(function(w,d,s,l,i){w[l]=w[l]||[];w[l].push({'gtm.start': new Date().getTime(),event:'gtm.js'});var f=d.getElementsByTagName(s)[0], j=d.createElement(s),dl=l!='dataLayer'?'&l='+l:'';j.async=true;j.src= 'https://www.googletagmanager.com/gtm.js?id='+i+dl;f.parentNode.insertBefore(j,f); })(window,document,'script','dataLayer','GTM-P2CVN7S'); window.dataLayer = window.dataLayer || []; function gtag(){dataLayer.push(arguments);} gtag('js', new Date()); gtag('config', 'UA-185275571-1');

Wessper

Opinie klientów

Zamawiamy w sklepie od dawna! Zawsze świetne produkty i super dostawa!

Klient z Allegro

Dziękuję serdecznie za idealne podejście do transakcji i super bezpiecznie zapakowaną przesyłkę!

Klient z Allegro

Po raz kolejny jestem bardzo zadowolona

Klient z Allegro

Lista produktów marki Wessper

Wszystkich produktów: 4
Pokazano 1-4 z 4 pozycji

Wessper

Marka Wessper powstała w 2016 roku, a jej głównym celem jest umożliwienie szerszemu gronu odbiorców dostępu do nowoczesnych akcesoriów i produktów AGD. Z początku w ofercie dostępne były przede wszystkim akcesoria do odkurzaczy, takie jak worki syntetyczne i papierowe oraz filtry, z czasem jednak marka Wessper została powiększona o kolejne produkty, takie jak: filtry wody, zapachy do odkurzaczy, czy końcówki do szczoteczek elektrycznych. Kolejno asortyment marki powiększył się o małe urządzenia AGD, takie jak np. dzbanki filtracyjne.

Misja marki Wessper

Dzięki przystępnym cenom, z urządzeń AGD marki Wessper może korzystać każdy, tym samym poprawiając jakość swojego życia. Marka do swojego asortymentu wprowadziła akcesoria, które sprawdzają się w każdym domu i do których chce się wracać. Największą uwagę poświęcono jakości produktów. Zadbano o wysoki gatunek materiałów oraz o precyzję wykonania, ponieważ są to składowe, które powinny sprostać wymaganiom każdego klienta. Marka Wessper wyróżnia się takimi elementami, jak:

  • Postęp – w krótkim czasie marka zbudowała zaufanie ogromnej ilości konsumentów, a także cieszy się coraz większym zainteresowaniem, o czym świadczy rosnąca grupa dystrybutorów i odbiorców.
  • Jakość – produkty od Wessper są wykonane z materiałów wysokiej jakości, gdyż marka stawia na tworzywa, które nie ulegają łatwemu uszkodzeniu oraz służą przez długi czas. Marka Wessper zdaje sobie sprawę, iż to właśnie takie produkty sprawdzają się najlepiej, ponieważ sama z nich korzysta.
  • Doświadczenie – marka ma doświadczenie w pracy z produktami od różnych producentów, w związku z czym potrafi rozpoznać najwyższą jakość i dobrać najlepsze rozwiązania. Zespół projektowy marki Wessper to ludzie z praktyczną wiedzą o budowie akcesoriów AGD z różnych stron świata. Razem tworzą produkty, z których marka Wessper jest dumna.

Worki syntetyczne i papierowe od Wessper – dlaczego warto postawić na ten produkt?

Worki papierowe są wykonane z dwóch warstw trwałego papieru, to dzięki temu są one wytrzymalsze od pozostałych worków papierowych dostępnych na rynku. Pozwalają one na zachowanie optymalnej mocy ssącej odkurzacza oraz efektywnie zatrzymują wewnątrz wszystkie zanieczyszczenia. Worki Wessper zostały wyposażone w uchwyty, które usprawniają umieszczenie ich w odkurzaczu oraz wygodne wyciągnięcie napełnionego worka. Cieszą się one ogromną popularnością wśród osób dbających o środowisko, gdyż ą w pełni biodegradowalne.

W workach syntetycznych zastosowane zostały warstwy mikrowłókniny. To właśnie dzięki temu są one wytrzymałe, odporne na wilgoć i rozerwanie. Aby zachować wysoką jakość worków syntetycznych Wessper, ich brzegi są zgrzewane w odpowiedni sposób, co przeciwdziała pękaniu w przypadku przepełnienia. Mikrowłóknina wykazuje również bardzo istotną właściwość, jaką jest dopasowanie się do kształtu pojemnika odkurzacza. Oznacza to, iż worki syntetyczne, o takiej samej wielkości co papierowe, mają większą pojemność oraz mieszczą więcej zanieczyszczeń. Zastosowane tworzywo efektywnie zatrzymuje najdrobniejsze cząsteczki kurzu i alergeny, co umożliwia skuteczne usunięcie zanieczyszczeń przyczyniających się do wystąpienia reakcji alergicznej.

Decydując się na zakup worków do odkurzacza, warto również rozważyć wybór odpowiedniego zapachu do odkurzacza marki Wessper. Niweluje on nieprzyjemną woń kurzu czy dymu papierosowego, pozostawiając w domu lawendową, leśną, morską, cytrynową czy różaną świeżość. Zapach jest przeznaczony do stosowania we wszystkich modelach odkurzaczy bezrowkowych i workowych. Wystarczy wrzucić go do worka bądź wessać do odkurzacza w trakcie pracy.

Pochłaniacz wilgoci od Wessper – dlaczego warto go mieć?

Wilgotność powietrza w pomieszczeniu nie powinna przekraczać 60%. Pochłaniacz wilgoci Wessper zapobiega zbyt dużej wilgotności powietrza i jej konsekwencjom, jakimi są: rozwój pleśni i grzybów, które są niebezpieczne dla zdrowia, jak również przyczyniają się do np. częstego zaparowania okien, łuszczenia i odpadania wstaw farby ze ścian, stęchliznę. Pochłaniacz wilgoci Wessper pozytywnie wpływa na mikroklimat w mieszkaniu i stwarza optymalne warunki dla zachowania dobrego zdrowia.

Filtruj według