(function(w,d,s,l,i){w[l]=w[l]||[];w[l].push({'gtm.start': new Date().getTime(),event:'gtm.js'});var f=d.getElementsByTagName(s)[0], j=d.createElement(s),dl=l!='dataLayer'?'&l='+l:'';j.async=true;j.src= 'https://www.googletagmanager.com/gtm.js?id='+i+dl;f.parentNode.insertBefore(j,f); })(window,document,'script','dataLayer','GTM-P2CVN7S'); window.dataLayer = window.dataLayer || []; function gtag(){dataLayer.push(arguments);} gtag('js', new Date()); gtag('config', 'UA-185275571-1');

Glanz Meister

Opinie klientów

Zamawiamy w sklepie od dawna! Zawsze świetne produkty i super dostawa!

Klient z Allegro

Dziękuję serdecznie za idealne podejście do transakcji i super bezpiecznie zapakowaną przesyłkę!

Klient z Allegro

Po raz kolejny jestem bardzo zadowolona

Klient z Allegro

Lista produktów marki Glanz Meister

Wszystkich produktów: 3
Pokazano 1-3 z 3 pozycji

Glanz Meister

Koncern marki Glanz Meister jest również właścicielem takich marek jak: Herr Klee C.G., Der Waschkonig C.G., WascheMeister, a także WC Meister. Produkty Koncernu są produkowane jedynie w kilku zakładach w Europie. Firma stawia przede wszystkim na innowacyjność i ciągły rozwój. Ma ona świadomość, iż ważne jest to, aby sprzedawane przez nią produkty cieszyły się uznaniem i zaufaniem Konsumentów. Jakość produktów jest wzorowana i na bieżąco porównywana z niemieckimi liderami rynkowymi. W związku z powyższym koncern marki Glanz Meister oferuje swoim klientom wyroby z najwyższej półki za rozsądną cenę. Co więcej, firma, podążając za światowymi trendami, dba również o to, aby oferowane przez nią produkty były zarówno skuteczne, jak i ekologiczne. Produkty badane są w laboratoriach niemieckich i polskich z pozytywnymi wynikami.

Koncern Glanz Meister odpowiada za dystrybucją produktów na terenie Niemiec, Austrii oraz Szwajcarii – odbywa się ona za pośrednictwem lokalnych dystrybutorów oraz przedstawicieli handlowych. Łączna moc produkcyjna całego koncernu wynosi 8 milionów kilogramów produktów proszkowych oraz 4 miliony litrów środków płynnych miesięcznie.

Produkty koncernu Glanz Meister cieszą się powodzeniem w różnych zakątkach świata na pięciu kontynentach. Dzięki dwudziestoletniemu doświadczeniu firma tworzy skuteczne produkty marek własnych na zlecenie sieci handlowych i nie tylko. Swoim partnerom koncern oferuje kompleksowe wykonanie pożądanego produktu z zakresu środków czystości. Nad jakością produktów czuwa wdrożony, a zarazem systematycznie rozwijany System Zarządzania Jakością, który jest zgodny z wymaganiami normy ISO 9001, jak również firma szczyci się posiadaniem międzynarodowego certyfikatu BRC opracowanego przez Brytyjskie Konsorcjum Detalistów (British Retail Consortium), który stanowi wymóg stawiany przez coraz większą grupę hiper- i supermarketów na terenie całej Europy.

Glanz Meister – co czyni produkty tej marki wyjątkowymi

Do cech, które użytkownicy produktów Glanz Meister cenią sobie najbardziej, można zaliczyć:

  • Wysokiej jakości produkty – marka produkuje środki czystości najwyższej jakości. Jest bowiem świadoma, iż konsument jest bardzo wymagający, dlatego cały czas pracuje nad tym, aby w pełni zaspokoić jego potrzeby i sprostać jego wymaganiom.
  • Duże możliwości produkcyjne – łączna moc produkcyjna całego koncernu marki Glanz Meister wynosi 7000 tysięcy ton produktów proszkowych oraz 3500 tysięcy ton produktów płynnych miesięcznie. Środki te cieszą się powodzeniem w przeróżnych zakątkach świata na pięciu kontynentach.
  • Szeroki asortyment - obecnie w ofercie całego koncernu dostępnych jest kilkadziesiąt produktów pod różnymi markami, wliczając w to Glanz Meister. Koncern cały czas pracuje nad tym, aby oferta była nieustannie poszerzana o nowe, równie skuteczne środki czystości.
  • Doświadczenie – Glanz Meister należy do firmy, która produkuje środki czystości od 1995 roku. W ciągu tych dwudziestu lat działalności koncern odniósł wiele sukcesów, jednocześnie ma on świadomość, że jest jeszcze wiele do zrobienia. Firma cały czas ewoluuje, aby stać się jak najlepsza w tej branży.
  • Ekologia – marka Glanz Meister nie tylko zna potrzeby konsumentów, ale również jest świadoma roli dbania o środowisko. Jej działalności przyświeca idea uzyskiwania najskuteczniejszych i najbardziej przyjaznych środowisku produktów.
  • Innowacyjność – w laboratoriach koncernu Glanz Meister zespół chemików wraz z najnowocześniejszymi technologiami tworzy oraz stale udoskonala zarówno sprawdzone, jak i całkowicie nowe recepty środków czystości.

Produkty Glanz Meister, których nie można przegapić

Glanz Meister produkuje wiele środków czystości: zaczynając od tabletek do zmywarek, przez żele, nabłyszczacze i skondensowane sole do zmywarek, a na płynach do naczyń kończąc. Jednak produktami, które bez wątpienia kojarzone są z tą marką, są odświeżacze zapachowe do zmywarek. Glanz Meister oferuje ten środek czystości w takich wariantach zapachowych, jak zielone jabłko, mięta czy cytryna. Jest to produkt, który skutecznie neutralizuje nieprzyjemne wonie w zmywarce.