się takie elementy, jak:

 • Recykling, ponowne użycie, odnowienie;
 • Zmniejszenie ilości plastiku w opakowaniach;
 • Minimalizacja odpadów;
 • Identyfikowalność pochodzenia;
 • Rygorystyczne testy;
 • Ścisłe kontrole produkcyjne.

Wszystkie produkty i procesy Sanex są zgodne z wymaganiami przodujących organów regulacyjnych i innych organizacji zawodowych, z którymi marka współpracuje.

Historia marki Sanex

Od ponad 30 lat firma Sanex gwarantuje swoim konsumentom najlepsze rozwiązania, które pozwalają zachować zdrową skórę. A przecież skóra nigdy nie przestaje się zmieniać. Biorąc ten fakt pod uwagę, marka Sanex jest dziś bardziej niż kiedykolwiek zaangażowana w zapewnienie długotrwałej doskonałości i najnowocześniejszych innowacji w dziedzinie higieny osobistej.

Stale poszerzana gama produktów do pielęgnacji skóry Sanex stanowi hołd dla wyjątkowości ludzi oraz typów i stanów skóry. Poszerzanie asortymentu Sanex na przestrzeni lat wyglądało następująco:

 • 1984 r. - powstaje pierwsza marka produktów do pielęgnacji skóry, która utrzymuje ją w dobrym stanie. Sanex wchodzi na rynek hiszpański jako jedna z pierwszych marek, które wprowadzają na rynek niezawierający mydła płyn do kąpieli i żel pod prysznic, które są przeznaczone do codziennego użytku. Produkty te są tak opracowane, aby zapewniły utrzymanie czystej i zdrowej skóry.
 • 1988 r. – powstaje Sanex zero bez alkoholu. Marka wprowadza na rynek pierwszy przyjazny dla skóry dezodorant Sanex zero, który nie zawiera alkoholu. Preparat ten minimalizuje wysuszenie i podrażnienia skóry przy jednoczesnym zachowaniu skutecznej ochrony przed nieprzyjemnym zapachem.
 • 1997 r. – marka wprowadza na rynek Sanex for Men, który ma pomóc mężczyznom utrzymać skórę w doskonałym stanie oraz lepiej zrozumieć ich indywidualne potrzeby w zakresie pielęgnacji skóry.
 • 1999 r. – Sanex udoskonala swój projekt dezodorantów i wprowadza na rynek pierwszy ergonomiczny wałek z dużą kulką, dzięki czemu stosowanie dezodorantów Sanex i Sanex zero staje się łatwiejsze niż kiedykolwiek.
 • 2000 r. - Kierując się ideą dotarcia jak do najszerszego grona konsumentów, Sanex umieszcza litery Braille’a na wszystkich zestawach do kąpieli i pod prysznic, dzięki czemu produkty Sanex staja się bardziej wszechstronne niż kiedykolwiek.
 • 2005 r. – marka w trosce o środowisko tworzy Excela, pierwszy przyjazny dla środowiska dezodorant w sprayu z połową standardowej ilości gazu, który przyczynia się do globalnego ograniczenia emisji CO2.
 • 2007 r. – Sanex wprowadza na rynek NaturProtect, pierwszy dezodorant, który zastępuje składnik chemiczny naturalnym – ałunem. Wprowadzenie na rynek żeli pod prysznic Sanex zero w tym samym roku czyni markę pierwszą, która oferuje produkty do kąpieli zawierające minimalną ilość niezbędnych składników dla zdrowej i czystej skóry.
 • 2008-2009 r. – Sanex ponownie wprowadza na rynek produkty do kąpieli i pod prysznic oraz dezodoranty, wykorzystując komplet Dermo Active3, technologię formułowania produktu, która oferuje trzy podstawowe działania niezbędne dla zdrowej skóry: głębokie nawilżenie, ochrona przed czynnikami zewnętrznymi orz równowaga pH.
 • 2015 r. – Sanex wprowadza na rynek poza apteczny produkty przeznaczone dla osób z problematycznymi typami skóry: AtopiCare i Hydrate 24h dla skóry bardzo suchej.
 • 2017 r. – Sanex opracowuje fizjologiczną, łagodną gamę żeli myjących pod prysznic, które nie zakłócają naturalnych procesów zachodzących w skórze, jednocześnie zawierających wodę fizjologiczną i identyczne dla skóry emolienty, które zachowują jej naturalne pH i nawilżenie.