(function(w,d,s,l,i){w[l]=w[l]||[];w[l].push({'gtm.start': new Date().getTime(),event:'gtm.js'});var f=d.getElementsByTagName(s)[0], j=d.createElement(s),dl=l!='dataLayer'?'&l='+l:'';j.async=true;j.src= 'https://www.googletagmanager.com/gtm.js?id='+i+dl;f.parentNode.insertBefore(j,f); })(window,document,'script','dataLayer','GTM-P2CVN7S'); window.dataLayer = window.dataLayer || []; function gtag(){dataLayer.push(arguments);} gtag('js', new Date()); gtag('config', 'UA-185275571-1');

Zamów do godziny 15:00. Najbliższa wysyłka za

  • Nowy
Ambi Pur

Ambi Pur Zawieszka do WC Wild Hibiscus 2x45g

Warianty:

Na magazynie

Cena Brutto

13,19 zł
2

Tylko oryginalne produkty
Wysyłka od 10 zł
Możliwość zwrotu do 14 dni

Informacje szczegółowe

  • Marka
    Ambi Pur
  • Zapach
    Wild Hibiscus
  • Waga [g]
    45
  • Liczba sztuk w opakowaniu
    2
Opis produktu

Ambi Pur WC Active Gel-Block Wild Hibiscus 2 szt. – zawieszki do WC

Ambi Pur WC Active Gel-Block Wild Hibiscus to praktyczne zawieszki do toalety, które łączą długotrwały zapach, działanie czyszczące oraz efekt połysku. Zestaw zawiera 2 sztuki, zapewniając wygodny sposób na utrzymanie świeżości i przyjemnego aromatu w toalecie.

Wariant Wild Hibiscus wyróżnia się intensywną, kwiatową kompozycją inspirowaną dzikim hibiskusem. Podczas każdego spłukiwania zawieszka uwalnia zapach oraz składniki pomagające tworzyć aktywną pianę czyszczącą, pozostawiając toaletę świeżą i przyjemnie pachnącą.

Najważniejsze zalety:

  • 2 zawieszki w zestawie – praktyczny DUO PACK,
  • intensywny, kwiatowy zapach Wild Hibiscus,
  • długotrwała świeżość przy każdym spłukiwaniu,
  • pomaga tworzyć aktywną pianę czyszczącą,
  • pomaga utrzymać czystość powierzchni WC,
  • zapewnia efekt połysku,
  • łatwy montaż na krawędzi muszli WC,
  • opakowanie typu Eco Pack wykonane w 100% z kartonu.

Intensywny aromat dzikiego hibiskusa

Kompozycja Wild Hibiscus to propozycja dla osób, które preferują wyraziste, kwiatowe zapachy. Aromat inspirowany hibiskusem nadaje toalecie przyjemną świeżość i sprawia, że w łazience utrzymuje się kwiatowa atmosfera.

Aktywna piana i efekt połysku

Podczas spłukiwania wody żelowy blok uwalnia składniki pomagające tworzyć pianę czyszczącą. Produkt pomaga zadbać o świeżość toalety oraz jej estetyczny wygląd, zapewniając również efekt połysku.

Sposób użycia:

  1. Wyjąć zawieszkę z opakowania.
  2. Zawiesić ją na krawędzi muszli WC, w miejscu przepływu wody podczas spłukiwania.
  3. Pozostawić produkt do czasu jego zużycia, a następnie wymienić na nowy.

Dlaczego warto wybrać Ambi Pur WC Active Gel-Block Wild Hibiscus?

Ambi Pur WC Active Gel-Block Wild Hibiscus to wygodny sposób na codzienne odświeżanie toalety. Połączenie intensywnego kwiatowego aromatu, aktywnej piany i efektu połysku pozwala zadbać o przyjemny zapach oraz estetyczny wygląd WC przy każdym spłukaniu.

Wariant zapachowy: Wild Hibiscus.

Liczba sztuk: 2 zawieszki.

Rodzaj: żelowy blok do WC.

Produkt przeznaczony do stosowania w toalecie. Przechowywać poza zasięgiem dzieci. Nie stosować do innych powierzchni niż wskazane przez producenta. Przed użyciem zapoznać się z informacjami i ostrzeżeniami umieszczonymi na opakowaniu.

Producent

Ambi Pur to marka odświeżaczy powietrza należąca do firmy Procter & Gamble.

Produkty marki sprzedawane są na całym świecie i słyną z pięknych i długotrwałych zapachów.


Zobacz wszystkie produkty Ambi Pur
Ambi Pur