(function(w,d,s,l,i){w[l]=w[l]||[];w[l].push({'gtm.start': new Date().getTime(),event:'gtm.js'});var f=d.getElementsByTagName(s)[0], j=d.createElement(s),dl=l!='dataLayer'?'&l='+l:'';j.async=true;j.src= 'https://www.googletagmanager.com/gtm.js?id='+i+dl;f.parentNode.insertBefore(j,f); })(window,document,'script','dataLayer','GTM-P2CVN7S'); window.dataLayer = window.dataLayer || []; function gtag(){dataLayer.push(arguments);} gtag('js', new Date()); gtag('config', 'UA-185275571-1');
Dr. Beckmann Płyn Antybakteryjny do Dezynfekcji 50ml
Dr. Beckmann Płyn Antybakteryjny do Dezynfekcji 50ml
Dr. Beckmann

Dr. Beckmann Płyn Antybakteryjny do Dezynfekcji 50ml

Na magazynie

Cena Brutto

11,69 zł
2
Ostatnie sztuki w magazynie

Tylko oryginalne produkty
Wysyłka od 10 zł
Możliwość zwrotu do 14 dni

Informacje szczegółowe

  • Marka
    Dr. Beckmann
  • Kraj pochodzenia
    Niemcy
  • Pojemność [ml]
    50
Opis produktu

Wirusy, zarazki, bakterie i grzyby, są często przenoszone przez kontakt np. z klamkami, słuchawkami telefonicznymi, toaletami i innymi przedmiotami. Dotyczy to sytuacji zarówno w obrębie własnego domu, jak i w podróży, w biurze, a zwłaszcza w miejscach z dużymi zgromadzeniami ludzi.

Dr. Beckmann do dezynfekcji szybko usuwa wirusy, takie jak koronawirus lub wirusy grypy z mniejszych powierzchni w domu i w podróży. Zwiększa to ochronę przed infekcjami i chorobami. Jest szyvki i łatwy w użyciu, wysycha samoczynnie.

Producent

Dr Beckmann do niemiecka marka należąca do firmy Delta Pronatura.

Pionierskie produkty marki Dr. Beckmann odzwierciedlają nieustającą pasję ukierunkowaną na tworzenie wysokiej jakości skutecznych produktów do prania i czyszczenia domu.

Asortyment marki wyróżnia się wysoką skutecznością, której warto zaufać.


Zobacz wszystkie produkty Dr. Beckmann
Dr. Beckmann

Ten produkt nie ma jeszcze opinii. Bądź pierwszy i oceń go!

Opinie klientów